דף הבית / חדשות / עופר-אבניר מציעה שירות השכרת שליח וקטנוע שליחויות
movie_s_125i_white

עופר-אבניר מציעה שירות השכרת שליח וקטנוע שליחויות

בעופר-אבניר מציעים לעסקים קטנים שירות חדש של השכרת קטנוע שליחויות או קטנוע ושליח, בשיתוף עם חברת השליחויות 'שפע', ובנוסף עד 36 תשלומים לכלי השליחויות של קימקו

בעופר-אבניר מציעים לעסקים קטנים שירות חדש של השכרת קטנוע ושליח למשרה מלאה או חלקית, וכן מציעים את קטנועי השליחויות של קימקו ב-36 תשלומים. 

השירות החדש של עופר-אבניר, בשיתוף חברת השליחויות 'שפע שליחויות', פונה לעסקים קטנים אשר בימים אלה צריכים להתארגן מחדש ולהקים מערך שליחויות קטן לצורכי העסק. במקום לרכוש קטנוע ולהעסיק שליח במשרה מלאה או חלקית, מציעים בעופר-אבניר את האפשרות לשכור קטנוע שליחויות ושליח במשרה מלאה או חלקית, כשעלות החבילה למשרה מלאה עומדת על 12,000 ש"ח בחודש, וקיימת גמישות בהיקף המשרה.

בנוסף, בעופר-אבניר מציעים את כל דגמי קטנועי קימקו ב-36 תשלומים, וכך יוצא שההחזר החודשי עבור קימקו מובי 125 יהיה פחות מ-500 ש"ח לחודש.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק דו-גלגלי בעופר-אבניר: "אנו נמצאים בתקופה מאתגרת הדורשת מבתי עסק לשנות צורת חשיבה. בהצעות הנוכחיות אנו משתדלים לחדד את ההצעות העסקיות שלנו, עם הדרישה הייחודית שיש כיום לשליחויות בכל הענפים, ולעזור לבתי עסק קטנים להתמודד ולספק שירות טוב יותר ללקוחות שלהם".

207830_SHLIHUT_ad_12a_Page_1

207830_SHLIHUT_ad_12a_Page_2

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

MX1

בשבת: הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס

הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס יתקיים בשבת הקרובה המסלול צ'אמפ פקטורי בפרדס חנה; ניתן להגיע לצפות; קישור לכרטיסים בפנים

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן