דף הבית / חדשות / גב סלע מוביל את האקו-אפריקה אחרי היום התשיעי
sella-5

גב סלע מוביל את האקו-אפריקה אחרי היום התשיעי

שלושה ימים לסיום האקו-אפריקה, וגב סלע מוביל בפער של כמעט שעה על המקום השני

גב סלע ממשיך להציג יכולת גבוהה, ולא פחות חשוב – עקבית, בראלי אקו-אפריקה המתקיים על מסלול הדקאר המקורי. בסיום היום התשיעי למרוץ סלע משיג ניצחון נוסף בסטייג', ומוביל את המרוץ בפער של 44 דקות על המדורג שני – פאל אנדרס אולוולסטר, הנורווגי הוותיק, וכמעט 7 שעות על המדורג שלישי, מרטין בקו.

נשארו עוד 3 ימים לסיום הראלי. מחר (ה') צפוי הסטייג' הארוך ביותר – כ-450 ק"מ מדודים מתוך כ-500 ק"מ של סטייג', רובם ככולם בדיונות החול העמוקות של מאוריטניה. בשישי צפוי סטייג' בן כ-550 ק"מ, גם הוא במאוריטניה, אולם רק כ-210 מהם מדודים בספיישל. בשבת – סיום המרוץ באגם הוורוד שבדקאר בירת סנגל.

שוחחנו עם סלע היום, בסיום הסטייג' התשיעי, והנה מה שהיה לו לומר:

"המרוץ מאוד קשה, משמעותית יותר ממה שהכרתי עד היום. הימים מאוד ארוכים וקשים וצריך לשמור על ריכוז גבוה במשך כל היום. עד עכשיו היה הכל מהכל: דיונות, שטחים פתוחים, שבילים מהירים, אבנים, שבילים טכניים.

האופנוע, ק.ט.מ 450 ראלי רפליקה, עובד מושלם. גם אחרי כמעט שבועיים של מהירויות גבוהות, מכות, חולות והכל, הוא עובד כמו חדש. מאוד חזק, מאוד נעים וסלחן, ומאוד אמין. מחר אמור להיות היום הכי קשה של המרוץ, כמעט כל היום יהיה רק דיונות עם חול רך מאוד וניווט מסובך. מחרתיים יום יחסית רגוע, סטייג׳ של 200 קילומטר בלי משהו מסובך מדי. וביום שבת הסטייג' המפורסם באגם הוורדים של דקאר, אבל הוא לא מדוד, רק לכייף :).

תודה לכולם על התמיכה!"

גב סלע
גב סלע

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

mv-f3-side

MV אוגוסטה: ה-F3 800 למען ילדים

גרסה מאוד מיוחדת של ה-F3 800 נמכרה בערב תרומות שמטרתה לעזור לארגון יוניצף - קרן החירום הבינלאומית לילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO