דף הבית / חדשות / MotoGP: עדכונים וביטולי סבבים
AD_AXP0516_UC101137_Mid

MotoGP: עדכונים וביטולי סבבים

ג'ק מילר חותם בקבוצת המפעל הרשמית של דוקאטי; הסבבים באנגליה ואוסטרליה מבוטלים ומעמידים בצל גדול את האפשרות לקיום עונת 2020

ג'ק מילר יחליף את דנילו פטרוצ'י בקבוצת המפעל הרשמית של דוקאטי בעונת 2021; הסבבים בסילברסטון אנגליה ופיליפ איילנד באוסטרליה מתבטלים בעונת 2020.

קבוצת דוקאטי יצאה בהודעה על-כך שג'ק מילר האוסטרלי, הרוכב בקבוצת הלוויין פראמק-דוקאטי, יעבור בעונת 2021 לקבוצת המפעל הרשמית במקומו של דנילו פטרוצ'י. מילר ירכב לצידו של אנדראה דוביציוזו הוותיק, אשר לגביו מתפרסמות ידיעות שבדוקאטי מנסים לקצץ לו בחוזה בגלל משבר הקורונה, בעוד הוא מתבצר בעמדותיו ומבקש דווקא חוזה משודרג.

ג'ק מילר - ירכב בקבוצת המפעל של דוקאטי לצידו של אנדראה דוביציוזו
ג'ק מילר – ירכב בקבוצת המפעל של דוקאטי לצידו של אנדראה דוביציוזו

מילר בן ה-25 הגיע ל-Moto3 בעונת 2012 ורכב על-גבי הונדה. הוא הגיע לשיאו בעונת 2014 על-גבי ק.ט.מ, ובעונה זו סיים כסגן האלוף בהפרש של 2 נקודות בלבד מאלכס מרקז. עונה לאחר מכן חתם בקטגוריה הבכירה בשורות LCR, ורשם את ניצחון הבכורה שלו בעונת 2016 במרוץ גשום בהולנד. עונתו הטובה ביותר הייתה בעונה שעברה בה סיים 5 פעמים על הפודיום ובמקום השמיני הכללי בסוף העונה. בעונת 2021, כאמור, הוא ירכב על ה-GP21 של דוקאטי.

בחדשות נוספות, בוטלו עוד שני סבבים בעונת 2020: סילברסטון שבאנגליה ופיליפ איילנד שבאוסטרליה. נכון להיום, וחרף האופטימיות שמנסים לשדר בדורנה, קשה מאוד לראות איך תתאפשר גרסה כזאת או אחרת של עונת 2020 – בטח כשעדיין יש הגבלות טיסה ושהייה במרבית העולם, ובטח כשנגיף הקורונה עדיין מאיים על מרבית העולם.

הרגעים הגדולים של ג'ק מילר עם פראמק-דוקאטי; מוקדש לכל מי שמתגעגע ל-MotoGP: 

 

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

20200609170209

חדש בארץ: מוטוגוצי V85 TT בגרסת תיור

גרסת ה-TRAVEL המאובזרת של המוטוגוצי V85 TT הגיעה ארצה; המחיר: 92 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO