מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נזילה מחור ביקורת משאבת מים - ג'וי רייד 200 (כ"ע)

AL200
07-12-2016, 20:00
שלום לכולם .
ברשותי קטנוע מסוג ג'וי רייד 200 שנת 2008.
לאחרונה ביצעתי טיפול הכולל שמן מנוע , גיר, פלאג, פילטר אויר.
בנוסף לטיפול החלפתי את המים הנמצאים במיכל העיבוי ע"י ריקון והוספה מחדש .

כאשר אני מסתכל בתחתית המנוע אני מבחין בנזילת שמן מאזור ה"חור ביקורת" שנמצא מאחורי המשאבת מים.
האם נזילה זאת מעידה על תפקוד לא תקין של משאבת המים? האם נורא להמשיך לנסוע בצורה זאת ע"י הוספה של שמן בכל פעם? מה התסמינים למשאבת מים תקולה ? יש לציין שהקטנוע לא צורך מים , ומגיע לקו אחד מתחת לחצי (שני פסים וחצי מתחילת הסקאלה ). האם זה תקין ?

האם יש מישהו שייצא לו להתעסק עם משאבת מים ? במידה וכן אשמח לקבל ייעוץ .

תודה רבה צוות פול גז אשמח לתשובה בהקדם.:thumbsup::thumbsup:

Jack_R1
08-12-2016, 00:36
אם מה שנוזל זה שמן - אז מה שלא תקין זה מחזיר שמן, לא מים. אם אתה רואה נוזל קירור - זה כן אומר שמחזיר מים לא תקין.
בשני המקרים זה לא טוב ודורש תיקון, לא מומלץ לנסוע כך לאורך זמן.

כמו כן, כותרת השרשור צריכה לתאר תקלה, שאלה או בעיה - "משאבת מים" זה אף אחד מהנ"ל. ערכתי את הכותרת, אנא תקפיד להבא.

Tribalmistyc2
08-12-2016, 07:32
מחזיר שמן נמצא בגב הציר של המשאבה,צריך לפרק את הקייס של הסלילים (כל הפאנל שאליו נכנס המדיד שמן) ותהיה גישה אליו.
תסמינים למשאבת מים תקולה זה איבוד של נוזל קירור דרכה והתחממות ,או רעש חריג וצורם שיוצא ממנה בלי התופעות הקודמות.

AL200
08-12-2016, 19:17
אכן מה שנוזל זה שמן, האם עדיף לפרק ולהחליף "על הדרך" גם את המשאבת מים בנוסף למחזיר שמן ? שוב אני אומר חום המנוע מגיע לפס אחד מתחת לחצי (שני פסים וחצי מתחילת הסקאלה)
האם ניתן לעשות את העבודה הזאת עם רקע טכני ללא מוסך ?
במידה ואכן אעשה זאת אעלה את זה לפורום , אם אני אקבל מידע אודות המחזיר שמן והמשאבת מים .
תודה רבה שוב לצוות פול גז!

Meirson
09-12-2016, 14:21
התקנה של מחזיר שמן אפשר לפקשש בקלות אם אין לך נסיון

AL200
11-12-2016, 14:54
אין דבר העומד בפני הרצון . תודה רבה בכל זאת . האם יש אנשים שעשו זאת בעבר או יכולים לתת לי מידע על אופן הפעולה?? .
תודה רבה והמשך יום נעים.