תוצאות 1 עד 8 מ 8

אשכול: honda cbr250rr

Junior Member

honda cbr250rr

שאלה לגבי הדגם CBR250RR... קראתי שהוא לא יגיע לארץ, עכשיו אני חדש בתחום ואני לא יודע איך זה עובד... מה הסיבה שהוא לא מגיע והאם יש סיכוי שההחלטה תשתנה והוא יגיע? מי מחליט? סליחה על הבורות, באמת שאני חדש בתחום ואין לי מושג איך דברים כאלה עובדים

Senior Member הסמל האישי של rusty james
    אהלן וברוך הבא!
    ההונדה הקרבי לא ייובא לארץ (כמו רוב הכלים הספורטיביים מסוגו) - מסיבות כדאיות, תקינה ומחיר
    (ואולי עוד סיבות, אבל כדאיות היא הראשונה והכוללת שבהן - מי מחליט? בעל הבאסטה; יצרן/יבואן).

אגב, אם זה מעניין אותך, יש המון כלים בנפחים עד 400 סמ"ק שמיוצרים רק לשוק היפני ו/או לעוד כמה יוצאי דופן, יחודי סגולה.

השאלה שלי היא למה אתה מתעניין דווקא באופנוע קיצוני כ"כ (יחסית) - לאיזה שימושים? - מסלול או יומיומי?

וחוצמזה, סיבוב התרשמות על הג'יקסר הקטן של סוזוקי, עשית?
    יחי המלך המומנט
    גילוי נאות ולכבוד_הוא_לי: חבר מערכת מוטו

ציטוט נכתב במקור על ידי saarollz צפיה בהודעה
    שאלה לגבי הדגם CBR250RR... קראתי שהוא לא יגיע לארץ, עכשיו אני חדש בתחום ואני לא יודע איך זה עובד... מה הסיבה שהוא לא מגיע והאם יש סיכוי שההחלטה תשתנה והוא יגיע? מי מחליט? סליחה על הבורות, באמת שאני חדש בתחום ואין לי מושג איך דברים כאלה עובדים
    אתה מוזמן לקרוא ולדעת את הסיבה
    http://fullgaz.co.il/%D7%94%D7%95%D7...5%D7%A4%D7%94/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Member
    ציטוט נכתב במקור על ידי rusty james צפיה בהודעה
    אהלן וברוך הבא!
    ההונדה הקרבי לא ייובא לארץ (כמו רוב הכלים הספורטיביים מסוגו) - מסיבות כדאיות, תקינה ומחיר
    (ואולי עוד סיבות, אבל כדאיות היא הראשונה והכוללת שבהן - מי מחליט? בעל הבאסטה; יצרן/יבואן).

אגב, אם זה מעניין אותך, יש המון כלים בנפחים עד 400 סמ"ק שמיוצרים רק לשוק היפני ו/או לעוד כמה יוצאי דופן, יחודי סגולה.

השאלה שלי היא למה אתה מתעניין דווקא באופנוע קיצוני כ"כ (יחסית) - לאיזה שימושים? - מסלול או יומיומי?

וחוצמזה, סיבוב התרשמות על הג'יקסר הקטן של סוזוקי, עשית?

המנוע של הבייבי-ג׳יקסר נלקח מהאנזומה, הדמיון לאחיו הגדולים נגמר במראה החיצוני.

Senior Member
    היה גם דיבור על 350RR שבנתיים גם לא נראה מעשי.

לדעתי הונדה פשוט ממתינים קצת שהערפל באירופה יתפזר ואז יחליטו כיצד לפעול. לאחרונה יש יותר מידי משתנים שמשנים את חוקי המשחק כגון הטעם של הצרכנים שנוטה כיום לפחות סופרספורט, התקינה, עלויות, רפורמות רישוי, אופנועים חשמליים ואח׳.

כמו כן, יש לקחת בחשבון פרט מהותי שהוא סוגיית כמות הלקוחות שיהיו נכונים לשלם את הפרמיה העודפת על הRR על פני חיסכון לשדרוג לכלי רציני יותר... עם כל הכבוד לדיבורים ומבלי לפגוע בכבודך, אני לא בטוח שאם הונדה היו מביאים את ה 250RR לארץ שהיית מוכן בסופו של יום לשים את הכסף על השולחן (ותכלס, יש מצב שגם אני לא).

Member הסמל האישי של tree
    אם האופנוע הזה כל כך מדגדג לך, תמיד יש את האופציה של יבוא אישי. לאחרונה ראיתי קטנוע ואפנוע של הונדה שהגיעו ביבוא אישי. תחלס אני יכול להבין למה לא הביאו את האופנוע אבל הייתי בטוח שלקטנוע יהיה שוק בארצינו. בכל מקרה אני עדיין מעוצבן על זה שהפסיקו ליבא את ה Inteceptor ולצערי אני לא קונה משהוא כזה יקר בלי לנסות אותו קודם.

כל האמור נרשם תחת ההנחה שהוא עומד בתקינות.

Senior Member הסמל האישי של rusty james

Cool

ציטוט נכתב במקור על ידי Supergegs צפיה בהודעה
    המנוע של הבייבי-ג׳יקסר נלקח מהאנזומה, הדמיון לאחיו הגדולים נגמר במראה החיצוני.
    תודה על ההסבר.

לא סתם שאלתי את פות"ש מה העניין שלו בגרזן ההונדאי; חדש בתחום, שים לב, מה לו ולאופנוע עם מנוע חזק ביותר בקטגוריה ויכולות דינמיות למסלול? -
    * בלי שום קשר להיותו של הגרזן הקטן מוצדק והלוואי והיה לי גראז' מספיק גדול כדי לחנות אחד כזה ליד הגאמה וה YZ - אצלי בבית

יכול להיות שפות"ש שם לב לדגם הזה רק בגלל שהודיעו שלא יגיע ארצה ומרגיש מקופח? אנ'לא יודע... לכן שאלתי, מחכה לתשובה.

ולעניין כוח המנוע (חזק/ חלש בקטגוריה וכו') - לעניות דעתי זהו הפרמטר החשוב פחות בגורמי הרכיבה המהירה, בטח בנפחים הקטנים ובטח בכביש הציבורי; ואני אסביר: מתלים, שלדה, בלמים, קורס רכיבה, אימונים - כמעט כל דבר אחר יהיה משמעותי יותר למהירות הפניה מאשר המנוע (מופרך, אני יודע, תבדוק אותי).

לאופנוע יומיומי - שלדה, מתלים ובלמים כשל האינזומה ודומיו מספיקים ויותר. כמה כ"ס אחדים נוספים (ואופי מנוע סלחני פחות) יהוו יתרון רק לבעל ידע (וביצים) ורק במסלול. כל השאר זה נדמה לי - אז למה להפלות? - מראה ספורטיבי, כמו אגזוז פתוח, מספק לרוב הרוכבים החדשים את הגשמת הפנטזיה - לפחות בשלב ההתחלתי.

ולמי שעדיין מפקפק ביכולות הדינמיות של כלים כדוגמת הג'יקסר (או האינזומה הקשיש, לטובת העניין) - תקראו מה כתב היום אביעד על הסוזוקי הקטן {...ואל תבואו ותגידו לי שאביעד כתב שהוא חלש והיה משמח עוד כוח מנוע... זה פאקן 250 וזה אביעד אברהמי - מה חשבתם שהוא יכתוב? קצת חזק מדי ?? נו באמת}:

"כשמגיעים לכבישים מפותלים, ורצוי צפופים כמה שיותר, מבינים את הפער שבין המנוע לשלדה, שכן זו האחרונה, יחד עם מכלוליה הבסיסיים למדי, מסוגלת לספוג עומסים הרבה יותר גבוהים ממה שהמנוע הצנוע יכול לספק. לא היינו מתנגדים לטווין מקבילי בנפח 400 סמ"ק על השלדה הזו.במגרשי חניה ואימוני מגרש מתגלה הצד החזק ביותר של הג'יקסר 250 – זה אחד מאופנועי הספורט הקטנים הקלים ביותר לרכיבה, וההתנהגות הדינמית שלו במקומות אלה פשוט מעולה. הוא זריז מאוד ונשכב על הצד במהירות, משנה כיוון מצד לצד כהרף עין וללא מאמץ, הבולמים הפשוטים שלו שומרים על יציבות גבוהה וללא נדנודים, ואפילו הבלמים שותלים את המאסה הקטנה בלי דרמות. אחד הכלים היותר כיפיים למסלולי מגרשי חניה לשיפור יכולת הרכיבה. ממש בית ספר לרכיבת ספורט."

סופ"ש דבש
    יחי המלך המומנט
    גילוי נאות ולכבוד_הוא_לי: חבר מערכת מוטו

Senior Member
    אתה תמיד יכול להתקשר למטרו ולשאול אם הקווסאקי החדש יגיע לארץ.
    ninja 250
    הוא החזק בקטגוריה היום ובנוי על אותה שיטה של ה ninja 400 החדש.

אני משער שאחרי שיעבור תקינה הוא יוצע פה בשוק כי באמת אחלה כלי על הנייר, חוץ מזה משהו צריך להחליף את הדגם הישן שכבר קיים שנים.

Sent from my MI 5X using Tapatalk