דף הבית / ספורט / סיקורים / WSBK: סיכום הסבב הרביעי, אסן
hi_04_Assen_Rea_GB34548

WSBK: סיכום הסבב הרביעי, אסן

hi_04_Assen_Race Start_GB35591ג'ונתן ראיי זוכה לניצחון כפול באסן. חברו לקבוצת המפעל של קאוואסאקי, טום סייקס, לוקח את הפול פוזישן, אך זה לא מספיק לו גם הפעם והוא מסיים את שני המקצים במקום החמישי. מייקל ואן דר מארק, לו זהו מרוץ ביתי, מזנק מהמקום החמישי ומסיים את שני המקצים על הפודיום. אלוף העולם וחברו לקבוצת הונדה, סילבן גינטולי, ממשיך את פתיחת העונה הלא מוצלחת מבחינתו, מזנק מהמקום התשיעי ומסיים את המרוצים במקומות 8 ו-7 בהתאמה. מי שדווקא נראה לא רע הוא רוקי נוסף, ג'ורדי טורס, שמסיים את שני המרוצים במקום השישי.

מקצה 1

פתיחה מצוינת לראיי, שמגיע ראשון לפנייה מספר 1 לפני בן קבוצתו טום סייקס, שבתורו מצליח לשמור על המקום השני למספר הקפות, אולם ככל שמתקדם המרוץ הוא מתדרדר לאחור ומסיים במקום החמישי בלבד, אחרי לאון האסלם. ואן דר מארק נראה טוב במסלול המוכר לו היטב, וכשנותרו פחות מ-2 הקפות לסיום מצליח לגבור על האסלם ולזכות בפודיום ראשון העונה. הרחק מלפנים אלו ראיי ודיוויס שנשארים צמודים ברוב שלבי המרוץ, ואולם בהקפה וחצי האחרונה פותח הקאוואסאקי פער קטן של שנייה מהדוקאטי של דיוויס ומסיים במקום הראשון.

תוצאות המקצה הראשון

 1. ג'ונתן ראיי
 2. צ'ז דיוויס
 3. מייקל ואן דר מארק
 4. לאון האסלם
 5. טום סייקס

מרוץ 2

hi_04_Assen_Rea_GB34615סייקס מזנק טוב יותר הפעם ומצליח לשמור על המקום הראשון למשך קצת יותר מחצי מרוץ, ואולם בתוך הקפה וקצת הוא שוב צונח 4 מקומות ויורד למקום החמישי. מאבקי כוחות מביאים בתורם לחילופי מקומות במרדף אחר ראיי, ששוב מוביל ומנצח את המרוץ, ודיוויס בעוד מרוץ נחוש וצמוד שוב מסיים שני. במין סוג של שידור חוזר, דומה אך שונה, מסיימת כל השישייה הראשונה במרוץ השני בסדר זהה למרוץ הראשון, אלא שהפעם ואן דר מארק משיג את הפודיום השני שלו ברציפות בשניות האחרונות, כשרק שתי פניות נותרו עד לקו הסיום. הישג מכובד לרוקי ההולנדי של הונדה.

תוצאות מקצה שני

 1. ג'ונתן ראיי
 2. צ'ז דיוויס
 3. מייקל ואן דר מארק
 4. לאון האסלם
 5. טום סייקס

טבלת האליפות לאחר סבב מס' 4

 1. ג'ונתן ראיי, קאוואסאקי, 190 נק'
 2. לאון האסלם, אפריליה, 140 נק'
 3. צ'ז דיוויס, דוקאטי, 123 נק'
 4. טום סייקס, קאוואסאקי, 88 נק'
 5. ג'ורדי טורס, אפריליה, 83 נק'

הסבב הבא יתקיים באימולה (איטליה) בסוף השבוע של ה-10.5.

hi_04_Assen_Rea_GB35618

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

Ran-Yochay-R3-Cup-Mojello-012

רן יוחאי על R3 בבלו קרו במוג'לו

הספורטאית הישראלית בת ה-17.5, רן יוחאי, השתתפה בסבב מוג'לו של אליפות הכישרונות של ימאהה - ה-bLU cRU; בלה ליטינצקי ליוותה אותה במהלך סוף השבוע מלא האמוציות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO