מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מבקש עצות למבחן מעשי לרישיון A (בעיות התרגלות לאופנוע)

oradul
26-11-2016, 22:28
אני יודע שזה נושא שדובר עליו מספיק, ולא הייתי פותח את זה אם זה היה משהו כללי שדובר עליו. מקווה שהמנהלים יסלחו לי לפחות עד אחרי הטסט (יום רביעי הקרוב).

ברביעי הקרוב יש לי מבחן מעשי לרישיון A. הולך לי יחסית טוב, אבל הבעיה שלי היא האופנוע שלי וזה של השיעורים שונים, שכשאני בשיעור נהיה לי קשה. זה לא עוזר שעל שלי אני כל יום ועל זה של המורה רק פעמיים בשבוע לשעה, אז לוקח זמן כל שיעור להתרגל לאופנוע (אחרי השיעור לרכב הביתה על שלי מרגיש מוזר בהתחלה). זה כנראה מחוסר הניסיון שלי על אופנועים (מה יש לי, שנה וקצת? לא מספיק).
האופנוע שלי הוא CB500X ושל המורה זה DRZ400. גם שהDRZ400 הזה ראה ימים טובים יותר. הרכיבה עליהם שונה, החל מהישיבה, המשקל, ועד למנוע (שיכול להיות בגלל שהוא כבבר גוסס ולא נוהם).
המצב הבעייתי שלי הוא בעיקר בשמיניות. זה לא שאני לא יודע לעשות שמיניות, אלה שלוקח לי זמן להתרגל מחדש לאופנוע ולעשות אותן טוב. אני יכול לעשות 10 שמיניות טובות ברצף ואז פאשלה אחת קטנה הורסת הכל. אחרי הפאשלה לא יכול להמשיך לעשות שמיניות טובות וצריך סיבוב במגרש כדי להתאפס מחדש.
נכון שבמבחן לא עושים 10 שמיניות, אבל מספיק 3 ובאחת לפשל כדי להיכשל.
גם בקו הישר יש לפעמים "הבזקי" סיבוב חד של הכידון. בגלל המשקל הקל שלו והמנוע/מצמד. לרוב בסדר, אבל לרוב לא מעביר מבחן. המצמד כל כך קשה שזה כל הזמן נע בין 5-7 קמ"ש. (אל דאגה למבט, כמו נץ לחלון המקלחת של הבנין ממול)
בנוסף לזה, לפי התחזית יהיה גשם באותו היום.
כל זה בגללי ולא האופנוע, את זה אני יודע, אבל אולי יש לכם עצה למצב שלי? איך "להתרגל מהר" לכלי?
לקחתי עוד 2 שיעורים בבמגרש ואחד בכביש לפני המבחן, אבל לצערי השבוע לא היה לי אף לא שיעור אחד (באשמתי).
תודה לכולם מראש.

kobiweis
26-11-2016, 23:20
תנסה לכוון את הטורים כדי שיהיה לך מספיק משחק ושליטה עם הקלאץ' ומספיק כח מצד שני

Sent from my A0001 using Tapatalk

oradul
27-11-2016, 19:38
אז היום השיעור הלך כמעט מושלם מבחינת השמיניות. רק ב2 מקרים הורדתי רגל, אבל זה בגלל שרציתי לעשות פניה חדש ולא נתתי קונטרה לאופנוע.
הקו הישר לעומת זאת, לא כל כך טוב. אבל אני מקווה שמחר ובבוקר יום המבחן זה ילך טוב.

kobiewis, תודה על התגובה.

oradul
30-11-2016, 19:45
היה לי היום מבחן מעשי לA.
עברתי אותו.
סופסוף הצטרפתי לדרגה הגבוהה.

kobiweis
30-11-2016, 22:17
מגניב. סע בזהירות

Sent from my A0001 using Tapatalk

moonshield
01-12-2016, 15:50