דף הבית / חדשות / מהדורה מאד מוגבלת: ימאהה YZF-R1 ברפליקת פטרונס
Yamaha-R1-Petronas-001

מהדורה מאד מוגבלת: ימאהה YZF-R1 ברפליקת פטרונס

ימאהה-אירופה מציגה רפליקת YZR-M1 פטרונס משופצרת ויקרה שממנה ייוצרו 46 יחידות של ה-YZF-R1 - למסלול בלבד

בימאהה-אירופה חברו לימאהה אוסטריה רייסינג על-מנת ליצור רפליקת 'פטרונס' ייחודית לציון יום-הולדת למממן הראשי (פטרונס) והצלחותיהם של רוכבי הקבוצה פאביו קוארטררו ופרנקו מורבידלי באליפות ה-MotoGP עד-כה העונה.

הימאהה YZF-R1 ברפליקת פטרונס - 46 יחידות בלבד
הימאהה YZF-R1 ברפליקת פטרונס – 46 יחידות בלבד

על בסיס הסופרבייק של ימאהה, ה-YZF-R1 החדש לשנת 2020, בנו בימאהה-אירופה ביחד עם ימאהה אוסטריה רייסינג (YART – קבוצת המרוצים של ימאהה לסופרבייק) רפליקת YZR-M1 המובילה כרגע את טבלת אליפות ה-MotoGP לאחר שני ניצחונות של קוארטררו ותוצאות טובות של מורבידלי.

רשימת השיפורים כוללת קיט פיירינג קל משקל מקרבון, שכולל את אותם כנפונים בצידי הפיירינג המיועדים להצמדה ומורכבים על אופנועי המרוץ. בנוסף, מורכבים סט בולמי מרוץ של אוהלינס עם FGRT 2 מלפנים ו-TTX מאחור, משכך היגוי יעודי, ומערכת פליטה פקטורי, יחד עם מנגנון שחרור מהיר לשני הגלגלים ורגליות מרוץ. מערכת ניהול המנוע הותאמה למסלול. אין נתוני הספק, אך סביר להניח שהרפליקה תספק יותר מ-200 כ"ס של גרסת המקור.

מערכת הבלמים של ברמבו מותאמת מסלול ומורכבת מקליפרים של GP4-RX ודיסקים של T-Drive, כמו-גם צמיגי הסליקס של מישלין, שיורכבו על חישוקי אלומיניום עם שבעה חישורים של מרצ'סיני. הלקוח יקבל גם קסדה מותאמת של KYT, חולצה מהודרת וכרטיס VIP לאחד מסבבי ה-MotoGP.

לציון 46 שנות חברת פטרונס, המממנת הראשית של הקבוצה, ייבנו 46 יחידות מרפליקת ה-YZR-M1 המיוחדת הזאת, כשכל אחת תעלה 46,000 אירו (לפני מיסים) ותוצע רק ללקוחות מאירופה.

פיירינג עם כנפונים
פיירינג עם כנפונים
עם גרסאות המקור
עם גרסאות המקור
46 יחידות בלבד (46? מוכר לי המספר הזה...)
46 יחידות בלבד (46? מוכר לי המספר הזה…)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Launch_KTM 390 ADVENTURE

ק.ט.מ: ה-390 אדוונצ'ר מתעדכן ל-2022

ק.ט.מ מעדכנים את ה-390 אדוונצ'ר לשנת 2022 עם שדרוג למערכת האלקטרוניקה ועם חישוקים חדשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן