דף הבית / חדשות / MotoGP: דני פדרוסה לימאהה
pedrosa1

MotoGP: דני פדרוסה לימאהה

כעת נראה כי הרוכב שיחליף את חורחה לורנזו בקבוצת ימאהה הוא לא אחר מדני פדרוסה

אז אחרי שכבר כתבנו על המעבר של אלוף ה-MotoGP בעונה שעברה מימאהה לדוקאטי, חרושת השמועות לא פוסקת ומבשרת על שינוי לא פחות דרמטי: ידיעה שפורסמה מוקדם יותר היום במגזין הרשת הבריטי MCN מדווחת כי על פי מקורות פנימיים, דני פדרוסה – רוכב המפעל של קבוצת הונדה ב-MotoGP ב-11 העונות האחרונות, הוא זה שיתפוס את מקומו של לורנזו בקבוצת המפעל של ימאהה לצידו של ולנטינו רוסי בעונה הבאה. למעשה, אם אכן כך יקרה, זו תהיה הפעם הראשונה שפדרוסה ירכב עבור יצרנית אחרת מאז 2001 – עונתו הראשונה בקטגוריה הקטנה – 125 סמ"ק.

פדרוסה - בשנה הבאה בכחול?
פדרוסה – בשנה הבאה בכחול?

עכשיו נשאלת השאלה מי יתפוס את המושב הנוסף בהונדה בעונה הבאה? אז אחרי שהאפשרות כי מאווריק ויניאלס הצעיר יעבור לימאהה במקום לורנזו, השערה שהועלתה לא אחת ירדה מהפרק – האם ייתכן כי רוכב סוזוקי יעבור מכחול לכתום, או שמא תעדיף הונדה לתת לקאל קראטשלאו את ההזדמנות שלה הוא חיכה כדי לעבור לקבוצת מפעל בסדר גודל כמו זה? אלא שאם מסתכלים על הביצועים של הבריטי העונה, שמרבה בעיקר להתרסק, הסיכויים לטובתו לא נראים כל כך גבוהים.

כמובן שהרשימה של מועמדים פוטנציאלים 'ראויים' אחרים לא נגמרת כאן. שמות כמו יאנונה, האחים אספרגרו, סקוט רדינג, לוריס באז או אלבארו באוטיסטה – גם הם רוכבים מנוסים שייתכן והונדה תנסה להחתים, אם כי אחד השמות ה'חמים' ביותר כעת הוא הרוכב הצעיר אלכס רינס מה-Moto2. האם הונדה תנסה לחזור על מקרה מארק מרקז ולהיות חתומה על הבאתם של שניים מתוך הרוכבים המבטיחים ביותר שהגיעו לקטגוריה הבכירה בשנים האחרונות? כנראה שנגלה בקרוב. כמובן שנמשיך לעדכן!

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

Vespa-GTS300-HPE-001

חדש בארץ: וספה GTS 300 בגרסת הומאז' למרוצים

הווספה GTS 300 בגרסת Racing Sixties מעוצבת בהשראת עולם המרוצים של שנות ה-60; המחיר: 34 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO