מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Mt 07 מוגבל מתאים למתחילים?

Yadin Tal
18-07-2015, 03:42
אהלן,
אני כרגע בן 17(כרגע יש לי קטנוע) ובגיל 18 אני מתכנן להוציא a1 ולקנות mt 07 מוגבל (עם 47 כוח סוס) כרגע אני חוסך לאופנוע הזה...
האם האופנוע הזה מתאים למתחילים ללא ניסיון? הוא סלחני?
לפי מה שהבנתי מכמה אנשים שאני מכיר שיש להם mt 07 (לא מוגבל) שזה אחלה כלי למתחילים... אבל אני קצת לא בטוח כי הם נוסעים על לא מוגבל חח...

ואם אני כבר פתחתי אשכול אז אני ישאל עוד שאלה על הדרך....
אם נולדתי בתאריך 21.4 והוצאתי תאוריה שבועיים בערך אחרי היומהולדת אז בגיל 18 אני יצטרך לעשות תאוריה שוב? כי לפי מה שאני יודע זה תקף לשנתיים ובגיל 18 בול זה יוצא בערך שנה ו-11 חודש ושבועיים בערך +/-

תודה.

אברי
18-07-2015, 06:11
כל כלי יכול להתאים למתחילים.
לא כל מתחיל יכול לעלות על כל כלי.

זה הכל בחיבור בין הראש ליד ימין.

ducati boy
18-07-2015, 15:35
אני כמעט בטוח שלא תצטרך תאוריה שוב, אני קפצתי מ 14 כס ל 93 כס ומהר מאוד גיליתי שאני האויב הכי גדול של עצמי ולא האופנוע, במילים אחרות אם אין לך את הבגרות לרכב על אופנוע חזק פשוט רד מזה.

Yadin Tal
18-07-2015, 20:36
אני כמעט בטוח שלא תצטרך תאוריה שוב, אני קפצתי מ 14 כס ל 93 כס ומהר מאוד גיליתי שאני האויב הכי גדול של עצמי ולא האופנוע, במילים אחרות אם אין לך את הבגרות לרכב על אופנוע חזק פשוט רד מזה.
"מהר מאוד גיליתי שאני האויב הכי גדול של עצמי ולא האופנוע"
מזאת אומרת?

והיה לך a1 או a2? שעשית קפיצה כזאת?

ducati boy
18-07-2015, 21:33
הכוונה שאתה האויב של עצמך הכוונה שאתה על אופנוע חזק שלא תתפתה לקחת אותו לקצה ולמהירויות גבוהות

Shasha127
18-07-2015, 21:45
אם אתה רציני לקנות אופנוע כזה בגיל 18 זה אחלה.
אם אתה אוהב את החיים שלך זה עוד יותר אחלה, ובמקרה כזה אני מציע לך לקחת מראש בתקציב של ציוד המיגון שלך גם לפחות 3 (!!!) קורסי רכיבה לפני שתתחיל להשתולל איתו ליד חברים שלך ותעוף לתוך רכב חונה.

Biker boyz
19-07-2015, 02:49
אני חושב שהתשובה הנכונה ביותר ניתנה לך פה וזה באמת תלוי רק בך,באופונעים לא משנה כמה כוחות סוס יש להם, אלא מי הרוכב שרוכב עליהם והאם הוא מכיר את המגבוליות שלו ועד כמה יד ימין שלך קלה על הגז. בנוגע לאופנוע המדובר, אני חושב שהוא יהיה לך כלי פתיחה מעולה למתחילים שתוכל ללמוד עליו את רזי הרכיבה בלי חשש. כמו כן ממליץ בחום על קורסי רכיבה כדי להתמקצע יותר ולצבור ניסיון לאט בזהירות.

Yadin Tal
24-07-2015, 19:59
יש למישהו מושג תוך כמה זמן מקבלים את הכלי מרגע ההזמנה?
וכמה עולה אגזוז אברמוביץ?
ויש למישהו מושג אם יש הדגם אפור אדום עם הגאנט האדום מקידמי? או שזה מדבקות?

matan27
24-07-2015, 20:11
אם יש במלאי אז זה עניין של ימים.
אם אין זה יכול לנוע גם ב3-4 חודשים.

אגזוז אברמוביץ, אתה מתכוון אקרפוביץ'- 7-8 אלף משהו באזור הזה, אולי אפילו יותר.

הדגם שאתה מדבר עליו הוא דגם הסטאנט, לא ראיתי שהגיע לארץ, אבל תברר בסוכנות. תכין עוד איזה 3-4 אלף בעבור המדבקות והשטויות שם.

Shasha127
24-07-2015, 20:12
אל תשים אברמוביץ' תשים יושימריו.

Yadin Tal
24-07-2015, 20:56
אם יש במלאי אז זה עניין של ימים.
אם אין זה יכול לנוע גם ב3-4 חודשים.

אגזוז אברמוביץ, אתה מתכוון אקרפוביץ'- 7-8 אלף משהו באזור הזה, אולי אפילו יותר.

הדגם שאתה מדבר עליו הוא דגם הסטאנט, לא ראיתי שהגיע לארץ, אבל תברר בסוכנות. תכין עוד איזה 3-4 אלף בעבור המדבקות והשטויות שם.
ראיתי שיש גם את האגזוז m4 שהוא דומה ממש לצליל של-akro יש לך מושג מאיפה משיגים אותו? ומה המחיר שלו? לפי מה שהבנתי הוא עולה בערך 2000

אל תשים אברמוביץ' תשים יושימריו.
כמה הוא עולה?

matan27
24-07-2015, 22:04
לי יש על הmt07 שלי m4. אני מבסוט ממנו ממש.
הסאונד שלו מגניב, עם המשתיק הוא עושה אחלה סאונד- בלי המשתיק הוא מחריש. אקרו עם המשתיק הוא חרישי, ובלי הוא מחריש..אין אמצע.

בחו"ל הוא עולה 450 דולר- אם תצליח לשחרר אותו בארץ תאלץ לשלם עוד כמה מאות שקלים לשחרור (לא זוכר במדויק כמה, אבל באזור ה1000 רק לשחרר)
מהמכס. התקנה שלו זה ניתוח שבו מנסרים את המקורי ומלבישים את הm4 על הסעפת של האגזוז המקורי- לי ההתקנה עלתה עוד כמה מאות.

כל הסיפור בערך הכפיל את עצמו מרגע ההזמנה ועד ההתקנה- אבל, אני מבסוט ממנו עד השמיים. עושה את האופנוע לחיה אחרת לגמריי, גם בתגובה, גם בסאונד.
לדעתי מוצר חובה-ועד כמה שזכור לי הm4 הוא הכי זול בסקאלה. יושימורה, אקרו, טרמיניוני וכו' יקרים בהרבה, ולא בטוח שמצדיקים את ההפרש.

http://up415.siz.co.il/up2/zv1jzlgnllju.jpg

Yadin Tal
25-07-2015, 01:58
לי יש על הmt07 שלי m4. אני מבסוט ממנו ממש.
הסאונד שלו מגניב, עם המשתיק הוא עושה אחלה סאונד- בלי המשתיק הוא מחריש. אקרו עם המשתיק הוא חרישי, ובלי הוא מחריש..אין אמצע.

בחו"ל הוא עולה 450 דולר- אם תצליח לשחרר אותו בארץ תאלץ לשלם עוד כמה מאות שקלים לשחרור (לא זוכר במדויק כמה, אבל באזור ה1000 רק לשחרר)
מהמכס. התקנה שלו זה ניתוח שבו מנסרים את המקורי ומלבישים את הm4 על הסעפת של האגזוז המקורי- לי ההתקנה עלתה עוד כמה מאות.

כל הסיפור בערך הכפיל את עצמו מרגע ההזמנה ועד ההתקנה- אבל, אני מבסוט ממנו עד השמיים. עושה את האופנוע לחיה אחרת לגמריי, גם בתגובה, גם בסאונד.
לדעתי מוצר חובה-ועד כמה שזכור לי הm4 הוא הכי זול בסקאלה. יושימורה, אקרו, טרמיניוני וכו' יקרים בהרבה, ולא בטוח שמצדיקים את ההפרש.

http://up415.siz.co.il/up2/zv1jzlgnllju.jpg
זה פול סיסטם או slip on? והאם זה גורם נזק לאופנוע או משהו?
דרך אגב איזה אופנוע אינעל שרלוק! ראיתי אותו ביד 2 חח סע בזהירות אחי אופנוע מטורף

matan27
25-07-2015, 13:26
סליפ און- בגלל זה הוא יחסית זול.

לא ידוע לי על נזקים שנגרמו- ממה שהצלחתי להבין הוא בין הנמכרים ביותר בארה"ב לדגמי הmt, וכמו שאמרתי אני מרוצה.
תמורה הכי טובה לכסף לאופנוע שאמור להיות אופנוע תקציב (לא נראה לי הגיוני לקנות אגזוז ביותר מ10% ממחיר כלי חדש).

Yadin Tal
25-07-2015, 15:42
סליפ און- בגלל זה הוא יחסית זול.

לא ידוע לי על נזקים שנגרמו- ממה שהצלחתי להבין הוא בין הנמכרים ביותר בארה"ב לדגמי הmt, וכמו שאמרתי אני מרוצה.
תמורה הכי טובה לכסף לאופנוע שאמור להיות אופנוע תקציב (לא נראה לי הגיוני לקנות אגזוז ביותר מ10% ממחיר כלי חדש).

וזה מוריד את האחריות מהיבואן או משהו?

matan27
25-07-2015, 19:10
קשה למצוא תשובה חד משמעית.

מישהו ששם על 09 מערכת פול סיסטם של קרפוביץ' בעלות של 10k, אמר שהמערכת שקונים דרך היבואן ורק דרך היבואן
שומרת על אחריות, ולמעשה כל שינוי כלשהו עלול לגרום לביטול אחריות...בלי קשר אני לא מצפה לגדולות מחברת מטרו, ההתנסות
שלי בעבר בכל מה שנוגע לאחריות מאכזבת ביותר- יעשו הכל כדיי להתחמק, אז הנה- אני נותן להם סיבה (בנוסף לפנס אחורי שהחלפתי,
איתותים, מחרשה..).

Yadin Tal
31-07-2015, 19:19
יש למישהו מושג אם גרסת ה-moto cage תגיע לישראל? והאם היא עולה יותר יקר?

Yadin Tal
31-07-2015, 22:56
קשה למצוא תשובה חד משמעית.

מישהו ששם על 09 מערכת פול סיסטם של קרפוביץ' בעלות של 10k, אמר שהמערכת שקונים דרך היבואן ורק דרך היבואן
שומרת על אחריות, ולמעשה כל שינוי כלשהו עלול לגרום לביטול אחריות...בלי קשר אני לא מצפה לגדולות מחברת מטרו, ההתנסות
שלי בעבר בכל מה שנוגע לאחריות מאכזבת ביותר- יעשו הכל כדיי להתחמק, אז הנה- אני נותן להם סיבה (בנוסף לפנס אחורי שהחלפתי,
איתותים, מחרשה..).
דרך אגב אחי אם אפשר לשאול, האם האחזקה של האופנוע הזה יחסית זולה? כמה עולה כל טיפול וכל כמה עושים טיפול...?

matan27
31-07-2015, 23:33
אחזקה שוטפת דיי זולה.
אני ממלא כל 150 ק"מ בערך משהו כמו 55-60 ש"ח (אזור ה8 ליטר אם אני לא טועה) נסיעה עירונית דיי חזקה, מאמין שאפשר להגיע למספרים יותר
טובים מבחינת צריכת דלק.

טיפול 10 עשיתי עכשיו- עלה לי 990 ש"ח. טיפולים עושים כל 10 אלף, כך שיש לי איזה שנה וחצי-שנתיים בכיף עד הטיפול הבא שלי בקצב הזה.

עד עכשיו לא החלפתי צמיגים ולא היה בלאי מכלולים (גלגלש/שרשרת) ככהה שאני לא יודע מה העלויות.

יש לציין שאמנם האופנוע זול, אבל לפי מה שהבנתי הוא לא כזה פשוט לטיפול- לצורך העניין טיפול 10 לקח כמה שעות, שבהם היה צריך לנתק
את המיכל דלק. ומשיחה עם המוסכניק, הבנתי שטיפול 40 זה סיוט כי צריך לפרק את כל האופנוע- מה שאומר הרבה שעות עבודה מה שאומר הרבה כסף.

Yadin Tal
01-08-2015, 05:13
אחזקה שוטפת דיי זולה.
אני ממלא כל 150 ק"מ בערך משהו כמו 55-60 ש"ח (אזור ה8 ליטר אם אני לא טועה) נסיעה עירונית דיי חזקה, מאמין שאפשר להגיע למספרים יותר
טובים מבחינת צריכת דלק.

טיפול 10 עשיתי עכשיו- עלה לי 990 ש"ח. טיפולים עושים כל 10 אלף, כך שיש לי איזה שנה וחצי-שנתיים בכיף עד הטיפול הבא שלי בקצב הזה.

עד עכשיו לא החלפתי צמיגים ולא היה בלאי מכלולים (גלגלש/שרשרת) ככהה שאני לא יודע מה העלויות.

יש לציין שאמנם האופנוע זול, אבל לפי מה שהבנתי הוא לא כזה פשוט לטיפול- לצורך העניין טיפול 10 לקח כמה שעות, שבהם היה צריך לנתק
את המיכל דלק. ומשיחה עם המוסכניק, הבנתי שטיפול 40 זה סיוט כי צריך לפרק את כל האופנוע- מה שאומר הרבה שעות עבודה מה שאומר הרבה כסף.

סבבה תודה רבה על העזרה אחי