דף הבית / חדשות / MV אגוסטה: בקרוב F4 חדש?
MV אגוסטה F4RC

MV אגוסטה: בקרוב F4 חדש?

היצרנית האיטלקית, MV אגוסטה, ממשיכה להתקדם ונראה כי על הכוונת הוא מנוע הארבעה צילינדרים של החברה. החברה מתכננת מנוע חדש, שככל הנראה ייבשר גם על אופנוע סופרבייק חדש ועל לא פחות מארבעה דגמים נוספים ב-2016.

בראיון שהעניק מנכ"ל החברה, קלואדיו קסטליוני, הודיע כי יש כמה וכמה חדשות מעניינות. הראשונה היא כי דגם הטוריזמו ולוצ'ה יהיה האחרון שיעשה שימוש בפלטפורמת מנוע הטריפל של החברה. מעניין יותר היא העובדה כי החברה כבר החלה לפתח מנוע ארבע צילינדרים חדש וסביר להניח כי הוא מיועד ל-F4 חדש לחלוטין.

אופנוע הסופרבייק של החברה קיים כבר זמן רב ולמרות שעבר לא מעט שידרוגים, האחרון שבהם הוא גרסת ה-F4RC, מקורו עדיין בסוף שנות התשעים. פיתוח של מנוע ארבעה צילנדרים חדש לבטח יספק את היכולת להיות תחרותיים יותר בקטגוריית אופנועי הסופרבייק והציפייה היא לראות את האופנוע כבר בתערוכת מילאנו הבאה כדגם שיוצג ב-2016, אם כי אנחנו די בספק לגבי הפרט האחרון.

מרגע שיוצג הדגם הראשון בעל המנוע החדש, ככל הנראה החברה תעשה שימוש בפלטפורמה לדגמים נוספים – ברוטאלה גדול חדש ויש שמועות גם על דגם תיור כזה או אחר. סך הכל צפויה MV אגוסטה לחשוף בשנה הבאה כארבעה דגמים חדשים על פי ההערכות. עם גב כלכלי בדמות AMG וכסף לפיתוח, אין ספק שלחברה קל יותר להתקדם. יהיה מעניין לראות מה יהיו הפירות של השקעות אלו.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

hyp_950_4034

חדש בארץ: דוקאטי היפרמוטארד 950

ההיפרמוטארד 950 - הגרסה האחרונה של ההיפרמוטארד מבית דוקאטי - הגיע ארצה; המחירים: 98 אלף לגרסה הרגילה ו-136 אלף לגרסת SP

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO