מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : (כ"ע)מעוניין להתחיל בפרוייקט בובר על היוסאנג GV250

HeartWood
06-09-2016, 16:27
שלום לכולם, חדש פה בפורום:)
אני רוכב על יוסאנג אקילה 250 ואני מעוניין להפוך אותו לבובר.
החלק האחורי של השלדה של האופנוע מכיל שני מוטות שמחזיקות את הכנף האחורית כמו שאפשר לראות בתמונה פה:
http://fullgaz.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=3596&stc=1

רציתי לשאול האם זה חוקי לחתוך את שתי המוטות האלו כדי שאפשר יהיה לחבר את הכנף האחורית להברגה של בולמי זעזועים.
משהו כזה:
http://fullgaz.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=3597&stc=1

הפלג הצפוני
06-09-2016, 19:43
תחתוך חופשי,רק שייראה אסטטי במוגמר.

strelok89
06-09-2016, 19:47
ברוך הבא לפורום הטכני להבא להקפיד לרשום את דגם האופנוע בכותרת זה מאוד עוזר.

ולדעתי זה הולך להיות פרויקט מעניין מאוד נשמח שתעדכן אותו בהתקדמות ובתמונות של לפני ואחרי

HeartWood
06-09-2016, 19:57
תחתוך חופשי,רק שייראה אסטטי במוגמר.
תודה על התגובה! הסיבה שאני שואל כי הבנתי ששינויים ל"מבנה רכב" (זאת הרי שלדה בכול זאת לא סתם איזה כנף) הם אסורים וצריכים לעבור אישורים מסויים ולציין את זה ברשיון ורציתי לדעת אם גם פה אני אצטרך לעבור את התהליך הזה או שאפשר בלי כאב ראש פשוט להוריד את זה ולשכוח.

ברוך הבא לפורום הטכני להבא להקפיד לרשום את דגם האופנוע בכותרת זה מאוד עוזר.

ולדעתי זה הולך להיות פרויקט מעניין מאוד נשמח שתעדכן אותו בהתקדמות ובתמונות של לפני ואחרי
תודה ומצטער, אדאג להבא!
אני אעדכן בשמחה, השאלה האם זה המקום המתאים או שיש תת פורום מיוחד לפרוייקטים כאלה?

yotams4
06-09-2016, 20:24
אפשרי ? כן. חוקי? לא

R86
06-09-2016, 20:41
שום דבר לא חוקי במדינה הזאת
תחתוך ותשכח,הכל בסדר
אין לשלדת זנב באופנוע שלך חלק חשוב אחרי הנקודות עיגון לבולמים
רק לא להיות קצב ולעשות עבודה נקייה כמה שאפשר
והאופנוע שהעלית בתמונה נראה זוועה

HeartWood
06-09-2016, 20:49
שום דבר לא חוקי במדינה הזאת
תחתוך ותשכח,הכל בסדר
אין לשלדת זנב באופנוע שלך חלק חשוב אחרי הנקודות עיגון לבולמים
רק לא להיות קצב ולעשות עבודה נקייה כמה שאפשר
והאופנוע שהעלית בתמונה נראה זוועה
ציפית למשהו כזה חחח וכן האופנוע בתמונה לא משהו בכלל זאת התמונה הכי טובה שמצאתי להמחיש את מה שרציתי לעשות.
אני מניח שטסטרים לא משננים איך אופנוע מגיע מהמפעל אבל עדיין רציתי רק לוודא כמה זה חמור ואם למישהו יש ניסיון בעניינים דומים.

strelok89
06-09-2016, 21:28
תודה על התגובה! הסיבה שאני שואל כי הבנתי ששינויים ל"מבנה רכב" (זאת הרי שלדה בכול זאת לא סתם איזה כנף) הם אסורים וצריכים לעבור אישורים מסויים ולציין את זה ברשיון ורציתי לדעת אם גם פה אני אצטרך לעבור את התהליך הזה או שאפשר בלי כאב ראש פשוט להוריד את זה ולשכוח.

תודה ומצטער, אדאג להבא!
אני אעדכן בשמחה, השאלה האם זה המקום המתאים או שיש תת פורום מיוחד לפרוייקטים כאלה?
יש פורום משקיענים שלשם השירשור יעבור ברגע שהוא יהפוך לתיעוד של איך הًgv250 הופך לבובר עם תמונות כדי שכולנו נלמד ונדע להתפעל מהעבודה שלך.
אם זה ישאר בגדר שרשור טכני אז מקומו בטכני :)

מקווה לראות פרויקט פורה ומוצלח

Sent from mTalk using windows 10 mobile