מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : החלפת מצבר MT-07

AmitBu
16-12-2016, 11:32
שלום לכולם,
בימים האחרונים האופנוע עושה קצת בעיות בהנעה, אם אני לא רוכב עליו מעל יום הוא לא מניע.
בעזרת כבלים, או הנעה בהילוך הוא מניע (זה למה אני חושב שזו בעיה במצבר, תקנו אותי אם אני טועה).
האופנוע בן שנתיים, קצת מוזר לי שכבר צריך להחליף מצבר, חשבתי אולי בגלל שמחוברת אליו אזעקה המצבר נפרק מהר יותר.

האם כדאי לי להטעין אותו? או שלא כדאי להתעסק ועדיף פשוט להחליף?

תודה :)

trek
16-12-2016, 12:44
אזעקה יכולה לגרום לצריכת זרם מוגברת ולגמירת המצבר, היה לי קטנוע עם אזעקה שהיה גומר מצברים בגלל התקנה לא נכונה של האזעקה.
כדאי לבדוק את צריכת הזרם של האזעקה.
טעינה של המצבר יכולה להאריך לו את החיים לתקופה, כמה יחזיק? לא נראה לי שאפשר לדעת, אבל לא מזיק לנסות.

AmitBu
16-12-2016, 13:41
אזעקה יכולה לגרום לצריכת זרם מוגברת ולגמירת המצבר, היה לי קטנוע עם אזעקה שהיה גומר מצברים בגלל התקנה לא נכונה של האזעקה.
כדאי לבדוק את צריכת הזרם של האזעקה.
טעינה של המצבר יכולה להאריך לו את החיים לתקופה, כמה יחזיק? לא נראה לי שאפשר לדעת, אבל לא מזיק לנסות.

היי, קודם כל תודה רבה על התגובה.
יש לך מושג אולי איך אוכל למדוד את צריכת הזרם של האזעקה?

בכל מקרה אקנה מטען מצבר ואנסה להטעין.
תודה ויום טוב!

Yarden12@
16-12-2016, 16:23
אני כול שבועיים שלושה עושה ״טיפול למצבר״
מנקה מקורוזיה (שאין בדרך כלל) ממלא מים מזוקקים ומטעין במטען מצברים יש לי אזעקה סינית ב60 שח כבר שנתיים עם אותו מצבר בחיים לא עושה בעיות גם עם אני לא נוסע 4 ימים (לא יצא שלא נסעתי יותר מ4 ימים😁) כנראה הצריכת חשמל של האזעקה הסינית בדיוק לפי מה שמותר.
מומלץ לקנות מטען למצבר וכול שבועיים שלושה להטעין לא בגלל שהוא עושה בעיות,שבת שלום.

strelok89
16-12-2016, 17:15
אני כול שבועיים שלושה עושה ״טיפול למצבר״
מנקה מקורוזיה (שאין בדרך כלל) ממלא מים מזוקקים ומטעין במטען מצברים יש לי אזעקה סינית ב60 שח כבר שנתיים עם אותו מצבר בחיים לא עושה בעיות גם עם אני לא נוסע 4 ימים (לא יצא שלא נסעתי יותר מ4 ימים😁) כנראה הצריכת חשמל של האזעקה הסינית בדיוק לפי מה שמותר.
מומלץ לקנות מטען למצבר וכול שבועיים שלושה להטעין לא בגלל שהוא עושה בעיות,שבת שלום.
איזה מצבר יש לך שיש לו לאן למלא מים מזוקקים?
רוב המצברים היום הם אטומים ואסור להוסיף להם מים או חומצה.

פותח שרשור המצבר שלך מת מצבר מושפע טמפרטורה וככל שהיא נמוכה יותר ככה הוא נפרק פחות טוב ובמקרה של עופרת הם פשוט מתים

Sent from mTalk using windows 10 mobile

Yarden12@
16-12-2016, 17:28
מצבר של יואסה, רוב המצברים כבר באמת סגורים אבל זה המצבר המקורי שהאופנוע יצא איתו מהמפעל,
ואצלי זה מצבר פתוח שכן צריך למלא מים מזוקקים.👍

AmitBu
17-12-2016, 18:34
איזה מצבר יש לך שיש לו לאן למלא מים מזוקקים?
רוב המצברים היום הם אטומים ואסור להוסיף להם מים או חומצה.

פותח שרשור המצבר שלך מת מצבר מושפע טמפרטורה וככל שהיא נמוכה יותר ככה הוא נפרק פחות טוב ובמקרה של עופרת הם פשוט מתים

Sent from mTalk using windows 10 mobile

אז אני מניח שאין טעם לנסות להחיות אותו.. תודה :)

torquser
18-12-2016, 11:07
אם אתה מתכוון לקנות יואסה, רק במוטודיפו עלה לי כמעט כפול במוסך כי לא ידעתי שהם חזרו לפעילות.

Ami
18-12-2016, 18:52
הנסיעות שלך קצרות? אם כן אז תנסה לחבר אותו למטען (שכדאי להחזיק)