מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : טיפול תקופתי(קטנוע) אצל מוסך מורשה יבואן/מורשה משרד התחבורה

RonCohen
31-08-2016, 15:22
אני צריך לעשות טיפול תקופתי בזמן הקרוב על מנת לשמר את האחריות על הכלי, וגם מין הסתם להחליף את מה שצריך. עקב שיקולים כאלה ואחרים אני מעדיף לבצע את התיקון במוסך שמוכר לי (מוסך מורשה של משרד התחבורה, אך אינו של היבואן).
השאלה האם זה יכול לפגום באחריות/היבואן יערים קשיים? או לפגום בדברים אחרים?

Meirson
31-08-2016, 15:32
אאל"ט אתה צריך חלקים מקוריים ומוסך מורשה משרד התחבורה, לא מורשה יבואן. עם זאת אני ממליץ לך לבדוק אותי בגוגל....

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

RonCohen
31-08-2016, 16:04
אאל"ט אתה צריך חלקים מקוריים ומוסך מורשה משרד התחבורה, לא מורשה יבואן. עם זאת אני ממליץ לך לבדוק אותי בגוגל....

עם זה אין בעיה. הבעיה פתאום שאם אני מגיע למוסך יבואן לממש אחריות והם רואים שחלק מטיפולים התקופתיים לא בוצעו אצל מוסך מורשה משלהם, האם הם יערמו קשיים? החוק לפי הבנתי אומר מה שציינת, אבל מה קורה בשטח? זה זה עלול גם להשפיע על מכירתו העתידית של הכלי?

Meirson
31-08-2016, 18:50
נו ברור שיערימו קשיים, אתה בארץ ישראל... אבל אם הזיכרון לא מטעה אותי לפי החוק אין לך שום חובה לטפל במוסך היבואן

ALF
31-08-2016, 21:33
רק תקפיד לתעד את הטיפול. דהיינו איזה טיפול (גדול/קטן)
לא לשכוח חשבונית שב ה מצויין מה עשו וכמה הראה מד האוץ.

Tribalmistyc2
31-08-2016, 21:37
יש אחריות כל עוד המוסך מורשה מ.תחבורה,דהיינו מוסך חוקי ולא פיראטי.
כן יכולים לשחק על שהוא לא מורשה,במידה ותצטרך להפעיל אחריות או כאשר המוסך הנ"ל (הלא מורשה מטעמם) יעשה טעות,וישחקו עליה במידת הצורך - למשל כשיצטרכו להפסיד עליך כסף.

RonCohen
01-09-2016, 01:57
אז במילים אחרות, זה איננו כדאי. כי יש חוק ויש "חוק" של היבואן.
תודה.

strelok89
01-09-2016, 06:19
אני לא יודע על איזה כלי מדובר אבל חד משמעית אם תטפל במורשה יבואן אז יש אופציה לדברים כמו good will
ואם תצטרך אחריות הרבה יותר קל לך לקבל אותה, אם זה בוצעה במוסך לא מורשה יבואן חלה עלייך חובת ההוכחה שהטיפול בוצע במלואו לפי הוראות יצרן על ידי המוסך שביצע את הטיפול, זה פותח להם פינה להיתנער ממך.

אם טיפלתה תמיד ביבואן אין להם את הפינה הזו שלא בוצע כראוי.

Sent from mTalk using windows 10 mobile