דף הבית / חדשות / MotoGP: עדכונים חמים
05 Le Mans 5, 6 7 y 8 de mayo de 2016; circuito de Le Mans, Francia.

MotoGP: עדכונים חמים

הקבוצות מודיעות על איוש המקומות לעונת 2017: פדרוסה ודובי מאריכים את החוזה, אבל עדיין נותרו סימני שאלה רבים

קבוצת המפעל של הונדה HRC הוציאה השבוע הודעה רשמית על כך שדני פדרוסה ימשיך בשורותיה לשנתיים נוספות לפחות, אחרי שהצדדים סיכמו על הישארותו של מספר 26 עד תום עונת 2018. בכך למעשה התבטלו להן כל השמועות על כך שייתכן ופדרוסה יחליף את לורנזו בקבוצת המפעל של ימאהה. מן העבר השני, השמועות על כך שמי שיחבור אל הדוקטור הוא מאווריק ויניאלס תופסות תאוצה מחדש. האם ייתכן שזה המהלך שימאהה מתכננת?

דוקאטי מצידה לא מתמהמהת ומודיעה כי מי שיצטרף אל לורנזו הוא אנדראה דוביציוזו, שימשיך גם הוא לשנתיים נוספות, מה שאומר שדוקאטי תיאלץ להיפרד מאנדראה אחר – הלא הוא יאנונה. 'קרייזי ג'ו' אמנם מציג רכיבה התקפית ותחרותית למדי על הדוקאטי, אך מרבה להתרסק ולא מביא הביתה נקודות במרבית המרוצים האחרונים, מה שהחל כבר בסוף העונה שעברה נמשך גם העונה, כולל 'החיסול הממוקד' של חברו לקבוצה בסבב השני של העונה בארגנטינה. יאנונה, שעד כה רכב בקטגוריה הבכירה אך ורק על אופנועי דוקאטי (פראמאק ולאחר מכן מפעל), ייאלץ לחפש לעצמו מושב חדש, אך אם האיטלקי ימשיך באותה המגמה, לא ברור אם יהיו קופצים רבים על המציאה.

צמד אנדראה - יאנונה הולך, דובי נשאר
צמד אנדראה – יאנונה הולך, דובי נשאר

אז ימאהה עדיין מחפשת מחליף ראוי לאלוף העולם, יאנונה מחפש בית חם שיקבל אותו למרות השטויות שהוא עושה, ואנחנו? אנחנו נמשיך לעקוב בעניין ולעדכן אתכם!

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

Stomp-Champ-Rd2-005

אליפות מוטוקרוס החובבים – סבב 2, וינגייט

50 ילדים ומתחילים הגיעו לסבב השני של אליפות המוטוקרוס למתחילים של Stomp; הפנינג ספורט משפחתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO