תוצאות 1 עד 8 מ 8

אשכול: ktm 1190

Junior Member

ktm 1190

חוות דעת מבעלי ניסיון, משומש 2013/14 עלויות אחזקה, בעיות

Member
    הוא היה ברשימת המתמודדים שלי.
    כלי חלום שמתגן אותך בקיץ וידרוש הרבה יחס ותשומת לב.
    אני ויתרתי כי אין לי כח לפוצימוצי, צריך כלי שיניע בבוקר גם אחרי שואה גרעינית

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    Grasshopper AT 2016
    Vstrom 650 2011
    CB250R 2011

Senior Member הסמל האישי של Shasha127
    כלים חזקים, אמינים, טיפולים יקרים במוסך, לא סחירים.

רוכב על אחד כזה, מה ש SHASHA הגיב מדוייק מאוד (לגבי הסחירות לא יודע אבל רוב האופנועים לא סחירים) אבל אחד האופנועים הנוחים והמבנים שהיו לי, האופנוע שעשה אצלי הכי הרבה ק"מ וברור לי שלשדרג אותו יהיה רק לטובת 1290T

Junior Member
    איזה שנה האופנוע של וכמה קמ?

עד כמה עיניין החום מורגש?

שנת 2014, נקנה עם 38000, היום עם 48000 ק"מ.
    עניין החום לא מורגש מכיוון שיש לי כנפונים ובנוסף האופנוע משמש רק לסופ"שים כך שלא רוכב בתוך העיר וכמובן רוכב עם מגפיים, כאשר רכבתי עם נעלים חצאיות ולפני ששמתי את הכנפונים (לא יודע אם באמת הם עוזרים), הורגש משב קל של רוח חמימה באיזור כף הרגל, לא משהו שמבשל או מציק, אבל שוב, כמעט ולא יוצא לי לרכב בעיר.

Member הסמל האישי של danielk
    סחירות - כלל אצבע אומר שכלי אדוונצ'ר עד סביב ה40K זה סחורה טובה, יש פה המון אופנוע (באמת, המון אופנוע) במחיר של כ-40K וזה ייחטף.
    הכלל אצבע שלי מתייחס כמובן לתנועה במחלקת הטרייד אין של היבואן, אין לי מידע מוכח על השוק הפרטי. כשנכנס 1190 עד 50K הוא עומד ימים בודדים עד המכירה, משהו שאי אפשר להגיד על אדוונצ'ר בשווי כפול מזה.

אמינות - אופנועים אמינים מאוד על אף הסטיגמה עתיקת היומין ששוררת על המותג, כן, יש יותר מה שיכול להתקלקל, זה עובדה, בפועל, מלבד חיישני לחץ אוויר שפשוט מתאבדים, לא נתקלתי במשהו חריג שחוזר על עצמו.

חימום- עניין סובייקטיבי לחלוטין.
    ובכל אופן יש פתרונות - כנפונים, בידוד סעפת, רשת מושב.
    מנהל מכירות ב-ד.ל.ב מוטוספורט (KTM & peugeot)
    שוקן 16 תל אביב

ציטוט נכתב במקור על ידי danielk צפיה בהודעה
    סחירות - כלל אצבע אומר שכלי אדוונצ'ר עד סביב ה40K זה סחורה טובה, יש פה המון אופנוע (באמת, המון אופנוע) במחיר של כ-40K וזה ייחטף.
    הכלל אצבע שלי מתייחס כמובן לתנועה במחלקת הטרייד אין של היבואן, אין לי מידע מוכח על השוק הפרטי. כשנכנס 1190 עד 50K הוא עומד ימים בודדים עד המכירה, משהו שאי אפשר להגיד על אדוונצ'ר בשווי כפול מזה.

אמינות - אופנועים אמינים מאוד על אף הסטיגמה עתיקת היומין ששוררת על המותג, כן, יש יותר מה שיכול להתקלקל, זה עובדה, בפועל, מלבד חיישני לחץ אוויר שפשוט מתאבדים, לא נתקלתי במשהו חריג שחוזר על עצמו.

חימום- עניין סובייקטיבי לחלוטין.
    ובכל אופן יש פתרונות - כנפונים, בידוד סעפת, רשת מושב.
    אדוונצ'ר ב 40K ?, כנראה ממש נדפקתי

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
Single Sign On provided by vBSSO