עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
תוצאות 16 עד 18 מ 18

אשכול: StoreDot

מנהל פורום FullgaZ הסמל האישי של אRני
    ציטוט נכתב במקור על ידי moonshield צפיה בהודעה
    הטכנולוגיה של סטורדוט מבטיחה מאוד ויש להם משקיעים די רציניים עם כיסים עמוקים יותר ממה שאנחנו יכולים לחשוב (מרצדס, סמסונג ועוד). הבעיה היחידה איתם (מעבר לזה שהועבדים שם נוטים לעוף על עצמם...) היא שלמרות שהם קיימים די הרבה זמן (במונחים של סטארטאפ) הם עדיין לא הוציאו מוצר אחד בתחום לשוק. אם זה מעיד על משהו, קטונתי מלהיות מומחה בתחום.
    הם לא חברת מוצר הם חברת מחקר ופיתוח. למוצר ומודל עסקי המשקיעים הגדולים שלהם ידאגו.
    אגב אם תבדקו בתחום הרכב כמה השקעות נכנסו לישראל מתחילת 2016 עד היום המספרים פשוט מדהימים.

https://medium.com/vertexventures/re...e-612d34c3c43b

ויש עוד כמה שעדיין מתחת לרדאר.

Senior Member הסמל האישי של moonshield
    ^^^
    זה נכון מחד, ומאידך לא מדוייק כלל.
    אין באמת דבר כזה "חברת מחקר ופיתוח", אלא אם יש לה גב כלכלי חזק שמוכר מוצרים ומידע. סטורדוט היא חברת סטארטאפ שחוקרת ומפתחת טכנולוגיה חדשנית שמתמקדת בשוק האגירת אנרגיה (energy storage) והמסכים (display). אני יכול להבטיח לך שהדירקטוריון שלה ואיתו המשקיעים הנוכחיים שלה מאוד רוצים להוציא מוצר לשוק וממש לא מסתפקים במונח הסמי אקדמי של 'מחקר ופיתוח'. לצערי (או שלא) אני נמצא "באזור" מבחינת הגדרות (חברת מחקר ופיתוח אל מול חברת מוצר), ולמרות שאני מגיע מהתחום הראשון ויודע שזה החלק העיקרי והמשמעותי מבחינת השקעה (של כסף וזמן) ה'כסף' רוצה את התחום השני שמשמעותו להתחיל לגזור קופון על ההשקעה.

Senior Member הסמל האישי של Dresdner
    ציטוט נכתב במקור על ידי levil צפיה בהודעה
    אני מניח שהצוות ההנדסי מדעי במרצדס קצת מבין בטכנולוגיות הנעה כשהוא משחרר המלצה להנהלה להוציא מהכיס 60 מיליון דולר.
    אותו צוות הנדסי שהוציא את הA קלאס הראשונה וטען שאין מה שום בעיה איתה? מבינים כן אבל יכולים לטעות גם כן

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
Single Sign On provided by vBSSO