דף הבית / חדשות / WSBK: מלחמות ואקשן בסבב השני בתאילנד
hi_R02_Buriram_Sykes__GB36575

WSBK: מלחמות ואקשן בסבב השני בתאילנד

ג'ונתן ראיי וטום סייקס משיגים ניצחונות בסבב התאילנדי, שהיה לוהט במיוחד; חובה לצפות!

אחרי 2 ניצחונות לג'ונתן ראיי בסבב הראשון, האלוף המכהן מגיע לתאילנד, ולא בשביל לתפוס זולה על אחד האיים. אמנם הוא מוביל את הטבלה ונראה בכושר מצוין, אבל אל תתבלבלו – אלו לא היו ניצחונות סטייל מרקז או לורנזו, שנעלמים מטווח הראייה של הרוכב הממוקם שני, עושים את ההקפות האחרונות בלי לחץ ואפילו מנופפים לקהל בפניות האחרונות. ראיי נלחם עד הפנייה האחרונה בכל אחד מהניצחונות שלו בפיליפ איילנד, והקוואסאקי עם הספרה 1 מלפנים הולך לעבוד קשה העונה אם הוא רוצה שזו תהיה הספרה שלו גם בעונת 2017.

מייקל ואן דר מארק ממשיך בסופ"ש האחרון את פתיחת העונה המרשימה שלו. אחרי שהציג זמנים מצוינים באימונים ביום שישי, רוכב הונדה הצעיר משיג פול פוזישן, ובכך הופך להולנדי הראשון אי-פעם בהיסטוריה של הסדרה שמזנק מהפול. מיק דוהאן – מאחוריך!

לצערו של ואן דר מארק, הזינוק שלו במרוצים היה הרבה פחות מוצלח והוא נאלץ לראות איך מספר רוכבים עוקפים אותו לפני שהוא מצליח להתמקם מחדש כדי להיאבק בחוד. אמנם במרוץ השני סיים רביעי ובכך נשבר רצף הפודיומים שלו מתחילת העונה, אך הוא עדיין הציג יכולת טובה, ואם יצליח לשמור על עקביות בתוצאות ובד בבד לשפר את הזינוק שלו, ההולנדי עשוי להפוך לאחד המתמודדים היותר חזקים בעונות הקרובות. שמנו עליו עין.

תאלינד תאילנד, קוואסאקי קוואסאקי
תאלינד תאילנד, קוואסאקי קוואסאקי

התחושה הכללית מהמקצה הראשון הזכירה במשהו את הסבב האוסטרלי מלפני שבועיים, כאשר הפעם במקום דיוויס היה זה סייקס שנלחם עם ראיי על המקום הראשון, הוביל אותו בחלקו, ובכך דרבן את ראיי לצאת מגדרו בשביל לעקוף לקראת הסיום ולהגיע לקו הסיום רק שבריר שנייה לפני יריבו.

אלא שהמקצה השני היה כבר סיפור שונה לגמרי. מי שהעז למצמץ בחציו השני של המרוץ כנראה פספס עקיפה משוגעת, או לפחות ניסיון לכזו, כשדיוויס מצליח לגבור על ואן דר מארק, מתרחק ממנו ומצטרף לקרב בחוד, מחליף מקומות עם ראיי בזמן ששניהם מחפשים דרך לעקוף את סייקס. במשך 9 ההקפות שנותרו למרוץ המתח לא פסק עד להנפת דגל השחמט, כשסייקס מצליח להחזיר לראיי עקיפה בהקפה האחרונה ולהשיג בשיניים ניצחון ראשון העונה. בדיקת דופק: 230. טירוף!

המלצה: לכו תראו את המרוצים! ולמי שאין זמן אז רק את השני.

טבלת האליפות בתום סבב מספר 2

  1. ג'ונתן ראיי, קוואסאקי, 95 נק'
  2. טום סייקס קוואסאקי, 66 נק'
  3. מייקל ואן דר מארק, הונדה, 65 נק'
  4. צ'אז דיוויס, דוקאטי, 55 נק'
  5. סילבן גינטולי, ימאהה, 40 נק'

hi_R02_Buriram_Sykes_GB4_8717

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

Yamaha-YZF-R3-2-112

קורס בוחנים טכניים לכלים תחרותיים

לראשונה מזה תקופה ארוכה יוצא לדרך קורס בוחנים טכניים לכלים תחרותיים שיאפשר לבוגריו להשתלב בתחום המרוצים כבוחנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO