מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סטנד לאופנוע

Dddsh
25-11-2016, 23:32
אחרי חיפושים רבים(אפילו באיביי) מצאתי שהסטנד הכי זול עולה 160 שקל!
זו פשוט הונאה על חתיכת מתכת עם 2 גלגלים כדי להעמיד את הגלגל האחורי באוויר..
למישהו יש פתרון אלטרנטיבי או זול יותר להעמיד את האופנוע לשימון שרשרת ולעתים לטיפולים?
ראיתי ביוטיוב המון סרטונים אבל רובם מעמידים מצד אחד את האופנוע על קרש ומצד שני השענות על הרגלים מה שממש מפחיד אותי שהוא מטיל משקל יתר על הרגלית שגם ככה מעט רופפת..

לסיכום:
פתרונות אלטרנטיביים ויציבות להעמדת האופנוע על הגלגל האחורי עם אפשרות לפירוק שלו ולשימון השרשרת

תודה רבה לעונים ✌

rusty james
26-11-2016, 09:26
בלוק בניין וקרש עץ דק עליו (כדי למנוע שריטות בתחתית השלדה) :) הכי זול ויעשה את העבודה...

ובעניין מחיר של ג'ק מקצועי ובנוי היטב... יהיה הרבה יותר נוח לשימוש, יחזיק שנים ובפרופורציה הזאת יש לראות את המחיר...

Dddsh
26-11-2016, 16:47
בלוק בניין וקרש עץ דק עליו (כדי למנוע שריטות בתחתית השלדה) :) הכי זול ויעשה את העבודה...

ובעניין מחיר של ג'ק מקצועי ובנוי היטב... יהיה הרבה יותר נוח לשימוש, יחזיק שנים ובפרופורציה הזאת יש לראות את המחיר...

תודה על התשובה אבל שוב, אני מחפש פתרון שיחזיק את האופנוע מ2 צדדיו(אחרת ג'ק רכב הוא פתרון אף יותר טוב ממש שאתה הבאת לי) כדי שבזמן שימון לא אפחד על החיים שלי שהכלי יתרסק עלי(לא תמיד אשמן את השרשרת עם מישהו).
ההיגיון היחידי שבאיביי הג'ק עולה 40 דולר זה בגלל שהיא שוקל 6.5 קילו וזה חלק ממחיר המשלוח, אחרת היו מוכרים אותו ב25(דיבור עם אחד המוכרים).
אני שונא שמעלים מחיר של משהו במאות אחוזים כי אין להם תחרות ועוד יותר אנשים שמצדיקים אותם אז אנא, תחסוך את זה ממני המחיר של ג'ק כזה צריך להיות 100 שקלים והמוכר עדיין יעשה רווח יפה.

yotams4
26-11-2016, 17:36
לך למסגר שיבנה לך

Dddsh
26-11-2016, 22:08
לך למסגר שיבנה לך

ובכל זאת, פתרון למישהו שלא מיודד עם מסגרים ורתכים?

levil
28-11-2016, 16:17
תשכח ממסגר שיבזבז על זה זמן יקר במחיר שנראה לך "הוגן", זה עבודה של חיתוך, כיפוף, קידוח, +-ריתוך, צביעה.
ואם על כל הרשימה הזו אתה רוצה שבעל מקצוע יסתפק ב 100 ש"ח אתה חי בסרט,
אם מדובר בקו יצור של מפעל העובד בצורה יעילה ובארץ בה כח האדם זול, אז בעל המפעל רוצה להרויח , היבואן והמוכר הסופי +דמי משלוח יביאו את המחיר לרמה שגם לא מתאימה לך, בקיצור אני לא מבין מה אתה רוצה.

Dddsh
29-11-2016, 01:44
תשכח ממסגר שיבזבז על זה זמן יקר במחיר שנראה לך "הוגן", זה עבודה של חיתוך, כיפוף, קידוח, +-ריתוך, צביעה.
ואם על כל הרשימה הזו אתה רוצה שבעל מקצוע יסתפק ב 100 ש"ח אתה חי בסרט,
אם מדובר בקו יצור של מפעל העובד בצורה יעילה ובארץ בה כח האדם זול, אז בעל המפעל רוצה להרויח , היבואן והמוכר הסופי +דמי משלוח יביאו את המחיר לרמה שגם לא מתאימה לך, בקיצור אני לא מבין מה אתה רוצה.

אגיד לך מה אני לא רוצה וזה לשלם 300 שקל על גוש מתכת עם 2 גלגלים, ג'ק הידראולי לרכב עולה היום 120 שקל שיש בו מנגנונים יותר מורכבים ומשוכללים. מבאס אותי שאתם בכלל חושבים שאתם צודקים וזה רק מבהר איך ה"פסי יצור" מוכנים לדרוש סכומים כאלה בגלל תרבות צריכה מהזבל

levil
29-11-2016, 12:18
לא מענין מה אתה לא מוכן לשלם,
אתה החלטת שהמחיר לצרכן לא צריך להיות מעל 100 ש"ח,
הסברתי לך במה זה כרוך, עבור מסגר בייצור ידני
ג'ק הידראולי סיני זה משהו אחר, מדובר במוצר תעשייתי במדינה בה שכר העבודה זעום,
כנראה שאין עדיין ג'ק ביצור המוני יעיל לאופנועים.
ההבדל בין ייצור ידני לתעשייתי הוא עצום, למשל מנוע חשמלי +גיר קטן עולה במפעל סיני דולר וחצי בתנאי שתזמין 100,000 יחידות,

levil
30-11-2016, 09:42
א) אני לא נחמד,
ב) מדבר בתור אחד שעבד בריתוך ומסגרות, ומכיר את העלויות והזמן הכרוכים בייצור, אם הייתי בונה אחד כזה לא הייתי טורח בכלל להתחיל בפחות מ 250 ש"ח
ג) לא מענין אותי לינק כללי לאתר.

לא מענין אותך ייצור המוני או לא ? סבבה, תמצא לך ספק במחיר המתאים ותייבא בעצמך, במקום ליילל.

rusty james
30-11-2016, 10:12
אז לא מצאת עוד במאה שקל?

כי כתבת כבר בפוסט הראשון שמצאת ב160 (הכי זול באיביי, לדבריך)
אז גם לינק לחמודים בפחות ממאתיים יעבוד?

אם מוצר שאתה חושב שצריך לעלות ככה לא עולה ככה, גם לא בחו"ל... מי חי בבועה?

levil
30-11-2016, 13:27
זה לא מאתיים, הוא מצא את הסטנד הכי זול ב 49$
והתעצל לבדוק הלאה, כשמנסים להזמין מקבלים את ההודעה הזו:

This is an oversize item, it can only be shipped within the continental 48 US States via standard ground shipping.
Special Handling: must ship via Ground and limited to the contiguous 48 US states.

בקיצור , חרטטן

nitzann84
30-11-2016, 13:33
יש בארץ חדש ב250

Dddsh
30-11-2016, 14:24
א) אני לא נחמד,
ב) מדבר בתור אחד שעבד בריתוך ומסגרות, ומכיר את העלויות והזמן הכרוכים בייצור, אם הייתי בונה אחד כזה לא הייתי טורח בכלל להתחיל בפחות מ 250 ש"ח
ג) לא מענין אותי לינק כללי לאתר.

לא מענין אותך ייצור המוני או לא ? סבבה, תמצא לך ספק במחיר המתאים ותייבא בעצמך, במקום ליילל.

עוד לא הגיע הרמי לוי של הסטנדים לשבור לזה את השוק לצערי, מפאתי משקל גם הזמנות מחו"ל לא רלוונטיות..

אז לא מצאת עוד במאה שקל?

כי כתבת כבר בפוסט הראשון שמצאת ב160 (הכי זול באיביי, לדבריך)
אז גם לינק לחמודים בפחות ממאתיים יעבוד?

אם מוצר שאתה חושב שצריך לעלות ככה לא עולה ככה, גם לא בחו"ל... מי חי בבועה?

מצאתי אחד בעלי אקספרס, דיברתי עם אחד המוכרים שגם ענה לי, הוא מוכר את הסטנד ב43$ אבל מפאתי משקל המשלוח לבדו עולה עוד 40. העלות ממזרח אסיה לפה בדואר בעל משקל כזה די יקרה אז גם זה ירד מהפרק.

This is an oversize item, it can only be shipped within the continental 48 US States via standard ground shipping.
Special Handling: must ship via Ground and limited to the contiguous 48 US states.

בקיצור , חרטטן

הזמנתי, שלחתי לבית של חבר שמגיע לביקור בעוד חודש(הגיחות שלו על בסיס כמה שבועות וזה לא תוקע אותו עם המשקל)
מארה"ב, על סמך מה אתה קורא לי חרטטן?

יש בארץ חדש ב250

ראיתי! בפייסבוק, גם התכתבתי איתו והוא בחור ממש טוב. הייתי מגיע אליו אבל הזמנתי כבר. כשאגיע למחשב אוסיף קישור שלו

nihrider
30-11-2016, 14:51
אפשר קישור לסטנד ב250?

nitzann84
30-11-2016, 15:46
טכנו צינור בתל אביב

nihrider
30-11-2016, 16:32
תודה

levil
30-11-2016, 18:10
על סמך מה אתה קורא לי חרטטן?

על סמך זה :

http://www.revzilla.com/motorcycle
קח חמוד, פחות מ200 שקל(כולל משלוח) במבצעים האחרונים ומבטיח לך שהם מרוויחים מזה יפה, לא מעניין אותי ייצור המוני או לא. אני רוצה לשלם מחיר הוגן, מקווה שתצא מהבואה של הצרכן העיוור

Dddsh
01-12-2016, 16:42
על סמך זה :

אהה.. אתה לא יודע להזמין מהאינטרנט?

Dddsh
01-12-2016, 16:45
אפשר קישור לסטנד ב250?

טכנו צינור בת"א
יצחק שדה 34
בחור מאוד נחמד ויש לו שם הרבה דברים מעניינים במחירים בגלל לא בשמיים.
הסטנד עולה 250 ויש אופציה למשלוח ב40 ש"ח
0545996465 דוד זה שמו

moonshield
01-12-2016, 19:41
טכנו צינור אחלה מקום! קניתי מהם מברגת איפקט של בוש במחיר סבבה לגמרי, והיחס של האנשים שם ה הבטיח שאני אחזור לשם שוב.

levil
02-12-2016, 18:23
אהה.. אתה לא יודע להזמין מהאינטרנט?

רשמת 200 ש"ח כולל משלוח, וזה נכון לתושבי ארה"ב בלבד, להזכירך אנחנו בישראל

Dddsh
02-12-2016, 21:09
חתיכת יצור, כבר הגבתי על זה

ציטוט נכתב במקור על ידי levil צפיה בהודעה

בקיצור , חרטטן

הזמנתי, שלחתי לבית של חבר שמגיע לביקור בעוד חודש(הגיחות שלו על בסיס כמה שבועות וזה לא תוקע אותו עם המשקל)

levil
03-12-2016, 13:12
בחיי שאתה אטום מוח שחושב שהעולם סובב סביבו, אין לי מה להגיב יותר אליך, אתה לא מסוגל להבין חבל על הזמן.

Dddsh
03-12-2016, 22:27
בחיי שאתה אטום מוח שחושב שהעולם סובב סביבו, אין לי מה להגיב יותר אליך, אתה לא מסוגל להבין חבל על הזמן.

שבוע טוב גם לך 🖒

MasterOz
05-12-2016, 23:31
הפעם נעלתי את האשכול - בפעם הבאה, שניכם עפים להתרעננות במרפסת.
Levil וגם ובמיוחד Dddsh

לתשומת לבכם!