מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ספידומטר לא עובד טוב אחרי התנעה ב-F650GS (כ"ע)

113
17-10-2016, 11:38
ברשותי BMW F650GS שנת 2002.

לאחרונה, כשאני מניע מוקדם בבוקר או אחרי כמה ימים שלא נסעתי קורים הדברים הבאים למשך מס' דקות:
- השעון ומד הק"מ דהויים עד כדי בלתי נראים (דיגיטליים)
- סל"ד = 0 (אנלוגי)
- מהירות = 0 או עולה עד גג 20 (אנלוגי)
- האופנוע מניע בקלות ושאר התאורות עובדות כרגיל

אני בדר"כ מתחיל לנסוע ואחרי כמה דקות זה מסתדר.
החלפתי מצבר לפני כמה חודשים לכן לדעתי המצבר אמור להיות תקין עדיין.

מישהו יכול לעזור? מכיר משהו דומה?

תודה וחג שמח

strelok89
17-10-2016, 11:50
או מצבר או טעינה.
תמדוד עם רב מודד טעינה ותעדכן כמה יש לך.
אמור להיות סביב ה14-14.2 בסרק.

Sent from mTalk using windows 10 mobile

Jack_R1
17-10-2016, 20:54
יכול להיות גם מגע רופף \ חלוד בקונקטור של הספידומטר או בדרך אליו איפשהו.
"בעיה חשמלית (כנראה)" אינה כותרת תקינה או טובה, בגלל שהיא לא מתארת כלום. ערכתי למשהו בעל משמעות - אנא הקפד על כותרות אינפורמטיביות להבא. תודה.

strelok89
17-10-2016, 22:35
יכול להיות גם מגע רופף \ חלוד בקונקטור של הספידומטר או בדרך אליו איפשהו.
"בעיה חשמלית (כנראה)" אינה כותרת תקינה או טובה, בגלל שהיא לא מתארת כלום. ערכתי למשהו בעל משמעות - אנא הקפד על כותרות אינפורמטיביות להבא. תודה.
גק בדגם הזה ספציפית זה ידליק נורת תקלה של הabs והמד מהירות יעבוד.
לא סביר ש 2 חיישנים ימותו בו זמנית.

ובגלל שהאור דהוי והסלד גם על 0 זה מצבר חלש השאלה היא למה הוא חלש, זה או טעינה או מצבר עצמו או קונקטור של המצבר לא חשבתי על זה אפילו תודה

Jack_R1
17-10-2016, 22:39
סטרלוק, אני מבין שאתה מכיר את הכלי, אין לי בעיה לקבל את הטענה שלך אם יש לך הסבר טוב איך זה מניע בקלות עם מצבר חלש.

strelok89
17-10-2016, 23:11
סטרלוק, אני מבין שאתה מכיר את הכלי, אין לי בעיה לקבל את הטענה שלך אם יש לך הסבר טוב איך זה מניע בקלות עם מצבר חלש.
יש דיקומפרסור בדגם הזה, הוא מניע חופשי והמערכת טעינה חזקה מאוד אז התופעות כשמתחילות צרות( לרוב זה במצבר)
הלוח שעונים מתאפס בהנעה ועד שהמתח חוזר למצב תקין הוא על 0 בסלד והמהירות.
פשוט סטרטר מניע גם עם יש מפל מתח ל8 וולט והמחשב ניהול מנוע וההזרקה גם עובדת במתחים כאלה. הלוח שעונים לא ומתחיל לעבוד רק מסביב ה11 וולט
וזה בידיוק מה שקורה ברגע שנלחץ הסטרטר יש מפל מתח המנוע מניע ועובד והלוח שעונים מתאפס מחדש וזה לוקח לו קצת זמן

הכלים האלה מניעים כמעט בכל מצב ומאוד אמינים, אגב הוא גם מקפיץ את הסרק ל2000-3000 סלד כשהמצבר ממש חלש.אם המחשב מעודכן לגירסא האחרונה וזה ממזער את התופעה