מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הקטנוע רועד בניסה ומרגיש לא יציב

David747
04-09-2016, 21:52
שלום.
עברתי לפני חודש טסט על 500 סמק
וקניתי היום קימקו אקסייטניק 250 שנת 2012
22 אלף קמ
עכשין בנסיעה של של מהירות נמוכה וגבוהה הוא מרגיש לי קצת לא יציב ורועד טיפה ממה זה יכול להיות או שזה הגיוני לקטונעים
וגם שאני עומד אם הקטנוע ומתחיל נסיעה יש גאילו שריקב קטנה מאחורב וזהו רק בתחילת נסיעה
ועוד עזרה קטנה ישלכם מוסך שאתם יכולים להמליץ לי עליו שיעשו עבודה טובה ואמינה סאזור צפון עכו,נהריה,קריות וחיפה

Jack_R1
04-09-2016, 23:04
דוד שלום,

א. נא לקרוא את חוקי הפורום. כתיבה ללא פיסוק, כתיבה עם שגיאות כתיב כאילו זרקו את המילים מהסלולרי איך שיצא - לא מקובל כאן. לכן השרשור הזה יינעל.

ב. אם עברת לפני חודש טסט, זה אומר שניסיון להבדיל בין תקלה ללא תקלה אין לך. הרגשות לא עוזרות בעניין, ולכן ההמלצה היא לגשת למוסך ולתת למוסך לבדוק את הכלי. בד"כ עושים את זה לפני קניה ולא אחרי.

ג. שריקה קטנה זה מהווריאטור. לא שזה יגיד הרבה, ולא שברור מהתיאור מה זה "שריקה קטנה" ואם זה יכול להיות סימן של תקלה או לא.

בקיצור:
השרשור הזה יינעל, מכיוון שלא עמד בדרישות חוקי הפורום באופן משמעותי. אני מציע לפתוח שרשור אחר, בפורום כללי, ובו לבקש המלצה למוסך באזור הצפון בו יוכלו לאבחן את הקטנוע ולהבין אם יש איזושהי תקלה או שהכל תקין. ואני מאוד ממליץ לשים נקודות בסוף המשפטים.