מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הגדרות במצלמת Yi 4k

chase
16-10-2016, 11:12
שיחקתי היום עם המצלמה ויש לי כמה שאלות.

1. האם יש אפשרות לבטל יצירת קבצי thm?
2. הכרטיס פורמט ב-ntfs והמצלמה לא קיבלה את זה בעין יפה, האם יש אפשרות כזאת או אחרת לגרום למצלמה לקבל את הכרטיס בתצורה הזאת?

כל כמה דקות הצילום נחתך ונוצר קובץ חדש בגלל שב-fat יש הגבלת גודל של קובץ בודד עד 4gb. סרטון של 1080 60fps יהיה בגודל 4gb לאחר רבע שעה, מה שאומר הרבה קבצים של 4gb אחרי שעתיים רכיבה.

סער666
16-10-2016, 11:16
שיחקתי היום עם המצלמה ויש לי כמה שאלות.

1. האם יש אפשרות לבטל יצירת קבצי thm?
2. הכרטיס פורמט ב-ntfs והמצלמה לא קיבלה את זה בעין יפה, האם יש אפשרות כזאת או אחרת לגרום למצלמה לקבל את הכרטיס בתצורה הזאת?

כל כמה דקות הצילום נחתך ונוצר קובץ חדש בגלל שב-fat יש הגבלת גודל של קובץ בודד עד 4gb. סרטון של 1080 60fps יהיה בגודל 4gb לאחר רבע שעה, מה שאומר הרבה קבצים של 4gb אחרי שעתיים רכיבה.

למה קבצי thm מפריעים לך?
המצלמה עובדת יותר טוב עם fat32 אתה יכול לפרמט את הכרטיס דרך המצלמה וזה אמור לפתור את הבעיה
לגביי גודל קבצים, זה עובד לטובתך שיש מגבלת גודל: אם יש בעיה בקובץ הוא לא ישמיד לך את הכל

chase
16-10-2016, 11:37
1. בסופו של צילום, יהיו יותר מידי קבצים וחשבתי לבטל את זה אם אפשר.
2. אתה צודק, אבל אני מעדיף להמנע מעריכה כדי להצמיד את כולם לסרטון אחד (לרוב גם יפגע באיכות), וגם לחפש קטע ספציפי יצריך מעבר על כמה קבצים במקום לקפוץ בתוך קובץ אחד קדימה אחורה.

פרמוט דרך המצלמה מחזיר ל-fat32.

ושאלה נוספת, המלצה לתוכנת עריכה טובה חינמית? לפחות כזאת שתוכל להצמיד בצורה פשוטה את כל הקבצים בלי פגיעה באיכות.

moonshield
16-10-2016, 12:11
יש מצב טוב שהמצלמה לא יודעת בכלל לעבוד עם ntfs אלא רק עם fat, מישומה זו מערכת הקבצים שרוב תוכנות ההפעלה עובדות איתה (לדוגמא אנדרויד).
אתה יכול להשתמש ב widows movie maker, אני חושב שהיא חינמית ומצוייה בכל מחשב שמריץ ווינדוס. חיבור סירטונים היה די פשוט בתוכנה, מהמעט שאני זוכר. אתה יכול גם לנסות פרמייר.

SM26
16-10-2016, 19:15
בנוגע לתוכנות עריכה.
ווינדוס מובי מייקר מסוגל, אבל פוגע באיכות.

אני משתמש בCyberlink PowerDirector 14
עדין עם משאבי המחשב ולא מאבד איכות

אדובי מאוד לא עדין עם משאבי המחשב.

ויש עוד אחד, קאמטסיה או משהו

Sent from my H60-L12 using Tapatalk