דף הבית / חדשות / WP מציגה בולמי אוויר מקצועיים לאנדורו
WP-XPLOR-PRO-7448-002

WP מציגה בולמי אוויר מקצועיים לאנדורו

בולמי ה-XPLOR PRO 7448 החדשים מיוצרים בטכנולוגיית AER (אוויר במקום קפיץ), CONE VALVE וקארטרידג' סגור, והם מיועדים לרוכבי קצה ולמתחרים; המחיר: 2,580 יורו באירופה

חברת הבולמים WP, השייכת לקבוצת ק.ט.מ, משיקה בולמים קדמיים חדשים ומקצועיים לאופנועי אנדורו: XPLOR PRO 7448. בולמים אלו בנויים בטכנולוגיית AER (תא אוויר המחליף את הקפיץ הקונבנציונלי), שסתום COVE VALVE מקצועי, וכן קארטרידג' סגור.

בולמי WP XPLOR PRO 7448
בולמי WP XPLOR PRO 7448

הבולמים החדשים הם בולמי קצה, והם מיועדים למתחרים ולרוכבים אשר סוחטים מהאופנוע ביצועים גבוהים. הם מיועדים לעבוד בעומסים גבוהים ובטווח רחב במיוחד של תנאים, והם כוללים כיוונים מלאים – שיכוך כיווץ, שיכוך החזרה, וכן לחץ אוויר המחליף את עומס הקפיץ. הם בעלי מהלך של 304 מ"מ, ומשקלם כולל שמן עומד על 7.529 ק"ג לעומת 7.265 ק"ג של הבולמים המקוריים.

ה-XPLOR PRO 7448 בנויים בשלוש טכנולוגיות של WP: הראשונה היא AER – טכנולוגיית בולמי האוויר שהופיעה לראשונה בדגמי המוטוקרוס לפני כמה שנים. בטכנולוגיה זו תא אוויר מחליף את הקפיץ הקונבנציונלי בבולמים הקדמיים, כשניתן לשלוט על הלחץ ההתחלתי ובכך לשנות גם את 'עומס הקפיץ', גם את 'קבוע הקפיץ' וגם את פרוגרסיביות הבולם. מילוי אוויר והעלאת לחץ מתבצעים על-ידי משאבה ייעודית שמגיעה עם הבולמים.

הטכנולוגיה השנייה היא ה-CONE VALVE – שסתום קוני למעבר שמן המחליף את שסתום הדיסקיות המסורתי של הבולמים. השסתום הקוני מאפשר טווח עבודה רחב יותר, שיכוך קבוע, והוא יעיל יותר במיוחד בעומסים גבוהים ובמהירויות בולם גבוהות. הטכנולוגיה השלישית היא קארטרידג' סגור, שבה השמן בבולם מאוחסן במחסנית סגורה, וכך אינו מתערבב באוויר שבבולם ומונע הקצפה של השמן ופגיעה בשיכוך.

המזלג החדש מתאים לכל דגמי האנדורו של ק.ט.מ ושל הוסקוורנה משנת 2017, וכן לדגמי האנדורו של גאסגאס 2021. מחירו של מזלג ה-XPLOR PRO 7448 נקבע באירופה על 2,581.15 יורו. נעדכן על הגעתו ארצה ועל מחירו בישראל ברגע שיגיע.

שסתום מילוי האוויר
שסתום מילוי האוויר
כיווני שיכוכים
כיווני שיכוכים

WP-XPLOR-PRO-7448-003

WP-XPLOR-PRO-7448-007

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן