דף הבית / חדשות / בטא וגאס גאס – למטרו
x-trainer1

בטא וגאס גאס – למטרו

אחרי חרושת השמועות, עכשיו זה רשמי - מטרו רכשה את פעילות מוטוטראק בישראל; תשווק את בטא, גאס גאס וארקטיקאט

חרושת השמועות של השבוע האחרון הגיעה לסיום. מטרו מוטור רוכשת את פעילות מוטוטראק בישראל, ותייבא ותשווק את מותגי האופנועים בטא וגאס גאס ואת טרקטורוני ארקטיק קאט.

השמועות החלו לאחר שנודע כי חברת האם של ארקטיק קאט נרכשה על ידי תאגיד הענק טרקסטון, שאת מוצרי ה-4 גלגלים של אחת מחברותיו מייבאת ארצה מטרו, וכך נסללה הדרך לרכישת זיכיון ארקטיק קאט לישראל.

אולם השאלה הגדולה הייתה סביב מותגי האופנועים של מוטוטראק – בטא וגאס גאס, והיום אנחנו מקבלים את התשובה הרשמית: זיכיון הייבוא של שני מותגים אלו עובר גם הוא למטרו.

הסיבה, לטענת סמל"ת – חברת האם של מוטוטראק, היא שבעקבות התרחבות חברת האם וקבלת זיכיונות מותגי הרכב ג'יפ, דודג' וקרייזלר, החברה מעדיפה להתמקד בפעילות בשוק הרכב ה-4 גלגלי כדי לא לפגוע בשירות.

אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת, אמר: "לאור ההתרחבות והצמיחה אותה חווה סמל"ת במהלך השנים האחרונות, לרבות קליטת מותגי ג'יפ, קרייזלר דודג' וראם בסוף שנת 2016, אנו מבינים שנכון מבחינתנו למקד את הפעילות והמשאבים שלנו בשוק הרכב ולמצוא לחטיבת מוטוטראק וללקוחותיה בית ראוי שימשיך את הפעילות אותה התחלנו ויעניק שירות ראוי ואיכותי ללקוחות שחשובים לנו מאוד".

המשמעות מבחינת השוק הדו-גלגלי בישראל היא עצומה. מטרו ממקדת מאמצים גדולים בשנים האחרונות בשוק האנדורו המקומי, שגדל בצורה חסרת תקדים ומוכר כ-1,100 כלים בשנה. אופנועי אנדורו מקצועיים של בטא וגאס גאס, 2 ו-4 פעימות, ירחיבו משמעותית את ליין הדגמים שמטרו יכולה להציע, שכולל כיום את הימאהה WR250F וימאהה WR450F בלבד (אם מוציאים מהמשוואה אופנועי מוטוקרוס או אופנועי מוטוקרוס מוסבים לאנדורו).

צמד המותגים האירופאים בטא וגאס גאס יאפשרו למטרו להתחרות באופן ישיר בד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית ק.ט.מ לישראל, ובעופר-אבניר, יבואנית הוסקוורנה לישראל. צמד המותגים הללו מחזיק בנתח שוק של שני-שלישים משוק האנדורו המקומי. גם לבטא וגם לגאס גאס יש ליין גדול של אופנועי אנדורו מקצועיים, 2 ו-4 פעימות, ובמגוון נפחים.

העברת חברת מוטוטראק לידי מטרו צפויה להתרחש במהלך החודש וחצי הקרוב, בכפוף לאישור מהממונה על ההגבלים העסקיים.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Honda-Dream-Dealer-Launch-13

בשלישי: לילה לבן בהונדה אופנועים

בשלישי הקרוב יתקיים בהונדה לילה לבן - ערב מכירות אופנועים וציוד עם הנחות גדולות על אופנועים וקטנועים, על ציוד רכיבה ועל ביגוד ממותג של הונדה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן