מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : השרשרת נקרעה בנסיעה

Barcafan
12-10-2016, 18:31
ערב טוב כולם!
נקרעה לי השרשרת,במהירות נמוכה,כמה מטרים אחרי שהתחלתי לנסוע אחרי רמזור אדום,לפני כן הייתי על כביש 6 וכן הייתי עם מצערת פתוחה עד הסוף למשך כמה קילומטרים בודדים(סך הכל 5 דקות לכל היותר).
אחרי שנקרעה עצרתי בצד(עוד לא ידעתי שנקרעה,עצרתי כי האופנוע לא נסע,לקח לי 2-3 דקות עד שהבנתי שזו השרשרת) בזמן הזה פשוט ניסיתי כמה פעם לתת גז,בהיולכים שונים,כמובן האופנוע לא זז אבל מד המהירות כן עלה והראה את "המהירות",אחרי זה גררתי את האופנוע, לאיזה 200 מטר,חלק ברכיבה בירידה)
זה מה שקרה בפרוט.
השאלה שלי אם יש מצב שנגרם נזק לעוד חלקים? ומה ההסבר לזה שהשרשרת נקרעה?קצת מוזר במיוחד שהיא בת שנה וקצת(12-13 אלף ק"מ) תמיד מנקה ומשמן בזמן(גם בודק אם היא מתוחה או רפויה, למרות שאני לא בטוח בבדיקה שלי אבל לא שמתי לב שיש משהו חריג)!
מדובר בסי בי אר 250 שנת 2011
תודה

strelok89
12-10-2016, 18:41
תבדוק שלא חיררה בלוק מנוע.
ונקרעה כי נשחקה חוץ ממתיחה יש שחיקה בשרשרת ואם לא תוודא שהיא לא שחוקה היא תקרע בסוף

Sent from mTalk using windows 10 mobile

Dresdner
12-10-2016, 19:25
יש מצב שהיא נסגרה ע"י קליפ ולא סימרור? יש לך תמונות של השרשרת ומקום הקריעה?

mudale222
12-10-2016, 23:50
נשמע מוזר שהמד מהירות עלה, ממה שאני מכיר זה חילזון שמחובר לגלגל הקדמי אתה בטוח שזה לא היה המד טורים?

strelok89
12-10-2016, 23:58
נשמע מוזר שהמד מהירות עלה, ממה שאני מכיר זה חילזון שמחובר לגלגל הקדמי אתה בטוח שזה לא היה המד טורים?
החיישן על הגלגלש של הגיר הוא סופר שיניים של ההילוך חמישי.
בחלק מכלים סופרים שיניים של הגלגלש הקידמי שרשרת
בנוסף יש גם מד מהירות של האיביאסים , לפעמים חוסכים על החיישן גיר וסמים מד תאוצה באיביאס

Sent from mTalk using windows 10 mobile

Barcafan
13-10-2016, 02:14
סטרילוק@ זה משהו שאני יכול לבדוק? או שהתכוונת שיבדקו במוסך?

דריסדנר@ לא יודע, ומחר אני אצלם את השרשרת!

מודאלי@ ברור שבטוח שזה המד מהירות

Barcafan
14-10-2016, 14:30
עדכון:
שכחתי לצלם את השרשרת,אבל היא נסגרה ע"י קליפס ולא סמרור.
במוסך נאמר לי שזה מוזר שהיא נפתחה,הסביר לי עוד לפני ששאלתי על זה שיש שתי דרכים להרכיב(קליפס וסמרור).לא החליפו שרשרת(נאמר לי שהיא בסדר ואפשר להרכיב שוב.השרשרת תמיד נקייה ושומנה בזמן,נסעתי עליה סך הכל 10 אלף)אז הרכיבו את החוליה החסרה,הפעם נסגרה ע"י סמרור.מבלי שביקשתי או באתי בטענות לא חייבו אותי על העבודה,רק על החוליה החסרה ועוד כמה עזרים.
וכמובן תודה לחבר'ה שהגיבו כאן.

Yigal
14-10-2016, 15:59
אין ממש סיבה לקליפ באופנוע כביש, כנראה שמהתחלה לא סגרו טוב

Dresdner
14-10-2016, 21:31
אין ממש סיבה לקליפ באופנוע כביש, כנראה שמהתחלה לא סגרו טוב

קליפ זה חרא, מכיר הרבה שזה נפתח להם ברכיבה, אולי יש יתרונות לזה באופנועי שטח (אין לי מושג) אבל בכביש לא.

פותח השירשור, תחליף מוסך

Shasha127
16-10-2016, 01:13
גמרתם את רבי, כולה עף לו הקליפס חיבור מהיר.