דף הבית / חדשות / MV אגוסטה תציג אדוונצ'ר קרבי לשטח
Lucky Explorer Project

MV אגוסטה תציג אדוונצ'ר קרבי לשטח

רמז קטן והרבה שמועות מובילים למסקנה ש-MV אגוסטה יציגו בתערוכת מילאנו הקרובה דגם אדוונצ'ר עם גלגל קדמי בקוטר "21 ומנוע טריפל בנפח 950 סמ"ק

ב-MV אגוסטה מתכוונים להציג בתערוכת מילאנו הקרובה שני דגמי אדוונצ'ר חדשים עם מנוע שלושה צילינדרים בנפח 950 סמ"ק.

בשנות ה-80 קאג'יבה התחרו במרוץ הפריז-דקאר המפורסם עם האלפנט 900 ועיצוב ה-Lucky Explorer של חברת הסיגריות לאקי סטרייק, ואף זכו בשתי ניצחונות. כיום MV אגוסטה הם הבעלים של קאג'יבה, ובתערוכת מילאנו הקרובה, שתיפתח בשבוע הבא, יציגו באגוסטה שני דגמים חדשים תחת הכותרת 'Lucky Explorer Project' – פרויקט לאקי אקספולרר.

אין פרטים על הכלים שיוצגו, אבל יש הערכות. דגמי האדוונצ'ר יגיעו עם חישוק קדמי במידה 21″, כלומר עם כוונה להציג יכולות שטח מסוימות. המנוע בשני הדגמים צפוי להיות טריפל בנפח 950 סמ"ק, כאשר סביר להניח שדגם אחד יהיה עם בולמים הידראוליים והשני עם בולמים חשמליים סמי-אקטיביים. כמובן ששניהם יציגו את מלוא הרשימה של מערכות האלקטרוניקה העדכניות.

פרטים נוספים ייחשפו בימים הקרובים, ולבינתיים MV אגוסטה משחררים סרטון על ביצועי הדקאר של קאג'יבה משנות ה-80. נמשיך ונעדכן.

הקאג'יבה אלפנט 900 של אדי אוריולי, במוזיאון דוקאטי בבולוניה (צילום: אביעד אברהמי)
הקאג'יבה אלפנט 900 של אדי אוריולי, במוזיאון דוקאטי בבולוניה (צילום: אביעד אברהמי)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן