תוצאות 1 עד 14 מ 14

אשכול: BMW M1000RR

Junior Member הסמל האישי של ezraz

BMW M1000RR

גירסה חדשה לBmw S1000rr יצאה גרסת m

נראה טוב מפרט טוב
    http://cloud.tapatalk.com/s/5f6a8d86...appe_final.pdf

Sent from my iPhone using Tapatalk

Junior Member הסמל האישי של ezraz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member הסמל האישי של השושנים
    לא הצלחתי להבין מהתמונות איפה מרכיבים את הארגז?
    פעם, האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

ציטוט נכתב במקור על ידי השושנים צפיה בהודעה
    לא הצלחתי להבין מהתמונות איפה מרכיבים את הארגז?
    להתקין ארגזים זה בדר"כ חילול הקודש. אבל בגלל שהגרמנים אוהבים ארגזים על האופנועים שלהם אז גם על זה צריך.
    אז ככה:
    על הטנק דלק יש מקום לתיק מיכל גדול.
    בגלל שהאופנוע וואן סיט - אפשר לשים ארגז עם רצועות של וולט.
    את האגזוז שלא באמת צריך, רק עושה רעש מיותר, אפשר לנסר טיפה או לסדר זווית חדשה והופה יש לל מקום לזוג ארגזי צד.
    מקווה שעניתי לך על השאלה.
    ח"ח תעשה זאת לאפריליה/דוקאטי/יפני!! רק לBMW מותר לעשות את מה שרשמתי.

שוב:

בואו נבחן לרגע את זה יותר לעמוק, האם מטרת האופנוע לגרום לרוכב תוספת לתדמית?

רוב הבנות בקטע לא שוביניסטי לחלוטין, מעבירות את עצמן מקצה שיפורים כואב ויקר רק בכדי להראות קצת יותר סקסיות

זה מקובל ולגיטימי בכל העולם החל מניו-יורק ועד לג'ונגלים באפריקה. צורת המראה הסקסי משתנה בהתאם לגאוגרפיה אבל העיקרון נשמר.

אבל האם אופנוע אמור להראות סקסי או בעליו?

נניח ואתה יוצא לדייט ראשון עם נסיכת חלומותיך על אופנוע סקסי, חודש יולי, מרכז ת"א, אתה מגיע
    עם מעיל הקיץ החדש, קסדת השוברט היקרה, זוג ככפות קיץ רוויט, השרשרת שנעלת את האופנוע השאירה
    כתם לכלוך על החולצה המכופתרת, כי סחבת אותה על הכתף עד לחניה. וויתרת על מגני הברכיים, כי לא
    היה איפה לשים אותם, מקסימום נחליף ברך...ואתה מזיע, (ת"א רבותיי, תמיד מזיעים בת"א) הגברת מגיעה
    במיני קצרצר גופיה צבעונית קטנה במידה, מריחה כמו שדה פרחים עם תיק קטן לדברים אישיים.

עכשיו אתה רוצה לחבק אותה לשלום אבל, אתה מזיע אש, ביד ימין קסדה בתוכה כפפות שאתה מפחד לאבד
    המעיל פתוח ברישול להסתיר את הכתם ו...יש לך אופנוע סקסי...

מוותר על החיבוק, זורק לה הייי כזה, בקול בס, שלא תשמע את ההתרגשות.

רוצים לשבת, אתה מחפש שולחן לארבע, כיסא לציוד ושתיים לכם, אין שולחנות של שלוש. המלצרית מעקמת
    את האף, אתה מזיע עוד קצת, שולחן לשתיים, דוחף את הקסדה מתחת לכיסא, מקבלת שריטה, אתה לא יכול
    לזוז.. המעיל נופל בפעם החמישית ממסעד הכיסא, לתוך שלולית האוכל שהמלצרית שפכה.

יוצאים לראות סרט, אתה מחבק את הקסדה, בודק שהכפפות בפנים, המעיל על הכתף, הגברת קצת חסרת
    סבלנות...

אתה מתפלל שיהיה מקום בכיסא לידך, מרפי עובד שעות נוספות יושב לידך בחור שמנמן ואוכל פופקורן,
    חלק מהם נופלים לתוך הקסדה...

יוצאים מהסרט אתה מושך אייתך את הציוד, יד כואבת ואתה לא מרוכז.

"אלי או אליך?"
    "עזוב, באתי עם חברה והיא תיכף תאסוף אותי יש לי בחינה מחר..."
    "היה נחמד"
    "כן"
    "תתקשרי"
    "בטטטטח"
    "ביייי"

אתה חוזר לאופנוע, מגלה שאיבדת כפפה, רץ חזרה לאורך כל המסלול, לא מוצא! חוזר הביתה עם כפפה אחת.

מאונן, הולך לישון. סקסי.

(האפשרות השניה להגיע לדייט עם רכב, ואז האופנוע הסקסי נעול תחת כיסוי בבית...)

אופנוען אמתי מתגלח עם לדרמן, יש לו גריז מתחת לציפורניים, לפגישה ראשונה הוא מגיע עם חולצת המועדון
    השחורה שמסתירה כתמים, הציוד על האופנוע שחונה באדום לבן על המדרכה בכניסה לפאב הוא שוטף פנים
    בשירותים ומנגב עם הבנדנה. סקסי. המלצרית לוקחת אותם לשולחן הקבוע, הוא מחבק את המלצרית ונותן טיפ.
    אחרי שעתיים חוזרים לאופנוע הוא מוציא מהארגז קסדה נוספת ורוכבים אליו לבית, מתפשטים, דפיקה בדלת
    המלצרית סיימה משמרת מתפשטת גם, שלישיה...

שושנים - אין לי כח לצטט את כל הסיפור שלך. אז בקצרה - עם יש לך דייט תקח איתך ווספה שנת 63 מעשנת. ואז יש לך אישור לשים ארגז.
    אם אין לך כלי משוקץ אלא רק אופנוע טהור, עדיף.
    שרשרת זה נחמד אבל שמים אותה מעל המעיל, דייטים עושים רק בי-ם ואז לא מזיעים.
    את האופנוע בכל מקרה מחנים מתחת לעין.
    ואיך תרכיב שלישיה על האופנוע? אז אולי פשוט תגיד לגברות לקחת מונית יחד??

Member
    ציטוט נכתב במקור על ידי השושנים צפיה בהודעה
    שוב:

בואו נבחן לרגע את זה יותר לעמוק, האם מטרת האופנוע לגרום לרוכב תוספת לתדמית?

רוב הבנות בקטע לא שוביניסטי לחלוטין, מעבירות את עצמן מקצה שיפורים כואב ויקר רק בכדי להראות קצת יותר סקסיות

זה מקובל ולגיטימי בכל העולם החל מניו-יורק ועד לג'ונגלים באפריקה. צורת המראה הסקסי משתנה בהתאם לגאוגרפיה אבל העיקרון נשמר.

אבל האם אופנוע אמור להראות סקסי או בעליו?

נניח ואתה יוצא לדייט ראשון עם נסיכת חלומותיך על אופנוע סקסי, חודש יולי, מרכז ת"א, אתה מגיע
    עם מעיל הקיץ החדש, קסדת השוברט היקרה, זוג ככפות קיץ רוויט, השרשרת שנעלת את האופנוע השאירה
    כתם לכלוך על החולצה המכופתרת, כי סחבת אותה על הכתף עד לחניה. וויתרת על מגני הברכיים, כי לא
    היה איפה לשים אותם, מקסימום נחליף ברך...ואתה מזיע, (ת"א רבותיי, תמיד מזיעים בת"א) הגברת מגיעה
    במיני קצרצר גופיה צבעונית קטנה במידה, מריחה כמו שדה פרחים עם תיק קטן לדברים אישיים.

עכשיו אתה רוצה לחבק אותה לשלום אבל, אתה מזיע אש, ביד ימין קסדה בתוכה כפפות שאתה מפחד לאבד
    המעיל פתוח ברישול להסתיר את הכתם ו...יש לך אופנוע סקסי...

מוותר על החיבוק, זורק לה הייי כזה, בקול בס, שלא תשמע את ההתרגשות.

רוצים לשבת, אתה מחפש שולחן לארבע, כיסא לציוד ושתיים לכם, אין שולחנות של שלוש. המלצרית מעקמת
    את האף, אתה מזיע עוד קצת, שולחן לשתיים, דוחף את הקסדה מתחת לכיסא, מקבלת שריטה, אתה לא יכול
    לזוז.. המעיל נופל בפעם החמישית ממסעד הכיסא, לתוך שלולית האוכל שהמלצרית שפכה.

יוצאים לראות סרט, אתה מחבק את הקסדה, בודק שהכפפות בפנים, המעיל על הכתף, הגברת קצת חסרת
    סבלנות...

אתה מתפלל שיהיה מקום בכיסא לידך, מרפי עובד שעות נוספות יושב לידך בחור שמנמן ואוכל פופקורן,
    חלק מהם נופלים לתוך הקסדה...

יוצאים מהסרט אתה מושך אייתך את הציוד, יד כואבת ואתה לא מרוכז.

"אלי או אליך?"
    "עזוב, באתי עם חברה והיא תיכף תאסוף אותי יש לי בחינה מחר..."
    "היה נחמד"
    "כן"
    "תתקשרי"
    "בטטטטח"
    "ביייי"

אתה חוזר לאופנוע, מגלה שאיבדת כפפה, רץ חזרה לאורך כל המסלול, לא מוצא! חוזר הביתה עם כפפה אחת.

מאונן, הולך לישון. סקסי.

(האפשרות השניה להגיע לדייט עם רכב, ואז האופנוע הסקסי נעול תחת כיסוי בבית...)

אופנוען אמתי מתגלח עם לדרמן, יש לו גריז מתחת לציפורניים, לפגישה ראשונה הוא מגיע עם חולצת המועדון
    השחורה שמסתירה כתמים, הציוד על האופנוע שחונה באדום לבן על המדרכה בכניסה לפאב הוא שוטף פנים
    בשירותים ומנגב עם הבנדנה. סקסי. המלצרית לוקחת אותם לשולחן הקבוע, הוא מחבק את המלצרית ונותן טיפ.
    אחרי שעתיים חוזרים לאופנוע הוא מוציא מהארגז קסדה נוספת ורוכבים אליו לבית, מתפשטים, דפיקה בדלת
    המלצרית סיימה משמרת מתפשטת גם, שלישיה...
    אתה צריך להיות סופר לספרים אירוטיים.
    רק כמה תיקונים עד שאתה פונה להוצאה לאור:
    1. בנות לא אוהבות לרכב על אופנוע בדייט ראשון, שלא נדבר על כאלו שבכלל לא אוהבות לרכב *קריצה קריצה*
    2. אם כן רוכבים ביחד עדיף לרכב לטיול שידוע שיהיה מלוכלך, לא לדייט, דייטים זה באוטו עם מזגן ומקום לשים את הגופה בבגאז'
    3. אופנוען אמתי לא מתגלח, אופנועי קאסטום למיניהם כבר לא עושים את זה לבנות (צעירות לפחות), אופנוע אמתי לא צריך ארגז למה ישראלים תמיד שמים על אופנועים ארגז,
    4. חבל שתרבות אופנועי הקאסטום נעלמה... היום הבנות כבר רוכבות על היאבוסה והבנים יושבים על טימקסים בגינות

מנהל פורום FullgaZ הסמל האישי של lokimonster
    יש את אלו שהאופנוע משמש אותם רק לרכיבה מושחזת אלו בוודאי לא צריכים ארגזים
    יש את אלו שהאופנוע משמש כפסל סביבתי ואז זה עניין של טעם.
    יש את אלו שהאופנוע מפצה על מחסור בסנטימטרים ואז הוא חייב להיות גדול וחזק
    ויש ויש ויש

אני כמעט תמיד הרכבתי ארגז כל שהוא אם זה תנובה ירוק על הTS50W או על הבאנדיט או הGTR שאגב היה טיל רציני.

למה כי בצד ימין יש לי ערכת תיקון פנצ'רים קומפרסור עזרה ראשונה ( טוב אני צריך לחדש אותה ) רשת מטען ורצועה
    שמאל משמש לאפסון מעיל כשחונים כפפות זוג כפכפים שהמגף לא יחנוק את הרגל אחורי מגפיים וקסדה או שתיים או כל דבר אחר
    וכעת שיא השיאים הקדמי שם יש רשיונות מטענים אבטיח
    לטיולים אפשר גם תיק מיכל.

לגבי אופנוע כמלכודת לבנות זוג ( או בני זוג) זה אולי תופס אצל ילדות בנות 16 בתיכון אבל בפועל עדיף פורד אקונוליין עם מקרר, וקומפורט סיט שהספסל הופך למיטה המזגן מקרר או מחמם יש וילונות ורעש המנוע מסווה את הגניחות ולא פחות חשוב תיקרה מוגבההת.

מצאתי על מה לקטר הוינקר של ימאהה נושר!!!
    SIC TRANSIT GLORIA MUNDI

ציטוט נכתב במקור על ידי lokimonster צפיה בהודעה

לגבי אופנוע כמלכודת לבנות זוג ( או בני זוג) זה אולי תופס אצל ילדות בנות 16 בתיכון אבל בפועל עדיף פורד אקונוליין עם מקרר, וקומפורט סיט שהספסל הופך למיטה המזגן מקרר או מחמם יש וילונות ורעש המנוע מסווה את הגניחות ולא פחות חשוב תיקרה מוגבההת.
    נתקעת קצת בשנות השבעים באמריקה...

Member
    ציטוט נכתב במקור על ידי lokimonster צפיה בהודעה
    יש את אלו שהאופנוע משמש אותם רק לרכיבה מושחזת אלו בוודאי לא צריכים ארגזים
    יש את אלו שהאופנוע משמש כפסל סביבתי ואז זה עניין של טעם.
    יש את אלו שהאופנוע מפצה על מחסור בסנטימטרים ואז הוא חייב להיות גדול וחזק
    ויש ויש ויש

אני כמעט תמיד הרכבתי ארגז כל שהוא אם זה תנובה ירוק על הTS50W או על הבאנדיט או הGTR שאגב היה טיל רציני.

למה כי בצד ימין יש לי ערכת תיקון פנצ'רים קומפרסור עזרה ראשונה ( טוב אני צריך לחדש אותה ) רשת מטען ורצועה
    שמאל משמש לאפסון מעיל כשחונים כפפות זוג כפכפים שהמגף לא יחנוק את הרגל אחורי מגפיים וקסדה או שתיים או כל דבר אחר
    וכעת שיא השיאים הקדמי שם יש רשיונות מטענים אבטיח
    לטיולים אפשר גם תיק מיכל.

יש אופנועים שמתאימים לארגזים, יש אופנועים שמתאימים לתיקים וכל אופנוע נראה טוב בלי כל אלו
    האם אני אומר שארגזים הם מיותרים? לא, אבל לשים עם אופנוע קאסטום ארגז מאחורה (וראיתי) או על H-2 ארגז (סתם הגזמה) מאחורה זה פשוט לא...
    אבל אי אפשר להשוות את ישראל לשאר העולם אני מנחש
    והיום אם אתה רוצה להרשים מישהי עם מכונית זה רק עם מרצדס מסוג כלשהו...

מנהל פורום FullgaZ הסמל האישי של lokimonster
    VROOM
    האמת שאיך שהאופנוע נראה לא הטריד אותי מעולם אז נושא המראה יורד לפחות אצלי.

לגבי מיותרים כל מקרה לגופו.

בשנים האחרונות אני לא נזקק לארגזים ברוב הזמן ( בית עבודה - חניון סגור) 7דקת רכיבה.
    ועדיין שמח שיש לי אותם.

שושנים

תפסת אותי

ועם חשבון הנפש וההתכתבויות שלנו על צ'ארלי יש מצב שאת הNC יחליף ברזל אמריקאי
    את כלי העבודה יחליפו מידות אינצ'יות
    ואת הפיאט 500 תחליף סונומה או RAM או וונדורה

איך נפלו גיבורים

GOD BLESS AMERICA AND PRSIDENT TRUMP

מצאתי על מה לקטר הוינקר של ימאהה נושר!!!
    SIC TRANSIT GLORIA MUNDI

Member הסמל האישי של ofirus
    שושני לסופי יש ארגז?

ציטוט נכתב במקור על ידי ofirus צפיה בהודעה
    שושני לסופי יש ארגז?
    היה לה תא גדול בצד של האין מנוע, סבל גדול לקשור דברים ומשטח מתחת לרגלים להניח מה שצריך.
    ויש וו תליה מתחת לכידון לשקיות, מבריק.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
Single Sign On provided by vBSSO