מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אילו קורסי רכיבה מתקיימים כיום בישראל?

אRני
15-01-2017, 10:20
אני רוצה לקנות מתנה לרוכב חדש קורס רכיבה בסיסי.
כמו כן אני עברתי "אופנוען מאומן א" לפני כמה (וכמה) שנים ואשמח לקורס מתקדם נוסף כלשהו.

מה מוצע היום בארץ?

Almogwer
15-01-2017, 10:45
מצטרף לשאלה.. אם מישהו יוכל לכתוב גם סכומים ועל קצה המזלג של מה כל קורס נותן זה יהיה מדהים

Sent from my iPhone using Tapatalk

ITAYSKI
15-01-2017, 11:03
אני אספר מהניסיון שלי מאופנוען מאומן. הקורס הבסיסי מתחלק לשני חלקים, כל חלק כ7 שעות.
חלק 1: בעיקר מחברים אותך לכלי שלך, בחלק השני מתמקדים בהיגוי ובלימה .
לאחר מכן ממולץ לעשות אימונים שונים כאשר כל אימון נוגע בנושא ספציפי..
השינוי מורגש במיידי ונמשך ככל שמקפידים להתאמן וליישם את החומר.
אישית, אני מעוניין לעשות כל קורס אפשרי דרכם, זה פשוט עובד...

קורס שלב 1או 2 עולה בסביבות 900 .
אימון עולה בערך 200 ש.
הכל רשום באתר שלהם:
http://www.ofnoan.co.il/Deals.php

nihrider
15-01-2017, 11:25
כשהתחלתי לרכוב עשיתי אופנוען מאומן אומנות הרכיבה 1 ו-2.
מהראשון הרווחתי המון והשתפרתי פלאים, דווקא מהשני כמעט ולא הרווחתי כלום.
לדעתי השני לא מתאים לרוכבים מתחילים לגמרי, צריך איזה חצי שנה או שנה על האופנוע כדי שזה ישתלם (למרות שהם ממליצים לעשות את 2 תוך חודש מהראשון).
הוא עוסק בעיקר בטכניקות יותר מתקדמות.

לקורס הראשון הגיעו גם רוכבים עם עשרות שנות ניסיון (גם כאלה שעברו את הקורס בעבר), מקבלים שם מיקוד טוב ויחס אישי וזה עוזר לרוכבים בכל הרמות.

אני הייתי מציע לך לקחת את הרוכב החדש לעשות את אומנות הרכיבה 1 + אימון פניות וכעבור חצי שנה ללכת לאימון 2.
תתקשר לדבר איתם אבל בעקרון יש סיכוי די טוב שאתה בעצמך גם תהנה וגם תרוויח מקורס אומנות הרכיבה 1.

ITAYSKI
15-01-2017, 12:02
[QUOTE=nihrider;83999]כשהתחלתי לרכוב עשיתי אופנוען מאומן אומנות הרכיבה 1 ו-2.
מהראשון הרווחתי המון והשתפרתי פלאים, דווקא מהשני כמעט ולא הרווחתי כלום.
לדעתי השני לא מתאים לרוכבים מתחילים לגמרי, צריך איזה חצי שנה או שנה על האופנוע כדי שזה ישתלם (למרות שהם ממליצים לעשות את 2 תוך חודש מהראשון).
הוא עוסק בעיקר בטכניקות יותר מתקדמות.

לקורס הראשון הגיעו גם רוכבים עם עשרות שנות ניסיון (גם כאלה שעברו את הקורס בעבר), מקבלים שם מיקוד טוב ויחס אישי וזה עוזר לרוכבים בכל הרמות.

אני הייתי מציע לך לקחת את הרוכב החדש לעשות את אומנות הרכיבה 1 + אימון פניות וכעבור חצי שנה ללכת לאימון 2.
תתקשר לדבר איתם אבל בעקרון יש סיכוי די טוב שאתה בעצמך גם תהנה וגם תרוויח מקורס אומנות הרכיבה 1.[/
בקורס השני אני בעיקר למדתי להשתמש בבלמים - (לרכז את עיקר הבלימה בהתחלה ולשחרר בהדרגה עד פק׳ ההיגוי..)

Almogwer
16-01-2017, 15:56
ובשורה התחתונה, לרוכב מתחיל- מאומן א או פרוריידינג?

אRני
16-01-2017, 16:16
אני עשיתי בזמנו "אמנות הרכיבה" (חושב שזה היה ב-2008) מאז הקורס הזה לא קיים יותר ויש קורס אחר במתכונת שונה (לא יודע פרטים).
אז ייתכן שחלק מהתשובות פה לא עדכניות וגם האתרים של אופנוען\פרוריידינג לא הכי מעודכנים.
כשפניתי לאופנוען מאומן בפייסבוק קיבלתי תשובה מפורטת אך לא ממוקדת שלא עזרה לי להחליט.
אז עדיין על הפרק זוג השאלות:

1) קורס בסיסי מתנה לרוכב חדש - אצל מי ולמה?
2) עשיתי אומנות הרכיבה א' לפני מספר שנים - על איזה קורס ללכת עכשיו? במקסימום אצטרך רענון קצר אבל בכל מקרה לא רואה את עצמי עובר שוב קורס בסיס מבחינת מגבלות של זמן וכסף.

Biker boyz
27-01-2017, 20:51
מציעים עכשיו בפרו ריידנג אימון בסיסי של 4 שעות במחיר של 400 ש"ח, בדגש על בלימות ופניות מעין שילוב ביינים של פרו 1 ו2 לעניות דעתי.
הקורס מתקיים ב10/2 ואני נרשמתי אליו לרענון טכניקות.

gabaz
27-01-2017, 23:01
אנצל שרשור זה על מנת לשאול, האם אחד מהקורסים הנ"ל אי פעם מתקיים בימי שישי?

Biker boyz
28-01-2017, 13:50
אנצל שרשור זה על מנת לשאול, האם אחד מהקורסים הנ"ל אי פעם מתקיים בימי שישי?

הקורס שאני נרשמתי אליו ב10/2 מתקיים ביום שישי.
לגבי שאר הקורסים, עלייך לבדוק מול החברות השונות בשוק את התאריכים שהם קובעים לקורסים שלהם ואולי אף לבקש תאריך ספציפי ואם יהיה היענות לקורס אני בטוח שהם יפתחו אותו ביום שישי בלי בעיה.

nihrider
28-01-2017, 18:28
יש לך במקרה קישור להרשמה לאימון הזה?

Biker boyz
28-01-2017, 19:37
http://www.eventi.co.il/Events/Event.aspx?eID=803635458

אRני
12-02-2017, 16:30
קצת מבאס שפניתי גם לאופנוען מאומן וגם לפרוריידינג (לפני כמעט חודש) וקישרתי אותם לשרשור הזה כדי שיענו וכולם יוכלו להנות מהמידע.
לצערי כפי שאתם רואים טרם התייחסו, שלחתי לשניהם הודעה נוספת מקווה שיעזרו. אני כרגע מעוניין ברכישת 4 קורסים (4 רוכבים).
האם יש אנשים\חברות אחרות שעושים קורסים ומומלצים?

Thelegend
16-02-2017, 21:17
שמעתי על מישהו בשם משה פרחי - https://www.facebook.com/MosheFarhi.co.il/?fref=ts
אבל לא עשיתי אצלו

אRני
20-02-2017, 15:28
מכיר את משה מהרשת, טרם הייתי לקוח. מי שהיה ורוצה לחלוק רשמים מוזמן!

Thelegend
01-03-2017, 09:41
ראיתי שיש כל מיני סוגים של הדרכות, אילו הדרכות אתם ממליצים? והאם כדאי לעשות את ההדרכות אפילו מהיום הראשון שיש את הרשיון?

miki
24-03-2017, 22:39
מכיר את משה מהרשת, טרם הייתי לקוח. מי שהיה ורוצה לחלוק רשמים מוזמן!
עשיתי אצלו סדנת בלימות חרום לפני כחודש - חודשיים ... נהנתי, הבחור משקיע גם בתיאוריה וגם במעשי. מעיר ומתקן מה שנעשה לא כיואות. למיטב הבנתי מדריך מאוד טוב גרם לי לרצות להמשיך איתו לקורסים נוספים שלו.
יש לו גם אתר http://www.moshefarhi.co.il/%D7%90%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA/

אני בהחלט ממליץ עליו .

וכן, אני ממליץ לעשות קורסי רכיבה "
אפילו מהיום הראשון שיש את הרשיון" . כדי לא לקבע טעויות שעשויות להתברר כיקרות הן במישור הכלכלי והן במישור הגופני...

אRני
18-04-2017, 22:30
ראיתי שיש כל מיני סוגים של הדרכות, אילו הדרכות אתם ממליצים? והאם כדאי לעשות את ההדרכות אפילו מהיום הראשון שיש את הרשיון?

בהחלט אפשר מהיום הראשון, ואם היום הראשון כבר עבר אז הכי מוקדם שאפשר כי זה קריטי לבטיחות לדעתי.

Thelegend
19-04-2017, 00:10
תודה, אעשה זאת בהקדם האפשרי(היום הראשון עדיין לא הגיע אבל ממש ממש בקרוב)

RORO
28-07-2017, 01:35
יש לי שאלה שאולי תשמע מגוחכת.
אבל מומלץ/נהוג לעשות קורס כזה עם קטנוע?
נשמע לי כאילו מדובר על רוכבי אופנועי ספורט בעיקר

toto
28-07-2017, 02:49
יש לי שאלה שאולי תשמע מגוחכת.
אבל מומלץ/נהוג לעשות קורס כזה עם קטנוע?
נשמע לי כאילו מדובר על רוכבי אופנועי ספורט בעיקר
בעיקרון כן, זה מיועד לכל כלי בכל נפח.
כשאני עשיתי את הקורס הראשון של אופנוען מאומן (השני בדרך) היה שם מקטנוע 125, דרך ספורט ודושים בינוניים ועד לאדוונצ׳ר כבד.
לדעתי האישית יותר כיף ומלמד על אופנוע אבל זה מתאים לכולם

psychuil
30-07-2017, 16:37
אני עשיתי על התלתואפן את פרו 1 ואני מאמין שזה נתן לי כלים שבלעדיהם הכמה מצבים מאד מלחיצים שיצא לי לעבור היו הופכים לתאונות.
שליטה יותר טובה בכלי שאתה רוכב עליו תעזור וזה לא באמת משנה על מה אתה רוכב.

rusty james
30-07-2017, 17:04
מחזק ומוסיף...
...לפני המון שנים היה לי הארלי.
ספורטסטר גדול וישן, עם זוית במשולשים ומתלה קדמי מוארך... פגשתי את אלי פאנגס באיזה מפגש פורום בעתלית ושאלתי אותו אם בכלל כדאי לי לעשות קורס עם האופנוע הלא מתאים בעליל שלי...
הוא ביקש שלא אעלב ואמר שככל שהאופנוע 'פלגמט' יותר כך חשוב יותר לעשות קורס וללמוד לתפעל אותו...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk