דף הבית / חדשות / SKULLY: קסדה חדשה בטכנולוגיה מתקדמת
6803

SKULLY: קסדה חדשה בטכנולוגיה מתקדמת

קסדה חדשה המציעה מסך גרפי חצי שקוף, מצלמה אחורית ותקשורת בלוטות' מלאה; המחיר – 1,400$

חברת SKULLY פיתחה לאחרונה קסדה חכמה – קסדה הכוללת מסך חצי שקוף על המשקף, וכן מצלמה רחבה בחלקה האחורי, כששניהם מבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד. המסך מקרין את מה שקורה מאחורי הרוכב, מציג באופן גרפי את המפה במידה וה-GPS פועל ומחובר, והוא כולל רכיב דיבורית מופעלת קול המאפשר לתת פקודות קוליות לחיוג וכדומה.

מלבד הפיצ'רים הטכנולוגיים, זאת קסדה תקנית לכל דבר שעומדת בתקני DOT ו-ECE, ויש לה פיצ'ר מהפכני במשקף – הוא מתכהה חשמלית בלחיצת כפתור. מחיר הקסדה עומד כרגע על 1,400 דולר, מה שממקם אותה גבוה מאוד בקטגוריית הקסדות היקרות.

אם נפרוט את הקסדה לתכונות נקבל 3 מהם: דיבורית בלוטות' – ללא הבדל משמעותי מכל דיבורית אחרת בשוק, תצוגה חזותית של מפה לקראת הפנייה הבאה – שתרומתה, מעבר להנחיות הקוליות שניתן לקבל מכל דיבורית, נתונה לוויכוח, וכן תצוגה אחורית – התכונה המשמעותית ביותר – שעל פניו נשמעת מעולה, אבל צריך לבדוק האם היא באמת עובדת כראוי. לדוגמה האם רוכב שפוף קדימה על אופנוע ספורט אכן יראה מה קורה מאחוריו או בעיקר יקבל תמונה של השמיים. בנוסף – זאת קודם כל קסדה. הקונה הממוצע בוחר קסדה על פי התאמה לראש ומידת נוחות, ומעדיף לקנות את התוספות בנפרד לאחר מכן. היינו מעדיפים לראות את הפיצ'ר של דיבורית עם מצלמה אחורית נמכר בנפרד כציוד שניתן להתקין על כל קסדה מאשר להתחייב למותג ספציפי של קסדה.

כך או כך, ועל אף הספקות שלנו, תוך שעה מרגע פרסום הקסדה למכירה בוצעו הזמנות בכמות כפולה מהציפיות של החברה. המכירה בוצעה באתר indigogo, הדומה בפעולתו לקיקסטארטר – אתר בו חברה יכולה להציע מוצר במחיר מסוים בתנאי שיהיו לו מספיק הזמנות, וכל המכירות וגיוס הכספים מתבצעים עוד הרבה לפני שיוצרה אפילו יחידה אחת.בהחלט מעניין. נמשיך לעקוב.

לאתר החברה, לחצו כאן.

https://www.youtube.com/watch?v=ZdcWd594lRw

אודות מיכאל סמטנוב

Avatar
פריק של ציוד רכיבה, נשוי לאופנוענית מגניבה, ואומרים שגם מבשל לא רע...

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן