מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חיבור מצערת - ואריאטור - מנוע, מעורפל ובDELAY בXEVO 250 חדש.

Mortar
13-12-2016, 21:10
אהלן, סיימתי לפי חודש הרצה על הXEVO, עבר טיפול והכל... גם לפני ואחרי, אני מרגיש במיוחד במיוחד כשהמנוע קר, אבל בהחלט גם כשהוא התחמם ורץ הרבה, עיקוב רציני בתגובת המצערת.

רציתי לדעת אם זה נורמאלי וככה הכלי, או שנפלתי על משהו חריג ?
הכוונה היא שאני פותח מעט גז, ואני מרגיש שסנדלי הסחיבה לא קרובים בכלל למגע עם הגלגל, אז אני פותח עוד, ואז הכלי כבר מקבל מכת גז טיפה מוגזמת שמרגיש צורך לאזן אותה בברקס אחורי במקביל.

זה מורגש מאוד בכל תחילת נסיעה, בירידות כשאני עוזב את הגז לגמרי ומחזיר את הגז, יש ממש בלימת מנוע קטנה והרגשה שהמנוע מוצף ברגע החיבור עם הגז.
בפניות כשעוזבים גז ומחליפים כיווון ופותחים עוד פעם גז, העיקוב הזה מסרס את הרצף של הרכיבה.

מישהו פה מכיר את העניין ? או שיש לXEVO והוא לא יודע על מה אני מדבר ???
האם לדעתכם זה עניין לאחריות ?

תודה וחורף חם.

mudale222
13-12-2016, 22:43
לא זה לא התנהגות נורמלית לא לxevo ולמען האמת לא לשום כלי אחר שרכבתי עליו.
לדעתי זה בהחלט במסגרת האחריות - תן להם שישברו את הראש.
זה מזכיר סימפטומים שנפתרים עם שיוף של סנדלי סחיבה אבל זה לא אמור לקרות בכלי חדש כל כך.

Mortar
14-12-2016, 16:13
תודה אני אדבר עם היבואן ואעדכן מה הדיבור שם.

Mortar
27-01-2017, 17:04
עדכון:
הלכתי ליבואן למוסך המורשה ליד שוקן, בדקו אותו 3 מכונאים שונים! באמת מודה להם על תשומת הלב והמאמץ למצוא את מה שאני מדבר עליו... אבל אף אחד לא חשב שיש משהו חריג או לא תקין.

באמת שאין לי מה לעשות יותר, אני פשוט מרגיש שהמעבר ממצב סרק לגז, לא נעשה בצורה חלקה מספיק, וזה גורם לזריקות תחת, לעיכוב קטן במעבר לתאוצה, והרגשה של החלקה בכביש רטוב. כי מספיק שמתחילים את התאוצה חזק מדי ונכנסים להחלקה, אין איך לצאת מזה, צריך לעזוב גז/לבלום ולהתחיל מחדש.
אז אני מוצא את עצמי רוכב הרבה מאוד עם נגיעות ברקס אחורי (אני עושה את זה גם ככה, אבל עכשיו טיפה יותר) שיתן אפקט של קלאץ' וימתן את התאוצה.

יש לי נסיון של כמעט 10 שנים ברכיבה, אני שליח שנים, היו לי הרבה כלים, אופנועים וקטנועים... וזה לא משהו שאי אפשר לחיות איתו, אבל זה די מוזר לי כל העניין הזה.

yotams4
27-01-2017, 17:06
בדוק שהמיקום של הספייסרים בוריאטור תקין (שייבות)

Oznik
27-01-2017, 17:24
זה נשמע לא תקין, במיוחד שיש לך כבר ניסיון על קטנועים - לא שמעתי בחיים שלי על הצורך בשימוש בלם אחורי לאזן את השילוב של הוריאטור ואין לי ספק שזה לא בריא לטווח זמן הארוך.

כשהלכת ליבואן מישהו רכב עליו? כתבת שהם בדקו אבל לא ברור אם הם הרגישו את אותו הדבר.
לפני הרכישה עשית רכיבת מבחן? יצא לך לרכוב על Xevo אחר לפני?

הייתי מנסה להשיג סיבוב על כלי זהה של מכר כדי להשוות את התחושות שלך.

Tribalmistyc2
27-01-2017, 17:31
הכוונה היא שאני פותח מעט גז, ואני מרגיש שסנדלי הסחיבה לא קרובים בכלל למגע עם הגלגל
אני לא יודע כמה זה מעט,מעט זה תקין.
כשחיבור רגוע גורם לזריקה זה ברוב המקרים מעיד על בעיה במצמד,שמחבר את המנוע בסל"ד מידיי גבוהה וזה נגרם בגלל שהקפיצים דפוקים\יש בעיה בצירים של הרפידות\עיוות.
לפעמים יש פאקים בייצור.

אם הקטנוע באחריות על היבואן לטפל בזה זה לא תקין.

Mortar
28-01-2017, 01:57
תודה על התגובות קודם כל,
כשאני אומר 3 מכונאים בדקו, הכוונה עלו ועשו סיבוב.
אני באמת לא מרגיש שמורחים אותי... אני אנסה לעשות השוואה עם XEVO של חבר בהזדמנות.
הבעיה היא לא קיצונית, זה לא שאני לא מצליח לרכב, אני גם מתרגל למצב הזה ואופי הרכיבה משתנה...

אני אנסה לבדוק את זה לעומק, מבחינתי, אני רוצה לפתוח גז, ולקבל חיבור כמעט על המקום... ככל שהמרווח בין הסל"ד סרק, לנקודת החיבור עם הגלגל גדול יותר, ככה הכלי מועד יותר לזריקות תחת והחלקה מהמקום.
יכול גם להיות שלהרים את הסל"ד סרק גם יפתור את הבעיה.

2 Strokes
04-02-2017, 15:54
איזה צמיגים יש לך?

ה xevo "סובל" מבעיה קטנה.
כל צמיג שהוא לא בסגנון של Pure city של מישלן מחליק איתו ב4 סלדים הראשונים של הפתיחה (זה איפה שהמומנט שלו הכי חזק).
אתה תהיה נוכח לזה אם תפתח איתו על הפס הלבן של המעבר חציה - חוויתי את אותה הבעיה כמו שלך ואמרו לי שהכל תקין בדיעבד אחרי שהחלפתי צמיגים למישלן (כי עופר אבניר לא הביאו אותו עם מישלן) אז הוא הפסיק לתת את הפיקים.

השאלה גם מה בדיוק אתה מרגיש מהמנוע והגלגלים.

נ.ב
יש יש גרף שמראה את הפעולה של המנוע, אם אני לא טועה (באתר של מלוסי) - ברגע שנותנים גז הוא לא מגיב מיד ואז מגיע הכוח שלו בעליה חזקה בין 0-60.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk