מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שינוי מנורות מ-h7 ל- h4

nba188
31-07-2015, 21:21
שלום חברים
איך ניתן לשנות מנורות H7 למנורות H4 ?

בקטנוע שלי יש h7 שאחת דולקת אור דרך והשניה היא אור גבוה.
אני מעוניין לשנות ל-h4 כמו בג'וימקס ששניהם דולקים קבוע

Khc
31-07-2015, 22:25
אין קשר לסוג המנורה, אלא לחיווט, למה לך לשנות את מה שהיצרן החליט שעדיף לקטנוע?

nba188
01-08-2015, 00:36
כי h7 זה מנורה אחת דולקת ואחת כבויה (אור גבוה ואור דרך)

H4 כמו בגוימקס שניהם דולקים תמיד באור דרך וגם באור גבוה.

יותר יפה זה נראה .

זה סיפור להחליף חיווט?

Tribalmistyc2
01-08-2015, 10:14
H4 משלבת בתוכה שתי נורות היא לא מתוכננת כברירת מחדל להפעיל את שתיהן - אפשר לקצר את הפלאג (קונקטור) של מפסק החלפת אורות והם יעבדו ביחד - שתי נורות h7 או נורת h4 שתפעיל 2 חוטי להט במכה אבל במערכת שתוכננה לנורה אחת בכל פעם זה ייצור עומס על החיווט ועל המצבר ויכול להחליש מעט את ההספק של המנוע.

Yigal
01-08-2015, 12:38
אני רק אזכיר שנסיעה קבועה על אור גבוה הינה לא חוקית....

Jack_R1
01-08-2015, 15:05
אוקיי, עשו כאן סלט.

אני מניח שפות"ש לא רוצה לנסוע כל הזמן עם הכל דולק, אלא הוא רוצה שיהיו לו 2 פנסים - גם במצב של אור גבוה וגם אור נמוך.

פותח השרשור, חיווט והספק נוסף (60w, זה לא מעט!) יהיו הבעיה הכי קטנה שלך:
1. הנורות לא יתאימו לתושבת ברפלקטור, להחליף תושבת לא תוכל - אין אחת תואמת, ולהתאים את הקיימת - יכול פשוט להיות משימה מורכבת מדי.
2. גם אם תתגבר על 1, חוטי הלהט של h4 יושבים במקומות שונים מ-h7, והרפלקטורים שלך בנויים שונה, שמאלי וימני - אחד ספציפית מיועד לאור גבוה, אחד לנמוך. אתה מושיב בהם נורות שלא תוכננו להיות בהם, עם חוטי להט במקומות לא נכונים - תקבל פיזור אלומה לכל עבר במקום אור מרוכז, משני הפנסים, כל אחד באופן שונה. ובגלל שב-h4 חוט הלהט של האור הגבוה גם נמצא במקום אחר, כנראה אפילו אור גבוה נורמלי לא תקבל.

הדרך היחידה לטפל בזה היא להחליף את הרפלקטורים קומפלט - לכאלה שמיועדים ל-h4 ועובדים כמו שאתה רוצה. אותם תצטרך להתאים שתושבות ולפלסטיקה. גם כן כאב ראש לא קטן בכלל.

nba188
01-08-2015, 17:38
בקיצור אני ארד מזה..
ראיתי כמה שעשו את זה ביוטיוב עם כלי כמו שלי אבל לפי מה שנכתב כאן זה מסובך מדי