עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
תוצאות 16 עד 19 מ 19

אשכול: cbr250r vs gt250r

ציטוט נכתב במקור על ידי a_zur צפיה בהודעה
    לקנות אופנוע זה הימור, יד שנייה הימור כפול.
    אף אחד לא יכול לומר לך משהו "בהכרח". גם בדיקה לפני הקנייה לא מבטיחה יותר מידי, האמת היא שגם מוסכניק אומן לא יכול לנבא את העתיד והכלים שלו לאבחן די מוגבלים.
    אפילו סטטיסטיקה שתכוון אותך אין, רק התרשמויות אקראיות של אנשים מהאינטרנט וחוויות של מכרים במקרה הטוב.
    בקיצור הימור, אבל תתנחם בזה שאתה מהמר בסך הכל על 10-15 אלף שקל בינתיים, לא סכום משנה חיים.
    על היוסאנג אני לא יודע כלום, אבל לי יש את ההונדה, לא אופנוע חלומותיי אבל בסך הכל עושה את העבודה. בטח בהיבט האמינות (טפו טפו)
    דעות חצויות מצאתי ברחבי האינטרנט, חלק אומרים שהאופנוע מעולה ומאוד מומלץ כראשון.
    חלק אומרים שהוא כל שבוע במוסך.
    אני רוצה ראש שקט מהאופנוע מבחינת אמינות כמובן, כי אני גם מתחיל לימודים ולא יכול לבלות איתו במוסך.
    בגלל זה אני בהתלבטות כל הזמן.
    אני אנסה את שניהם. אקרא עוד כל מיני דעות על היוסאנג וההונדה.
    תודה

Senior Member הסמל האישי של KKatkov
    ציטוט נכתב במקור על ידי אופנועןמתחיל צפיה בהודעה
    דעות חצויות מצאתי ברחבי האינטרנט, חלק אומרים שהאופנוע מעולה ומאוד מומלץ כראשון.
    חלק אומרים שהוא כל שבוע במוסך.
    אני רוצה ראש שקט מהאופנוע מבחינת אמינות כמובן, כי אני גם מתחיל לימודים ולא יכול לבלות איתו במוסך.
    בגלל זה אני בהתלבטות כל הזמן.
    אני אנסה את שניהם. אקרא עוד כל מיני דעות על היוסאנג וההונדה.
    תודה
    אתה לא מבין כי אתה לא רוצה להבין...
    שכח מהביטוי "ראש שקט" כשאתה מדבר על אופנוע 250 בן כמה שנים. ראש שקט עולה כסף, ואתה לא מוכן לשלם את הכסף הזה.
    יכול להיות לך יותר בעיות או פחות בעיות.
    אם תבחר את האופנוע בחכמה, תרכב עליו מאוד רגוע, תטפל קבוע, ותבצע תחזוקה מונעת וסידור של הבעיות שמתעוררות, יש סיכוי טוב שהאופנוע ישרת אותך תקופה ארוכה בלי שתאלץ "להיכנס למוסך כל שבוע".
    עדיין תצטרך להיכנס למוסך אחת לכמה חודשים, לעשות טיפול ולטפל בבלאים מצטברים. וכן, שעת מוסך עולה כ-300 שקל, והחלקים בארץ לא זולים. אם זה לא מתאים לך, רד מהרעיון של קניית אופנוע כדי למנוע מפח נפש עתידי.

לקרוא ליוסאנג "אופנוע מעולה" זאת הגזמה פראית.
    המקסימום שאפשר להגיד עליו זה שהוא "בסדר".
    המתלים לא משהו, הברקסים סבירים ותו לא, גיר נוקשה ולא מדויק, איכות הבניה מקבלת ציון "עובר" בקושי.
    אפשר לרכב עליו ולהינות, זה נכון. רק שההנאה צריכה להתקבל במהירויות עד 120, כי אם תתעסק בלגרד את ה-160 על השעון שהאופנוע נותן, תאלץ לשפץ מנוע אחרי אלפי קילומטרים ספורים. ראה הוזהרת.

מה שכן, היוסאנג הוא אופנוע פשוט לטיפול עצמאי. אם זה בא בחשבון, אז התמונה משתנה מעט.
    אם תצליח לשייט 100-115, היוסאנג יפנק אותך בדלק (1/26-27 בדגם קרבורטורים, ייתכן שהמוזרק יהיה עוד יותר טוב). הטיפולים אמנם תכופים (כל 4 אלף, ואל תתפתה להגדיל לכל 6 כמו שהיבואן הקודם אישר) - אבל הם קלים וזולים. עם קצת הבנה וניסיון, את הטיפול הקטן אפשר לעשות לבד בעלות זניחה של קצת יותר מ-100 שקל.
    בטיפול 12 צריך גם להחליף זוג פלאגים ופילטר אוויר (שגם כאן עלויות החלקים אפסיות בהזמנה מהאינטרנט). גם כאן, העבודה לא מסובכת, ודורשת רק כלים בסיסיים וזהירות.
    כיוון שסתומים בכלי שלא עובד קשה נדרש בערך כל 18-24 אלף, ההמלצה הא לבדוק כל 12. כאן כבר יש הרבה עבודה, ופוטנציאל נזק כבד למנוע אם לא מבצעים את העבודה כהלכה.
    מעבר לזה - כמו בכל אופנוע, יש בלאי של שרשרת/גלגל"ש, צמיגים וברקסים. פרט לצמיגים, ניתן לטפל בכל המערכות האלה בבית אם משקיעים בידע, כלים והרגלי עבודה נכונים.
    Ducati Multistrada 1100
    Husqvarna Wr125R
    FIAT 500L 1.4 manual

ציטוט נכתב במקור על ידי KKatkov צפיה בהודעה
    אתה לא מבין כי אתה לא רוצה להבין...
    שכח מהביטוי "ראש שקט" כשאתה מדבר על אופנוע 250 בן כמה שנים. ראש שקט עולה כסף, ואתה לא מוכן לשלם את הכסף הזה.
    יכול להיות לך יותר בעיות או פחות בעיות.
    אם תבחר את האופנוע בחכמה, תרכב עליו מאוד רגוע, תטפל קבוע, ותבצע תחזוקה מונעת וסידור של הבעיות שמתעוררות, יש סיכוי טוב שהאופנוע ישרת אותך תקופה ארוכה בלי שתאלץ "להיכנס למוסך כל שבוע".
    עדיין תצטרך להיכנס למוסך אחת לכמה חודשים, לעשות טיפול ולטפל בבלאים מצטברים. וכן, שעת מוסך עולה כ-300 שקל, והחלקים בארץ לא זולים. אם זה לא מתאים לך, רד מהרעיון של קניית אופנוע כדי למנוע מפח נפש עתידי.

לקרוא ליוסאנג "אופנוע מעולה" זאת הגזמה פראית.
    המקסימום שאפשר להגיד עליו זה שהוא "בסדר".
    המתלים לא משהו, הברקסים סבירים ותו לא, גיר נוקשה ולא מדויק, איכות הבניה מקבלת ציון "עובר" בקושי.
    אפשר לרכב עליו ולהינות, זה נכון. רק שההנאה צריכה להתקבל במהירויות עד 120, כי אם תתעסק בלגרד את ה-160 על השעון שהאופנוע נותן, תאלץ לשפץ מנוע אחרי אלפי קילומטרים ספורים. ראה הוזהרת.

מה שכן, היוסאנג הוא אופנוע פשוט לטיפול עצמאי. אם זה בא בחשבון, אז התמונה משתנה מעט.
    אם תצליח לשייט 100-115, היוסאנג יפנק אותך בדלק (1/26-27 בדגם קרבורטורים, ייתכן שהמוזרק יהיה עוד יותר טוב). הטיפולים אמנם תכופים (כל 4 אלף, ואל תתפתה להגדיל לכל 6 כמו שהיבואן הקודם אישר) - אבל הם קלים וזולים. עם קצת הבנה וניסיון, את הטיפול הקטן אפשר לעשות לבד בעלות זניחה של קצת יותר מ-100 שקל.
    בטיפול 12 צריך גם להחליף זוג פלאגים ופילטר אוויר (שגם כאן עלויות החלקים אפסיות בהזמנה מהאינטרנט). גם כאן, העבודה לא מסובכת, ודורשת רק כלים בסיסיים וזהירות.
    כיוון שסתומים בכלי שלא עובד קשה נדרש בערך כל 18-24 אלף, ההמלצה הא לבדוק כל 12. כאן כבר יש הרבה עבודה, ופוטנציאל נזק כבד למנוע אם לא מבצעים את העבודה כהלכה.
    מעבר לזה - כמו בכל אופנוע, יש בלאי של שרשרת/גלגל"ש, צמיגים וברקסים. פרט לצמיגים, ניתן לטפל בכל המערכות האלה בבית אם משקיעים בידע, כלים והרגלי עבודה נכונים.
    היוסאנג שאני מתכנן עליו בן 3 שנים.
    אני כמובן תיכננתי לטפל באופנוע בחכמה.
    אני לא חורג מטיפולים.
    איך הולך סדר הטיפולים אתה יודע להגיד לי? שאני אדע להתכוונן גם אם מה שרשמת למעלה.
    תאמין לי שלגרד 160 אני לא אעשה ובספק גם אם את ה120-110.
    איזה דברים אצטרך לקנות כדי לטפל באופנוע בבית?(כמובן במידה וארגיש מספיק בטוח שאני יכול לעשות את זה לבד).
    מעבר לשמן ולדבר הזה שמרים את הגלגל שאין לי מושג איך קוראים לו.

Member
    כדאי שיהיה לך סט בוקסות מתאים וידית מומנט לסגירה מדוייקת.
    לדעתי כמעט בכל חוברת הוראות יש הסבר עלף ףהחלפת שמן, מתיחת שרשרת ועוד דברים בסיסיים... תוסיף קצת צפיה בסרטונים ביוטיוב.

ממליץ לך לוודא לפני כל נגיעה באופנוע שאתה מבין את התהליך מהתחלה ועד הסוף ושיש לך את הכלים היעודיים לזה.

בעברי ניסיתי לסגור מכסה פילטר שמן ב crf ללא ידית מומנט וגזרתי את הבורג בתוך הבלוק מנוע. למזלי הוא יצא ללא קידוח וכו... אחכ היה מושבת כמה ימים עד שמצאתי בורג מתאים.
    בקיצור, תשקיע בלמידה לפני ולא תוך כדי.

והדבר הזהה שמרים את האופנוע נקרא ג'ק.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk