עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 15 מ 16

אשכול: Cf650 nk vs z 650

Junior Member

Cf650 nk vs z 650

התלבטות מה כדאי לקנות בין שני האופנועים, המחיר והמפרט זהה, איך האמינות של כל כלי?

Senior Member הסמל האישי של KKatkov
    ציטוט נכתב במקור על ידי Sdss צפיה בהודעה
    התלבטות מה כדאי לקנות בין שני האופנועים, המחיר והמפרט זהה, איך האמינות של כל כלי?
    אין לדעת.
    ולפני שאתה קונה לפי מפרט, עשה לעצמך טובה וקח נסיעת מבחן על שני הכלים (ותוסיף את ה-SV650).
    Ducati Multistrada 1100
    Husqvarna Wr125R
    FIAT 500L 1.4 manual

Member
    ההונדה מגיע עם 4 בשורה לעומת 2 בקוואסקי, זה לבד עם מרווח טיפולים של 12 אלף קמ אמינות וצריכת דלק מעולה מספק אותי לפחות.
    לא הייתי אפילו מנסה לחשוב.

Senior Member הסמל האישי של mudale222
    ציטוט נכתב במקור על ידי kobi צפיה בהודעה
    ההונדה מגיע עם 4 בשורה לעומת 2 בקוואסקי, זה לבד עם מרווח טיפולים של 12 אלף קמ אמינות וצריכת דלק מעולה מספק אותי לפחות.
    לא הייתי אפילו מנסה לחשוב.

זה לא אופנוע של הונדה והוא לא 4 בשורה.

Senior Member
    תחשוב על זה ככה.
    האחד הוא חתול בשק, עם רקורד אמינות שנוי במחלוקת, מנוע שנשמע כמו מכסחת דשא, עם יבואן בעייתי וגימור שלא משתווה לכלי יפני אמיתי.

השני הוא כחול.

Senior Member הסמל האישי של mudale222
    חחחחחחחח
    אשכרה
    אם הם באותו מחיר אני הייתי הולך על הקוואסאקי בלי לחשוב הרבה - רק על הקטע של האמינות.

ציטוט נכתב במקור על ידי TundraOG צפיה בהודעה
    תחשוב על זה ככה.
    האחד הוא חתול בשק, עם רקורד אמינות שנוי במחלוקת, מנוע שנשמע כמו מכסחת דשא, עם יבואן בעייתי וגימור שלא משתווה לכלי יפני אמיתי.

השני הוא כחול.
    לגבי הגימור - לא יודע אולי אתה צודק.
    אבל למה סתם לפזר שמועות לגבי רקורד אמינות שנוי במחלוקת? כבר 28000 קמ וחוץ ממצבר הכל תקין.
    אם הוא מדבר על חדש, סביר להניח שיחליף עוד לפני שיגיע ל10.

Sent from my S60 using Tapatalk

Senior Member
    ציטוט נכתב במקור על ידי Delirious1989 צפיה בהודעה
    לגבי הגימור - לא יודע אולי אתה צודק.
    אבל למה סתם לפזר שמועות לגבי רקורד אמינות שנוי במחלוקת? כבר 28000 קמ וחוץ ממצבר הכל תקין.
    אם הוא מדבר על חדש, סביר להניח שיחליף עוד לפני שיגיע ל10.

אני אישית בחיים לא הייתי קונה אופנוע שבמשך שנים היו לו שסתומי קאמיקאזה שהחליטו באופן פתאומי להתאבד, ויבואן ששם פס על ריקולים שיכולים למנוע דבר כזה.
    אשמח לשמוע מה מצב האופנוע כשיתחיל להתקרב ל-100 אלף ק"מ וצפונה.

אני אישית בחיים לא הייתי קונה אופנוע שבמשך שנים היו לו שסתומי קאמיקאזה שהחליטו באופן פתאומי להתאבד, ויבואן ששם פס על ריקולים שיכולים למנוע דבר כזה.
    אני לא חושב שהאופנוע הזה בנוי לעבור את ה100 אלף. זה לא מפלצת עבודה, זה כלי תקציב זול שמיועד לחברה צעירים שמחפשים נייקד סלחן שנראה טוב, כמה חודשים ועוברים לכלי הבא.

יש לא מעט ורסיסים מכל השנים שחצו את רף ה-100 אלף ללא בעיות מנוע.
    יש גם כאלה שלא.
    בעיית הסתומים מופיעה באחוז מסויים מהכלים, ולמיטב ידיעתי - נפתרה סופית בכלים ממודל 2016 ומעלה.
    נכון שזה עדיין לא מנוע Bulletproof, ונכון שאיכות הבנייה של ה-Z-ים שמגיעים מאיזה מדינת עולם שלישי היא לא "יפאנית" במובן הישן (שהולכת ונעלמת מהעולם).
    עם זאת, אילו הייתי צריך לבחור בין ה-Z לאח הסיני שלו (CFMOTO), הייתי בוחר במקור ולא בהעתק. על ה-CF רכבתי, אגב.

ואולי זה המקום לציין, שלא הייתי מסתכל לכיוון של אף אחד מהם כל עוד אפשר לקנות SV650.
    Ducati Multistrada 1100
    Husqvarna Wr125R
    FIAT 500L 1.4 manual

Senior Member
    בואו רגע נדבר איכויות.
    לאחרונה לקוואסקי אין איכות במנועים ויש בעיה בחברה, נכון שתיקנו את חלק מבעיות השסתומים אבל עדיין לקנות ממטרו, זו בעיה.

לגבי cfmoto.
    חברה חדשה שנוסדה בשנת 89 ועד היום עשתה רק עליה.
    בסבב הראשון האופנועים שהגיעו לארץ היו בעייתיים מבחינת כוח מנוע ומתלים.
    היום זה קצת שונה, הרכיבה מדהימה, הכוח ה"חלש" לא כזה מורגש ואמינות יותר גבוהה.

למה אמינות יותר גבוהה?
    משנת 2018, מנוע LC8 של KTM מיוצר על ידי cfmoto.
    וזה מנוע אמין.

לגבי האופנוע עצמו:
    אמרו לי שהמנוע של ה 400 הוא של קוואסקי ומסתבר בפועל שזה לא נכון.
    לכן אני מטיל ספק גם במנוע של ה 650, תסתכל על רישיון רכב ורק כך תדע של מי המנוע.
    השלדה מאוד מזכירה את השלדות של ה-650 אז כנראה זה הדבר היחיד של קוואסקי באופנוע.

ואני חושב שה-cf הוא מציאה.

Sent from my MI CC 9 using Tapatalk

ציטוט נכתב במקור על ידי 2 Strokes צפיה בהודעה
    בואו רגע נדבר איכויות.
    לאחרונה לקוואסקי אין איכות במנועים ויש בעיה בחברה, נכון שתיקנו את חלק מבעיות השסתומים אבל עדיין לקנות ממטרו, זו בעיה.

לגבי cfmoto.
    חברה חדשה שנוסדה בשנת 89 ועד היום עשתה רק עליה.
    בסבב הראשון האופנועים שהגיעו לארץ היו בעייתיים מבחינת כוח מנוע ומתלים.
    היום זה קצת שונה, הרכיבה מדהימה, הכוח ה"חלש" לא כזה מורגש ואמינות יותר גבוהה.

למה אמינות יותר גבוהה?
    משנת 2018, מנוע LC8 של KTM מיוצר על ידי cfmoto.
    וזה מנוע אמין.

לגבי האופנוע עצמו:
    אמרו לי שהמנוע של ה 400 הוא של קוואסקי ומסתבר בפועל שזה לא נכון.
    לכן אני מטיל ספק גם במנוע של ה 650, תסתכל על רישיון רכב ורק כך תדע של מי המנוע.
    השלדה מאוד מזכירה את השלדות של ה-650 אז כנראה זה הדבר היחיד של קוואסקי באופנוע.

ואני חושב שה-cf הוא מציאה.

מה הקשר בין ה-LC8 למנוע שמותקן ב-CF?
    המנוע של ה-CF בעל אותו קדח/מהלך כמו ה-ER-6. מה שגורם לי לחשוב שהוא מועתק.
    איך קבעת שה-LC8 אמין, אני לא יודע. המנוע קיים בקושי שנתיים, כמה כלים כאלה אתה מכיר שהגיעו ולו ל-100 אלף ק"מ?
    ושוב, גם אם הוא אמין כמו לבנה - איך זה משליך על מנוע אחר לגמרי, שמועתק מקאוואסאקי?!

לגבי הרכיבה ה"מדהימה" - רכבת? מה בדיוק "הדהים" אותך בחוויה הזאת? ספר, כי אני רכבתי - ולא נדהמתי. גם לא הזדעזעתי, זה נכון.
    המנוע עבד, הגלגלים הסתובבו, האופנוע האיץ, פנה ובלם - אבל לא מעבר.
    Ducati Multistrada 1100
    Husqvarna Wr125R
    FIAT 500L 1.4 manual

Senior Member
    א. תוכיח שמשהו מועתק. כל עוד לא הוכחת אתה לא יכול להגיד שמשהו הוא מועתק או לא. גם האקסית מזכירה שלי את האקסית שלפניה אבל שמות משפחה שונים ולא אותו אבא.
    ב. רוצה לדעת איזה מנוע זה? פשוט תסתכל ברישיון ויגידו לך אם זה קוואסקי, כתום או קימקו (גם אם זה מורכב על ידי חברה אחרת).
    ג. אני הודהמתי, יודע למה? תמורה למחיר מקבלים פה המון - לא M1 אבל ממש המון.
    ד. LC8 עומד בסטנדרטים גבוהים ופיקוח הדוק של יצרנית גבוהה. הוא מיוצר ומורכב + מיוצר (חלקים) על ידי cfmoto ולא היו איתו בעיות כמו שהיו, נגיד, עם ER6. אז האמינות שלו טיפה יותר גבוהה.
    ה. עדיין אפשר לקתול את היצרנית החדשה אבל מסתבר, שגם למחיר יש משמעות - אלו אופנועים לפחות ל-3 שנים הראשונות וכיפים מאוד לרכיבה ובכלל לא רעים ביחס למחיר - הופתעתי!
    ו. הם היחידים שמייצרים GT בקטגוריה נמוכה.
    ז. הם חתמו עוד חוזה לעוד משהו (כולל פיתוח משותף) עם KTM עד ל - 2021, אשר יגדיל להם את המכירות ואת שיתוף הפעולה עם KTM (האוסטרים לא יעשו מהלך כזה סתם).

אחרי כל זה אתה לא יכול לקחת אתה קרדיט לחברה, גם אם היא חדשה בשוק ועם פחות ניסיון או חוות בעיות בעבר - זו חברה שלומדת והכלים שלה מראים את זה.

נ.ב.
    לא רק רכבתי.

נערך לאחרונה על ידי 2 Strokes; 26-02-2020 בשעה 03:12.

מנהל פורום FullgaZ הסמל האישי של ayalzo
    מעניין על סמך מה אתה כותב שלקווסאקי אין איכות במנועים. על סמך תקלה שהיתה לפני שנים במנוע ספציפי?
    לפי זה אתה גם יכול לקטול את קטמ, ואת ימהה.
    ועל אחת כמה וכמה, את קימקו.
    נערך לאחרונה על ידי ayalzo; 26-02-2020 בשעה 06:57.

ציטוט נכתב במקור על ידי 2 Strokes צפיה בהודעה
    א. תוכיח שמשהו מועתק. כל עוד לא הוכחת אתה לא יכול להגיד שמשהו הוא מועתק או לא. גם האקסית מזכירה שלי את האקסית שלפניה אבל שמות משפחה שונים ולא אותו אבא.
    ב. רוצה לדעת איזה מנוע זה? פשוט תסתכל ברישיון ויגידו לך אם זה קוואסקי, כתום או קימקו (גם אם זה מורכב על ידי חברה אחרת).
    ג. אני הודהמתי, יודע למה? תמורה למחיר מקבלים פה המון - לא M1 אבל ממש המון.
    ד. LC8 עומד בסטנדרטים גבוהים ופיקוח הדוק של יצרנית גבוהה. הוא מיוצר ומורכב + מיוצר (חלקים) על ידי cfmoto ולא היו איתו בעיות כמו שהיו, נגיד, עם ER6. אז האמינות שלו טיפה יותר גבוהה.
    ה. עדיין אפשר לקתול את היצרנית החדשה אבל מסתבר, שגם למחיר יש משמעות - אלו אופנועים לפחות ל-3 שנים הראשונות וכיפים מאוד לרכיבה ובכלל לא רעים ביחס למחיר - הופתעתי!
    ו. הם היחידים שמייצרים GT בקטגוריה נמוכה.
    ז. הם חתמו עוד חוזה לעוד משהו (כולל פיתוח משותף) עם KTM עד ל - 2021, אשר יגדיל להם את המכירות ואת שיתוף הפעולה עם KTM (האוסטרים לא יעשו מהלך כזה סתם).

אחרי כל זה אתה לא יכול לקחת אתה קרדיט לחברה, גם אם היא חדשה בשוק ועם פחות ניסיון או חוות בעיות בעבר - זו חברה שלומדת והכלים שלה מראים את זה.

נ.ב.
    לא רק רכבתי.

א. אתה רוצה להגיד שבמקרה לגמרי נתוני הקוטר/קדח זהים לגמרי ל-ER6? תהנה. אם זה היה מעניין אותך, היית יכול לבדוק דיאגרמות, לראות האם החלקים בדיאגרמה נראים זהים וממוקמים באופן זהה... אבל זה הרי לא מעניין אותך, אתה מחפש להתווכח.
    ב. שטות. ברישיון כתוב מי היצרן של המנוע, לא כתוב מי פיתח אותו.
    ג. תהנה. זה נפלא שלכל סיר יש מכסה ולכל אופנוע יש את מי שיהנה ממנו.
    ד. LC8 לא קשור בשום צורה למנוע של ה-CF400/650. אני חוזר, אין שום קשר בין המנועים. כמו כן, אני חוזר על זה שהמנוע הזה מיוצר רק שנתיים וזה לא מספיק כדי לקבוע נחרצות שהוא "אמין".
    ה. אף אחד לא קוטל פה שום דבר. אתה טוען שהאופנוע הזה "כיפי לרכיבה", אני הרגשתי שעליתי על קטנוע הילוכים, סטייל יוסאנג. הבולם האחורי בעט, רוחב הכידון בנייקד הותאם כנראה לסיני בגובה 1.60, לקורסאובר הייתה מדרגה מעצבנת באיזור הירכיים שהקשתה על ההגעה לקרקע חרף המושב הנמוך והיגוי "מנותק" מהכביש בפנויות הדוקות, המנוע... משעמם, בדיוק כמו הורסיס/ER-6.
    האם זה אומר שלאופנוע הזה אין זכות קיום? ממש לא. הם נותנים עבודה, ה-650 מגיע בקלות יחסית ל-160 על השעון, ושום דבר לא התפרק במהלך רכיבת המבחן.
    האם הייתי רוכש כזה לעצמי? ממש לא, הייתי מעדיף אופנוע משומש, אבל מדגם עם פחות פינות לא סגורות ויותר "אופי".
    ו. מה הקשר לאיכות הכלים? אגב, טורינג בימינו=אדוונצ'ר, וכאן CF ממש לא לבד בקטגוריה הנמוכה.
    ז. בהצלחה להם.

אחרי כל זה, אני יכול להגיד שאומנם ה-MT-07 טרייסר יקר מה-CF650 קרוסאובר באיזה 15-20 אלף שקל, אבל אני בהחלט יכול לראות לאן הכסף הזה הלך - וזה לפני שמדברים על אורך חיים, אלא רק על שלמות האופנוע כחבילה.
    ומבחינת אמינות - מבחינתי האישית, זה השובר שיוויון. ה-MT (או הויסטרום, או ההונדה CB500X) הספיקו להוכיח עצמם כאופנועים מאוד אמינים.
    ה-CF עוד לא הוכיח את עצמו. כשהכלים האלה יגיעו ל-100 אלף ק"מ ויותר ללא בעיות מיוחדות, ניתן יהיה לדבר על אמינות. עד אז, אין לדעת - ושום קשר משפחתי ל-LC8 של קניתי-תיקנתי-מכרתי לא יוריד מה-CF את נטל ההוכחה.
    נערך לאחרונה על ידי KKatkov; 26-02-2020 בשעה 10:09.
    Ducati Multistrada 1100
    Husqvarna Wr125R
    FIAT 500L 1.4 manual

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
Single Sign On provided by vBSSO