דף הבית / ספורט / סיקורים / WSBK: סיכום הסבב השמיני, מיזאנו
מיזאנו ראיי

WSBK: סיכום הסבב השמיני, מיזאנו

קבוצת קאוואסאקי ממשיכה לשלוט עם ניצחונות לראיי וסייקס

ג'ונתן ראיי שומר על מאזן מרשים של 16 פודיומים ב-16 מירוצים מתחילת העונה ומתקרב עוד צעד לעבר אליפות ראשונה. מי שכבר זכה בשתי אליפויות הוא מקס ביאג'י, שהחליט להצטרף כ"וויילד קארד" לא צפוי עם אפריליה שלישי, זאת אחרי שראינו את טרוי בייליס מתחרה בתחילת העונה עם דוקאטי. אנחנו מבינים שיש העונה קטע של קאמבקים.

סייקס מסיים את המקצה הדירוג במקום הראשון, עם זמן של 1:34.214 דק' ועל הדרך שובר את שיא המסלול. לידו האסלם וג'וליאנו. ביאג'י מזנק מהמקום החמישי – זה לא רוכב בן 44 שפרש. מצד שני, יש לו יתרון שכן בחן את אפריליה על מסלול זה ממש לא מזמן. טורס משלים נציגות מכובדת של 3 רוכבי מפעל של אפריליה בשתי השורות הראשונות.

מקצה ראשון:

מירוץ זה לא דירוג ובכניסה לפניה מספר 1 מקבל לכך תזכורת מקס ביאג'י שמאבד, למזלו, רק  2 מקומות לאחר כניסה מהוססת, ספק מבוהלת, של האלוף לשעבר שנראה כי כבר הספיק לשכוח כיצד מנהלים מאבקים מהסוג הזה. כבר מן הפתיחה טום סייקס לא מביט לאחור ומנצח את המרוץ הראשון אותו הוביל לכל ארכו. אחריו ג'ונתן ראיי, כשהוא גובר על צמד רוכבי קבוצת דוקאטי-ארובה הקפות בודדות לסיום, כך שבמקום השלישי דיוויס, שמספק את הפודיום ה-800 לדוקאטי באליפות וברביעי ג'וליאנו שהיה במקום השני רוב המרוץ. ביאג'י מסיים במקום השישי המכובד ומראה שכוחו במותנו. כבוד.

תוצאות המקצה הראשון:

 1. טום סייקס
 2. ג'ונתן ראיי
 3. צ'ז דיוויס
 4. דוידה ג'וליאנו
 5. לאון האסלם
מיזאנו סופרבייק סייקס
כשהולך לסייקס, הולך לו מהתחלה ועד דגל השחמט

מקצה 2:

ג'ונתן ראיי מבין שהפעם עליו להילחם לאורך מרוץ שלם, ולא רק בחציו השני, אם הוא שואף לסיים ראשון, וכך הוא עושה כשהוא נצמד לסייקס וג'וליאנו מהר מאוד. גם הקיסר הרומי מפיק לקחים והפעם מזנק טוב יותר, אך דיוויס מזנק טוב ממנו וכמו במרוץ הראשון עולה מספר מקומות כדי להתקרב לשלישיה המובילה ולפצות על מיקום דירוג גרוע. לאון האסלם מנצל עקיפה של דיוויס על סייקס ועוקף את שניהם בדרך אל המקום השלישי ואל פודיום נוסף של דוקאטי. ביאג'י משלים קאמבק לא רע בכלל לאחר שהוא גובר על הרוקי של אפריליה, ג'ורדי טורס, במאבק על המקום השישי.

תוצאות מקצה שני

 1. ג'ונתן ראיי
 2. דוידה ג'וליאנו
 3. לאון האסלם
 4. צ'ז דיוויס
 5. טום סייקס
ראיי מנצח, אבל ביאג'י מראה שאפשר לתת בראש גם בגיל 44
ראיי מנצח, אבל ביאג'י מראה שאפשר לתת בראש גם בגיל 44

 טבלת האליפות לאחר סבב מס' 8:

 1. ג'ונתן ראיי, קאוואסאקי, 375 נקודות
 2. טום סייקס, קאוואסאקי, 242 נקודות
 3. לאון האסלם, אפריליה, 226 נקודות
 4. צ'ז דיוויס, דוקאטי, 213 נקודות
 5. ג'ורדי טורס, אפריליה, 140 נקודות

 

הסבב הבא יתקיים במסלול לגונה סקה (ארה"ב) בסוף השבוע של ה-19/7.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

55106_Haaker-Husq2019-Cudby-010

בהוסקוורנה חוגגים 100 אליפויות עולם

בהוסקוורנה מציינים את המספר העגול של 100 אליפויות עולם המתפרשות על פני 59 שנות מרוצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO