דף הבית / חדשות / MotoGP: מרקז יישאר בהונדה לעוד 4 עונות
2019-round-14-aragon-motogp

MotoGP: מרקז יישאר בהונדה לעוד 4 עונות

הפנומן מארק מרקז חתם בשורות רפסול-הונדה לעוד 4 עונות, וירכב בקבוצה עד לתום עונת 2024

מארק מרקז, המחזיק ב-8 אליפויות עולם, חתם בשורות הונדה לעוד 4 עונות, בהן ינסה להמשיך את הדומיננטיות שהביאה לו עד כה 4 אליפויות רצופות. 

מארק מרקז ו-HRC ימשיכו את השותפות החזקה והדומיננטית שלהם לעוד 4 עונות לפחות, בהן מרקז ירכב על ההונדה RC213V ויהווה את הפייבוריט להמשיך את רצף הניצחונות והאליפויות בהן זכה מאז שעלה לקטגוריה הבכירה בעונת 2013 – עם הונדה כמובן. הספרדי המוכשר זכה ב-6 מתוך 7 האליפויות האפשריות עם הונדה (הפסיד רק לחורחה לורנזו בעונת 2015), והשיג 56 ניצחונות, 95 פודיומים ו-62 עמדות פול.

מרקז מתמודד עם בעיות כתף, שלא נפתרו עד הסוף ואף היוו מקור לשמועות על-כך שיצטרך לעבור ניתוח נוסף ולהפסיד את תחילת העונה. נכון לעכשיו הוא לא יעבור את הניתוח, אך בכל מקרה הדבר בהחלט עלול להוות מקור לבעיות בעונה הקרובה.

מרקז יתחרה העונה לצידו של אחיו הצעיר אלכס. מארק זכה באליפות הגרנד-פרי השמינית שלו שלו, מהן ארבע האחרונות ברצף ב-MotoGP, ולפניהן עוד שתי אליפויות כשהראשונה בעונת הרוקי שלו. בנוסף, גם אליפות ב-Moto2 ואליפות Moto3. אלכס הצעיר ממנו זכה בתואר האליפות ב-Moto3 בעונת 2014. בעונת 2019 אלכס זכה בתואר ה-Moto2.

מארק מרקז - עוד 4 עונות בהונדה
מארק מרקז – עוד 4 עונות בהונדה

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן