דף הבית / חדשות / טריומף: הסטריט סקרמבלר והטווין מתעדכנים
Triumph-twin-2019-005

טריומף: הסטריט סקרמבלר והטווין מתעדכנים

שנה ושנתיים בלבד לאחר הצגתם, בטריומף מבצעים מקצה שיפורים נרחב לצמד כרטיסי הכניסה - דגמי הסטריט 900 סמ"ק

צמד דגמי הסטריט של טריומף – הסטריט טווין והסטריט סקרמבלר – אופנועי רטרו המהווים כרטיס כניסה לעולם האופנועים של החברה בריטית הוותיקה, זוכים לעדכון: טריומף מציגה מנוע חזקים יותר, בלמים טובים יותר, חישוקים חדשים ועיצוב מעודכן.

טריומף סטריט סקרמבלר
טריומף סטריט סקרמבלר

צמד הדגמים חולקים מנוע טווין בנפח 900 סמ"ק, כשלשנת 2019 הוא זוכה לתוספת משמעותית של כ-10 כ"ס מה-54 שהיו קודם לכן. תוספת ההספק מושגת על-ידי העלאת מהירות המנוע המקסימלית ב-500 סל"ד, בין היתר בזכות גל ארכובה חדש וחלקי מנוע קלים יותר. גם הקלאץ' זוכה לעדכון משמעותי.

בתחום השלדה והמכלולים, בטריומף משדרגים לבלמי ברמבו מרובעי בוכנות, בולמים משודרגים, חישוקים קלים ומושב מחודש המקנה תנוחת ישיבה נוחה יותר – כך על פי טריומף..

בצד הטכנולוגי טריומף מעדכנת מערכות עם מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים (אופציונלי), בקרות אחיזה ו-ABS עם כמה מצבים, מצבי'כביש' ו'גשם' בניהול המנוע, ומערכת העוזרת בשחרור הקלאץ' הראשוני לקבלת מומנט מרבי. יש גם שקע USB מתחת למושב, אימובלייזר, ופנסי LED היקפיים.

הסטריט טווין הקלאסי והסטריט סקרמבלר זוכים גם לנגיעות עיצוביות חדשות, עם צביעות מיוחדות ומושבי קסטום. בטריומף מציעים גם אינסוף חלקים ואביזרים אופציונליים שיאפשרו לתת נגיעות אישיות לכלים הקלאסיים הללו.

ושוב נשאלת השאלה – האם נזכה לראות מתישהו את טריומף בישראל?

טריומף סטריט טווין
טריומף סטריט טווין

Triumph-twin-2019-003

Triumph-twin-2019-002

אודות רון לב

רון לב
על דו-גלגלי עוד מרחם אימו, חולה בטיניטוס האגזוזים ומכור לרעידות המנוע. עדיין לא נמצאה תרופה

עשוי לעניין אותך

oil in the blood

שמן בדם – הטריילר

הסרט החדש 'Oil in the blood' מתאר את סצנת בניית אופנועי הקאסטום שפורחת בשנים האחרונות, ולפי הבילד-אפ הוא הולך להיות מרתק וחשוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO