מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : XEVO 250 - מחפש מקום לטיפול אחרי הרצה (כ"ע)

Mortar
20-10-2016, 03:40
אז התחדשתי באקסיבו 250, מאברוק, תודה.

הטיפול הראשון מתקרב.
ממה שראיתי, הטיפול הראשון עולה באיזור ה400 ש"ח והטיפול 5000 חינם...
מה שאני קצת לא מבין, זה על מה בדיוק אני משלם 400 שקל, על החלפת שמן ??? בדיקת ברקסים ? אחרי 1000 ? לחץ אוויר ? בדיקת הגה ?
מה זה ההנפצות האלה בדיוק ? הכלי חדש דנדש, חוץ מהחלפת שמן ראשונית בשביל להוציא את כל השאריות שאולי יצאו מהמנוע וכו', על מה כבר מחייבים אותי פה?

והטיפול הבא חינם, אז אם אני הולך לטיפול 5000 למוסך אחר, הוא מטפל לי בכלי חינם סתם ככה ?
בקיצור, יש כמה דברים לא ברורים בכל הסיפור הזה, אני מבין שהיבואן והמוסכים צריכים להרוויח, ואין לי בעיה לשלם על עבודה וחומרים, אבל להיפרד מאיזה 500 שקל אחרי 1000 ק"מ, אני לא בעניין.

האם כל המוסכים המורשים בקומבינה ? או שאני פשוט יכול ללכת למוסך ולבקש החלפת שמן ולנסוע לדרכי ? או שלא כדאי בגלל האחראיות על הכלי שתפגע ?

ועל הדרך, אם למישהו פה יש המלצה למוסך באיזור תל אביב שיריץ את הטיפול אחרי ההרצה בלי קנסות, אני אשמח.
תודה.

ARIE1985
20-10-2016, 04:02
מוסך ריידר אופנועים. ברחוב יצחק שדה

MasterOz
20-10-2016, 07:54
אז תחלק, 200 שח לטיפול 1000
ועוד 200 שח לטיפול 5000 והחיים שלך יהיו יפים יותר.
כי מה שאני לא מבין...
איך מצד אחד אתה מתלונן על טיפול שעולה כסף...?
אבל לא מתעקש לשלם על טיפול "שנותנים" לך בחינם.
אם אתה חושב שאתה אדם הגון, לך עם זה עד הסוף.

rusty james
20-10-2016, 08:12
טיפול אחרי הרצה זה אמנם 'רק' החלפה בפועל של שמן מנוע אבל יש בו בדיקות חשובות וחיזוק אם יש צורך.
חשוב לחיי הקטנוע החדש וגם חשוב לשמירת האחריות.
מוסך מורשה יבואן יהיה זול יותר מהמוסך המרכזי של היבואן, בדרך כלל.

ה'טיפול' ב5000ק"מ כולל בדיקות בלבד ולכן לא מחייבים עליו אלא סופגים את הכמה דקות עבודה. גם טוב :)

למרות שהטיפולים השוטפים הם לא זולים במיוחד ואכן מצטברים לכדי הוצאה לאורך חיי הרכב, ממליץ לך לא לחפף בהם ולטפל בזמן ובמקום מורשה.
זה ישמור על אמינות הכלי וגם על הבטיחות לאורך זמן.

רכיבות טובות.

*ראיתי שממליצים לך פה על מוסכים בת"א, אני ממליץ על מוסך 'אופנועי הקריה' של צפי, נמצא בחיבור בין המסגר לדרך בגין, מעט מדרום לעזריאלי.
מורשה עופר אבניר, וותיק, מקצועי ואמין.

Mortar
20-10-2016, 22:53
אז תחלק, 200 שח לטיפול 1000
ועוד 200 שח לטיפול 5000 והחיים שלך יהיו יפים יותר.
כי מה שאני לא מבין...
איך מצד אחד אתה מתלונן על טיפול שעולה כסף...?
אבל לא מתעקש לשלם על טיפול "שנותנים" לך בחינם.
אם אתה חושב שאתה אדם הגון, לך עם זה עד הסוף.

אני לא רוצה טיפול בחינם, אני רוצה לשלם על הטיפול לפי אופי הטיפול.
אם הטיפול זה החלפת שמן, אני רוצה לשלם על הרבע שעה עבודה, ועלות השמן, לא 400 שקל.
אנשים עוברים מוסכים, קטנועים עוברים ידיים וכו'... כל טיפול צריך להיות מתומחר לפי השווי שלו.

אם יש בדיקות חשובות וחיזוקים, אני רוצה לדעת מה בדיוק קורה שם, איפה ולמה...

Jack_R1
20-10-2016, 22:55
אם אתה רוצה לדעת - תוריד ספר רכב ותקרא.
או תבקש מהמוסך להראות לך ספר רכב ותקרא.
יש בו טבלת טיפולים ששם כתוב בדיוק מה וכמה צריך לעשות.

הטיפול מתומחר עפ"י מה שהמוסך מחליט לתמחר אותו, ונושא לפורום הטכני זה לא, זה נושא לפורום התלהמות ציבורית ופורום "אני מחפש לצעוק ומוצא את המקום הלא נכון". באופן כללי, התשובה בפורום הטכני על כל ענייני המחיר היא - אם אתה לא מתכוון לבצע את זה בעצמך אז זה לא שייך לפורום הטכני, תתקשר למוסכים ותברר מחירים. היחס לשרשור הזה לא יהיה שונה.

וגם הכותרת נערכה בהתאם.

strelok89
20-10-2016, 23:01
אני לא רוצה טיפול בחינם, אני רוצה לשלם על הטיפול לפי אופי הטיפול.
אם הטיפול זה החלפת שמן, אני רוצה לשלם על הרבע שעה עבודה, ועלות השמן, לא 400 שקל.
אנשים עוברים מוסכים, קטנועים עוברים ידיים וכו'... כל טיפול צריך להיות מתומחר לפי השווי שלו.

אם יש בדיקות חשובות וחיזוקים, אני רוצה לדעת מה בדיוק קורה שם, איפה ולמה...
יש שעתון יצרן ולפי זה המחיר.
טיפול הרצה זה סביב השעה וחצי לפי השעתון יעני 240 שקל לשעה לפני מעמ כפול 1.5 ותוסיף לזה שמן תגיע די קרוב למחיר שצינתה.
זה שהטיפול בפועל לקח 15 דקות או יומיים זה לא מעניין הוא עולה שעה וחצי של עבודה, עכשיו בכל מוסך תלוי על שלט מחיר לשעת עבודה.

Sent from mTalk using windows 10 mobile