דף הבית / חדשות / מודעה: מבצע קטנועי גלגלים גדולים בעופר-אבניר
Medley

מודעה: מבצע קטנועי גלגלים גדולים בעופר-אבניר

הפיאג'ו מדלי 125 והפיאג'ו בוורלי 350 - עכשיו במבצע בסוכנויות עופר-אבניר

קבוצת עופר-אבניר, יבואנית קטנועי פיאג'ו לישראל, יוצאת במחירי השקה לדגמי הגלגלים הגדולים – Medley 125 ו-Beverly 350 – עד ה-17.07.17 או עד גמר המלאי.

Bevetley

שני הדגמים מציגים את פאר הטכנולוגיה של קונצרן פיאג'ו, עם טכנולוגיית קצה מתקדמת המגיעה כסטנדרט כדוגמת מערכת בקרת אחיזה ב-Beverly 350 או מערכות ה-Start & Stop וה-ABS של ה-Medley. שני הדגמים מציגים את כל היתרונות המוכרים מסגמנט הגלגלים הגדולים, עם נוחות יוצאת דופן, אחיזה ויכולת תמרון גבוהה יותר מהמוכר בקרב קטנועי גלגלים קטנים, לצד פתרון נושא תא המטען, ששודרג ל-37 ליטר ומתאים לשתי קסדות.

Medley – קטנוע ה-125 החדש של פיאג'ו, משלב שימושיות, טכנולוגיה ועיצוב. עם זריזות של קטנוע עירוני, בשילוב מאפיינים דינמיים המושגים בזכות הגלגלים הגדולים ולצד נוחות וקיבולת מטען של קטנוע GT גדול. ה-Medley מציע את הדור החדש של מנועי צילינדר בודד עם מנוע ה-iGet 125 שכולל הזרקת דלק אלקטרונית, קירור נוזל ו-4 שסתומים, ומציב רף חדש מבחינת איכות, אמינות ופליטת מזהמים.

Beverly 350 הוא הנציג המתקדם ביותר בקרב קטנועי הגלגלים הגדולים, הודות לשלדה דמוית אופנוע, ביצועים מצוינים של מנוע ה-350 סמ"ק, מערכות ABS ובקרת אחיזה ASR המגיעות כסטנדרט. ה-Beverly 350 מגיע אף הוא עם מנוע חדש עם צילינדר בודד, 350 סמ"ק, 4 פעימות, 4 שסתומים, בעל הזרקה אלקטרונית וקירור מים – המנוע הראשון והיחיד שעושה שימוש במצמד רטוב מרובה צלחות.

המבצע על דגמים אלה בתוקף עד ה-17.07.17 או עד גמר המלאי. אין כפל מבצעים והטבות.

– ידיעה זו היא מודעה פרסומית בתשלום –

אודות אביעד אברהמי

בן 39, רוכב על אופנועים 23 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן וממציא מטבע הלשון 'חזיר גז'.

עשוי לעניין אותך

17YM NC750X

הונדה יוצאת במבצע על 3 דגמי אופנועים

ה-NC750X, ה-CBR300R וה-CBR125R יימכרו בתקופה הקרובה בהנחה

כתיבת תגובה

Single Sign On provided by vBSSO