דף הבית / ציוד / סקירת מוצרים / Graava – מצלמת אקסטרים עם יכולות מתקדמות
Image01

Graava – מצלמת אקסטרים עם יכולות מתקדמות

מעתה צריך רק לצלם; המצלמה תערוך עבורכם את הסרטונים

צילומים מתוך אתר היצרן

חברה קטנה מגייסת כספים בשיטת מימון המונים כדי להביא לנו מצלמה חדשה שלא רק תתעד, אלא גם תערוך ותכין סרטונים מכל התוכן שצילמנו.

מצלמת אקסטרים קטנה וטכנולוגית שתערוך בשבילכם את הסרטון
מצלמת אקסטרים קטנה וטכנולוגית שתערוך בשבילכם את הסרטון

כל מי שקנה את מצלמת האקשן הראשונה שלו מכיר את התרחיש הזה: אתה מתלהב מסרטונים שלה שראית ביוטיוב וכבר רואה את עצמך הופך לכוכב, הולך וקונה את המצלמה שלך אחרי שעשית שיקולי תקציב וקראת מספר סקירות, מתלהב ממנה, מתחיל להשתמש בה, ואז מגלה שיש לך תוכן וידאו של שעות ארוכות שאין לך מושג, כוח וזמן לשבת ולערוך לתוך סרטון קצר וסביר. מכאן ההתנהלות מתפצלת – חלק קטן מאוד מתחיל להיכנס לתחום העריכה, חלק משתמש פחות ופחות במצלמה עד שהיא פשוט נשארת על המדף כדרך קבע, והחלק השלישי מעלה סרטונים שלמים של דקות (או אפילו עשרות דקות) ליוטיוב של אותו הדבר ללא עריכה, בלי להבין למה אף אחד לא צופה בזה.

קטנה קטנה, אבל מלאה בכל טוב
קטנה קטנה, אבל מלאה בכל טוב

המצלמה החדשה Graava רוצה לפתור את בעיית העריכה ולעשות אותה עבורכם. בעזרת סדרה של חיישנים מתקדמים (הכוללת בין היתר מד דופק, GPS ומד תאוצה) היא תלקט מהווידאו שצילמתם את הקטעים שלדעתה הם המעניינים ביותר ותכין מהם סרטון באורך שאתם קבעתם מראש – החל מכמה דקות וכלה בכמה שניות בודדות בלבד. בעריכת התמונה היא תחפש שינויים חדים, רעשים שונים מהרעשים הסטנדרטיים, ועוד כל מיני טריקים כאלה שנועדו לבודד מקרים מעניינים.

תאורטית זה עשוי לעבוד מעולה, אבל גם אם לא, אחרי שהסרטון יהיה מוכן תוכלו לערוך אותו ידנית ולגרוע או להוסיף קטעים מעניינים אחרים.

כולל אפליקציה לסמארטפון בחיבור WiFi או בלוטות'
כולל אפליקציה לסמארטפון בחיבור WiFi או בלוטות'

בצד הטכני מדובר במצלמת 8 מגהפיקסל לסטילס, וצילום וידאו 1080p בשלושים פריימים לשנייה, עם סוללה שתצלם רצוף במשך 3 שעות על פי החברה.

המצלמה מוצעת להזמנה מוקדמת במחיר של 249 דולר מאתר החברה, כשזמן האספקה המשוער הוא בפברואר 2016. לאחר סיום האפשרות להזמנה מוקדמת המחיר יעלה ל-399 דולר.

אודות מיכאל סמטנוב

Avatar
פריק של ציוד רכיבה, נשוי לאופנוענית מגניבה, ואומרים שגם מבשל לא רע...

עשוי לעניין אותך

Cardo-PACKTALK-Black-001

חדש מקארדו: PACKTALK Black במהדורה מיוחדת

המהדורה המיוחדת של ה-Cardo PACKTALK Black מציעה בנוסף לתכונות של ה-PACKTALK Bold גם רמקולים של JBL בקוטר 45 מ"מ, עיצוב שחור מלא ו-3 שנות אחריות; המחיר: 1,590 ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO