דף הבית / חדשות / חברת גט מוטו מרחיבה את פעילות ההשכרה והמכירה
Get Moto (5)

חברת גט מוטו מרחיבה את פעילות ההשכרה והמכירה

חברת גט מוטו מרחיבה את פעילותה עם אפשרויות להשכרת קטנועים ואופנועים, מכירת כלים חדשים בשיטת שלם וסע, ליסינג פרטי לאופנועים ולקטנועים, וכן חנות אביזרים

חברת גט מוטו, הפעילה בישראל משנת 2015, ממשיכה להרחיב את פעילותה. החברה מספקת כעת שירותי השכרת קטנועים ואופנועים, ליסינג תפעולי של קטנועים ואופנועים לחברות ולרוכבים פרטיים, מכירת אופנועים בשיטת שלם וסע וחנויות אביזרים – בסניפים בתל-אביב ובחיפה.

Get Moto (2)

שני הסניפים של 'גט מוטו', הממוקמים בתל-אביב ובחיפה, מספקים שירות השכרה לכלים דו-גלגליים מצי המונה קטנועים בנפחים של 125 סמ"ק (כמו הונדה PCX 125) ועד אופנועים בנפח 500 סמ"ק (למשל CB500X של הונדה). ההשכרה משמשת לתיירות חוץ ופנים, וכן לרוכבים שצריכים דו-גלגלי לצורך טיול או כדי לדלג על הפקקים נקודתית.

בגט מוטו מציעים באולמות התצוגה אפשרות לרכישת אופנועים וקטנועים חדשים של הונדה, ימאהה, סאן-יאנג, קוואסקי וב.מ.וו. קיימת מחלקת 'שלם וסע' ייחודית  שמציעה רכישה של כלים חדשים עם אפס ק"מ, רשומי יד יבואן, וקבלת הכלי במקום. בנוסף, יש מגוון מסלולי מימון ללא מקדמה עד 60 תשלומים בריבית מוזלת.

יש גם אפשרות לליסינג פרטי או עסקי המציע מגוון רחב של דגמים בתשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי למשך שנתיים. בסוף התקופה עומדות בפניי הלקוח שלוש אפשרויות: סיום העסקה והחזרת הכלי ללא כל תשלום נוסף, תשלום שווי הכלי עם 5% הנחה נוספת על המחירון ביום סיום התקופה, או להתקדם לכלי חדש ולהמשיך לשלם את התשלום החודשי.

סניפי גט מוטו נמצאים ברחוב המסגר 6 בתל אביב ובשדרות ההסתדרות 183 בחיפה. בין השאר הם כוללים גם חנות אביזרים גדולה במחירים מוזלים.

Get Moto (1)

Get Moto (3)

Get Moto (4)

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

EXPLORER-PRO- (1)

דגמי 2024 של Sea-Doo מושקים בישראל

עופר אבניר, יבואנית SEA DOO לישראל, החלה בימים אלו בשיווק אופנועי הים לשנת 2024 עם RXP-X ...

2 תגובות

  1. Avatar

    אחלה של אולם תצוגה, מאוד מקצועיים ושירותיים

  2. Avatar

    מה המחירים? הביטוח היקר של כלים להשכרה גורם שמחיר ההשכרה הקצרה בעננים?
    או שיש אופציה לשוכר לבטח את עצמו ליום/שבוע ואז המחיר יהיה יותר סביר…

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן