דף הבית / חדשות / חדש בארץ: קטנועי NIU חשמליים מעודכנים
NQi GTS 2023_KV

חדש בארץ: קטנועי NIU חשמליים מעודכנים

ה־NQi GTS המעודכנים והמשודרגים לשנת 2023 של NIU החשמלית הגיעו ארצה; המחירים: החל מ-17 אלף ש"ח

MEU (ר"ת Mayer Electric Utility), חטיבת החשמל של קבוצת מאיר, מודיעה על הגעתם לישראל של ה-NQi GTs המעודכנים בשתי גרסאות הנבדלות בקיבול הסוללה.

NIU הוא מותג קטנועים חשמליים המשווק אופנועים חשמליים, קטנועים חשמליים, קורקינטים חשמליים ואופניים חשמליים. הכלים מבוססים 5G, נתמכים באפליקציה המציגה מיקום בזמן אמת, מערכת התראות לגניבה, דיאגנוסטיקה, טיפול בתקלות ועוד.

בשנה שעברה הוצג ה-NQi GTS החדש אשר החליף את ה-NQi GT, וכעת מגיע לישראל הדגם המעודכן לשנת 2023. השיפורים מתחילים עם סוללת V36 במקום סוללת V35LTE, לוח תצוגה צבעוני במקום השחור, ביטול האזעקה ומערכת השליטה בתאורה שבלוח השעונים, ושלט רחוק חדש עם אפשרות לפתיחת המושב מהשלט. נוסף שקע USB טעינה Type C. יש מראות עם שדה ראייה רחב יותר, רגלית משודרגת, ושדרוג מערכת החשמל. לסוללות מיקום חדש מתחת לרגליים, יש תוספת גובה למושב האחורי והוספת פונקציות שונות לשלט הרחוק. מבחינה ויזואלית יש ידיות מורכב שחורות במקום כסופות וכיסוי מושב חדש מעור.

ה־NQi GTS ימשיך להימכר בשתי גרסאות הנבדלות בקיבול הסוללה: הראשונה עם שתי סוללות נשלפות בעלות קיבול כולל של 26Ah המספקות טווח רכיבה מוצהר של 70 ק"מ, ואילו השנייה עם צמד סוללות נשלפות בעלות קיבול כולל של 35Ah וטווח מוצהר של 95 ק"מ.

מחיר שתי הגרסאות עומד על 16,990 ש"ח ו-20,990 ש"ח לגרסה עם הטווח המוגדל.

NQi GTS 2023_Battery Position

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

תגובה אחת

  1. Avatar

    בדגם של 2021-2022 סוללה אחת היתה מתחת למושב ואחת מתחת למדרס רגליים. אם כאן שניהן מתחת למדרס, האם יש מקום מתחת למושב(שזה יתרון משמעותי)?
    באמת חבל שאתם לא מתייחסים לזה, אם כבר עושים פרסומת אז לפחות להתייחס לזה ולא לשינוי צבע של ידיות המורכב.
    כדרך אגב, הדגם הקודם היה זול ב1000 שח וגם שם היה שקע טעינה ואותן המראות. הטכנולוגיה של הסוללות השתנתה אבל לא הנפח שלהם מה שלא מצדיק העלאה במחיר.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן