דף הבית / ציוד / מבחני ציוד / ציוד במבחן: כפפות RST Titanium Outlast
SAMSUNG CSC

ציוד במבחן: כפפות RST Titanium Outlast

ה-Titanium היא כפפת חורף אטומה למים עם מיגון סביר, ועם עלות-תועלת גבוהה

  • יתרונות: מחיר, נוחות, חימום
  • חסרונות: מיגון
  • מחיר: 490 ש"ח מחיר מלא, 350 ש"ח מחיר מבצע
  • יבואן: כלבוטקס, שוקן 7 תל אביב
RST Titanium
RST Titanium Outlast

RST היא חברה בריטית שהוקמה בסוף שנות השמונים. מייסדיה הם רוכבים שרצו להקים מותג שהוא נוח, איכותי, נראה טוב, ובמחיר עממי. המוטו הזה מלווה את החברה מאז, וניתן לראות את זה על הציוד שלהם גם בימינו.

הפעם אנחנו בוחנים זוג כפפות חורף של RST, מדגם Titanium Outlast. מדובר בכפפת חורף מעור בשילוב בד, עם בטנה מחממת. הבטנה היא מסוג Outlast, חומר שהומצא לאסטרונאוטים ומבטיח לשמור חום ולווסת אותו על כף היד במידת הצורך, כשהחלק החיצוני של הכפפה אטום למים עם בטנה מסוג Hipora (אותו רעיון כמו גורטקס – בד אטום למים אך נושם, רק ללא המותג).

מיגון. הכפפה אינה עשויה מעור מלא, וחלקי הבד פחות עמידים להחלקה, אך למען ההגינות נציין שכמעט ואין בכלל בשוק כפפות חורף מעור מלא. יש מיגון מפרקים ואזורים מוקשחים על קצת האצבעות, כאשר קצוות האצבעות מכוסים בעור. על כף היד עצמה יש עיבוי של שכבה נוספת של עור, אך אין סליידר.

נוחות. הכפפה הייתה נוחה ללבישה היישר מהאריזה, וכמובן בהמשך. היא בעלת סגירה כפולה, וניתן בצורה נוחה להכניס את הכפפה מתחת למעיל (מומלץ בזמן רכיבה בגשם). על הזרוע קיים רוכסן, אבל לא מצאנו לו שימוש מלבד אלמנט עיצובי.

קצות האצבעות מכוסות בתוספת סיליקון – כך שגם ברכיבה בגשם לא תהיה בעיה עם האחיזה. מה שהיה חסר קצת בכפפה זה מגב לנגב טיפות מהקסדה, או לחלופין בד סופג.

תמורה טובה לכסף
תמורה טובה לכסף

בבדיקה שלנו ברכיבה במזג אוויר קריר – הכפפה הייתה חמימה ואף גרמה להזעה, אבל זה עניין אישי וסובייקטיבי לכן בזמן המדידה עליכם לנסות להרגיש כמה אתם נוטים להזיע בכפפה. מבחינת נוחות השימוש, אחת הבעיות של כפפות עם בטנה היא היעדר תחושה ופידבק – למרות שהכפפה לא מכילה טכנולוגיות יוקרתיות המצמידות את הבטנה לחלק החיצוני של הכפפה – לא הורגשה תנועה של הבטנות והן הוצמדו יפה.

סיכום. כפפה נוחה עם תחושה טובה, מחממת, שתתפקד יפה גם בעונות המעבר. עסקה עם ערך טוב מאוד למי שמחפש כפפת חורף בתקציב נמוך. קיימות כפפות עם מיגונים יותר מסיביים ומותגי אטימה למים עם אחריות יותר ארוכה יותר, אך הן תהיינה בקטגוריית מחיר גבוהה בהרבה מהטיטניום של RST.

אודות מיכאל סמטנוב

Avatar
פריק של ציוד רכיבה, נשוי לאופנוענית מגניבה, ואומרים שגם מבשל לא רע...

עשוי לעניין אותך

Quad-Lock-18

ציוד במבחן: Quad Lock – תושבת לטלפון הנייד

מנשא הטלפון של Quad Lock מציע פטנט ייחודי לחיבור ולנעילת הטלפון לכידון, כולל בולם זעזועים, ויש גם מגוון אביזרים נלווים; מוצר איכותי ביותר, והמחיר בהתאם

2 תגובות

  1. Avatar

    נמחקו פה תגובות גולשים….

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן