דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: דגמי כביש חדשים בקרוב
KTM Teaser

ק.ט.מ: דגמי כביש חדשים בקרוב

ק.ט.מ משחררים טיזר לדגם חדש שייחשף בשבוע הבא; האם הוא יהיה סופר דיוק או סופר אדוונצ'ר חדש?

ק.ט.מ יחשפו דגם חדש ב-26 בינואר, כך לפי טיזר חדש שפרסמו. האם זה יהיה ה-1290 סופר אדוונצ'ר S החדש, 1290 סופר דיוק RR חדש או אולי 1290 סופר דיוק GT?

אחד מהשלושה שעשויים להיות מוצגים הוא ה-1290 סופר דיוק  RR, ששמועות עליו התרוצצו לאחרונה ברשת ועליו כבר כתבנו בעבר. הבסיס יהיה ה-1290 סופר דיוק R, עם 9 ק"ג פחות שיושגו תוך שימוש בחלקים מקרבון, שלדת זנב שונה, מפלט קל משקל וחישוקים שונים. המנוע צפוי להמשיך ולספק 180 כ"ס ב-9,500 סל"ד, יחד עם מומנט של 14.27 קג"מ אימתניים.

עוד אנו יודעים שצפויה גרסה חדשה של הגרנד-טורר הגדול, ה-1290 סופר דיוק GT, שגם ראינו במבחנים. הוא ימשיך להתבסס בכבדות על ה-1290 סופר דיוק R ('החיה 3'), עם מעט פחות כוח לטובת שימושיות ורשימה ארוכה של אלקטרוניקה לשירות הרוכב.

בנוסף, ידוע שהאוסטרים עובדים גם על גרסה חדשה של האדוונצ'ר הגדול – ה-1290 סופר אדוונצ'ר S, שהיא בעלת אוריינטציית הכביש במשפחת ה-1290 אדוונצ'ר (הכוללת גם את ה-R עם יותר יכולות שטח). אלמנטים חדשים בדגם 2021 יכללו מיכל הדלק נמוך, כמו בדגמי ה-790 ו-890 אדוונצ'ר. שלדת הזנב מרותכת לשלדה הראשית (ולא פריקה) ויש מפלט גדול לטובת תקנות יורו 5. בק.ט.מ צפויים להציע כאופציה יחידת רדאר של מערכת בקרת המהירות האדפטיבית ומערכת ההתראה, אשר תמוקם בחזית בין הפנס הקדמי הגדול.

כאמור, נכון לעכשיו לא ברור אם רק אחד משלושת הדגמים האלו יוצג ב-26 בינואר או יותר. בקרוב נגלה.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

19-rsv4_

חדש בארץ: ה-RSV4 של אפריליה

ה-RSV4 החדש נחת בישראל עם 217 כ"ס, מכלולי שלדה מושדרגים, מערכות אלקטרוניקה מתקדמות ופיירינג אווירודינמי הכולל כנפונים; המחיר: 150 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO