דף הבית / חדשות / MV אגוסטה מציגה צמד אדוונצ'רים חדשים
MV Agusta 5 (1)

MV אגוסטה מציגה צמד אדוונצ'רים חדשים

MV אגוסטה מציגים את פרויקט הלאקי אקספלורר הכולל צמד אדוונצ'רים חדשים לגמרי - ה-5.5 עם מנוע טווין מקבילי וה-9.5 עם מנוע טריפל; כרגע קונספט בלבד

MV אגוסטה מציגים את פרויקט הלאקי אקספלורר (Lucky Explorer) הכולל צמד קונספטים של אדוונצ'רים חדשים לגמרי – ה-5.5 עם מנוע טווין מקבילי בנפח 550 סמ"ק וה-9.5 עם מנוע טריפל בנפח 930 סמ"ק.

בשנות ה-80 קאג'יבה התחרו במרוץ הפריז-דקאר המפורסם עם האלפנט 900 ועיצוב ה-Lucky Explorer של חברת הסיגריות לאקי סטרייק, ואף זכו בשתי ניצחונות. כיום MV אגוסטה הם הבעלים של קאג'יבה, ומציגים בתערוכת מילאנו צמד דגמים חדשים תחת הכותרת 'Lucky Explorer Project' – פרויקט לאקי אקספלורר.

MV אגוסטה 9.5
MV אגוסטה 9.5

עדיין לא דגמים סופיים שמיועדים לייצור, אבל ב-MV אגוסטה משחררים פרטים ראשונים על ה-5.5 (בתמונה בראש הידיעה), אשר פותח ביחד עם חברת QJ הסינית עם מנוע טווין מקבילי מקורר נוזל בנפח 550 סמ"ק והספק משוער שעומד בתקנות רישיון A1 – כלומר 47.6 כוחות סוס. הגרסה בתמונה מצוידת במשקף גבוה, רגלית אמצע – שבטח תהיה אופציונאלית – ועיצוב שחלקו הקדמי (הפנסים) מזכיר מאוד את האפריקה טווין של הונדה.

דגם ה-9.5 נושא את מנוע הטריפל המבוסס על דגמי ה-800 של היצרנית, עם נפח מוגדל ל-930 סמ"ק. ההספק המשוער עומד על 121 כוחות סוס והמומנט על כ-10 קג"מ. השלדה מסוג עריסה כפולה מפלדה, כשיש חישוק 21″ מלפנים ו-18″ מאחור. קרוב לוודאי שתהיה גם גרסה עם המצמד האוטומטי של של MV אגוסטה.

אין מידע על אלקטרוניקה, אך אין לדגמי האדוונצ'ר זכות קיום ללא שלל מערכות האלקטרוניקה לבלימה, האצה ואחיזה. כמו כן, יהיה מסך TFT, כאשר בגרסה הגדולה מדובר על מסך בגודל 7″ עם קישורית לסלולר.

אין פרטים נוספים, ומועד ההצגה המשוער של הדגמים הסדרתיים הוא בשנתיים הקרובות.

MV אגוסטה 9.5
MV אגוסטה 9.5
MV אגוסטה 9.5
MV אגוסטה 9.5
MV אגוסטה 5.5
MV אגוסטה 5.5

MV Agusta 5 (2)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן