דף הבית / ספורט / GP: סטונר בוחן במלזיה
03

GP: סטונר בוחן במלזיה

ביום רביעי הקרוב תתחיל בפועל עונת 2015 אחרי פגרת החורף, עם שלושה ימי מבחן במסלול ספאנג שבמלזיה. בהונדה לא מחכים וקיימו במהלך סוף השבוע מבחן פרטי במסלול ספאנג עם פעמיים אלוף העולם לשעבר, קייסי סטונר. הקבוצה גם קיימה השקה רשמית לקבוצת 2015, כפי שעשתה גם ימאהה.

קייסי סטונר ממשיך לשמור על קשרי עבודה עם הונדה ומסייע לקבוצה כרוכב מבחן. אחרי שביצע כבר מספר ימי מבחן בעבר ביפן, האוסטרלי ממסד את הקשר, הופך רשמית לרוכב מבחן של החברה, כשלראשונה הוא יוצא מגבולות יפן ומבצע מבחן במסלול ספאנג שבמלזיה, אליו יגיעו רוכבי הקבוצה לשלושה ימי מבחן השבוע.

סטונר בחן את האופנוע של עונת 2014 אל מול האופנוע של עונת 2015, ובסך הכל סיכם את המבחן כחיובי מאוד. סטונר היה עסוק מאוד והספיק לא מעט – ביום הראשון ביצע כיוונים בסיסיים לשני האופנועים. ביום השני עסק בעיקר בהשוואה בין שני האופנועים מבחינת שלדה ובחן כיוונים שונים שלה, כמו גם קליפר אלומיניום חדש מברמבו ומספר חלקים חדשים של הונדה. ביום השלישי בחן סטונר את חבילת האלקטרוניקה וגם מספר אלמנטים במתלים, ואף הספיק לבחון את ה-CBR1000RR של מרוצי הסיבולת. מבחן שכזה באותו המסלול אליו יגיעו הרוכבים של הקבוצה ייתן להונדה יתרון רציני.

מעבר לכך, שתי הקבוצות המובילות – הונדה וימאהה, הציגו רשמית את קבוצותיהן. ימאהה ביצעה את ההשקה במדריד, באירוע מתוקשר שאף שודר בשידור חי ברשת. בהונדה היו מעט צנועים יותר והציגו את הקבוצה בבאלי. בכל מקרה, אין הרבה חדש בקבוצות ששומרות על אותם הרוכבים. אנו נדווח על ימי המבחן שיתקיימו בהמשך השבוע.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Ran-Yochay-WCR-Donington-07

רן יוחאי מסיימת 5 בסבב אליפות העולם בדונינגטון

רן יוחאי בהישג חסר תקדים: מסיימת במקום השישי והחמישי בסבב השני של אליפות העולם במרוצי ...

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן