דף הבית / חדשות / קליבלנד סייקלוורקס מציגה את הפלקון החשמלי
Falcon_Front-Perspective

קליבלנד סייקלוורקס מציגה את הפלקון החשמלי

חברת האופנועים קליבלנד סייקלוורקס מציגה אופנוע חשמלי חדש בשתי גרסאות; קבלו את הפלקון

קליבלנד סייקלוורקס (CCW) את ה-Falcon (בז) – אופנוע חשמלי חדש – בשתי גרסאות: Falcon 01 ו-Falcon BLK.

הפלקון החשמלי של קליבלנד סייקלוורקס
הפלקון החשמלי של קליבלנד סייקלוורקס

זוכרים את אופנועי קליבלנד? התכנון והשכל נמצאים בקליבלנד אוהיו (ומכאן השם), והביצוע והחלפים מגיעים מסין. בתחילת העשור הכרנו בישראל את הקליבלנד הייסט – צמד הקאסטומים בנפחים 125 ו-250 סמ"ק. בעבור המחיר הנמוך הם היו עסקה מצוינת למי שחיפש בדיוק את הקטע של קרוז איטי ורגוע, והכי חשוב – הם באו מראש בלי שום יומרות, אלא פשוט להיות מה שהם, בלי העתקה סינית זולה. לאחר מכן הכרנו את החוליגן 450R סופרמוטו, שהיה די מגניב.

כעת כאמור מציגה החברה אופנוע חשמלי חדש בצמד גרסאות. לפלקון 01 מנוע בהספק של 17.5 כ"ס ומומנט של כ-4 קג"מ, והוא משתמש במצבר מבית ענקית התקשורת סמסונג, כשהחברה מצהירה על טווח רכיבה מרבי של 130 ק"מ במצב אקו ו-80 ק"ג במצב POWER. הסוללה יכולה להיטען ל-80% מקיבולתה ב-45 דקות. הפלקון שוקל 68 ק"ג בלבד, ומסוגל להגיע ל-135 קמ"ש. בקליבלנד, משום מה, מגדירים שהמהירות הזאת תופסת בשימוש של Off Road, כלומר בשטח. ניתן לקבל את הקליבלנד ברישוי והגבלות של אופניים חשמליים (עד 30 קמ"ש בארה"ב) או של קטנוע חשמלי ׁ(E-Moped – עד 43 קמ"ש). מחירו בארה"ב מתחיל ב-$7,995.

הפלקון BLK הוא כבר גרסה מוגבלת, כפולת מחיר, שתיוצר ב-20 יחידות בלבד. מעבר לדיגומים בעיצוב הכוללים צבע מיוחד, כיסוי לחישוקים וחלקים ייחודיים יותר – הוא מכפיל את כמות הסוללות, שיכולות על הנייר לספק טווח רכיבה של 257 ק"מ במצב אקו או 160 ק"מ במצב כוח מלא, שנקרא 'Angry Pixy' ומביא לפיק הספק של 17.5 כ"ס ומהירות מרבית של 136 קמ"ש. מחיר הגרסה המיוחדת הוא $14,995.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Suzuki-Vstrom-1050-009

חדש בארץ: סוזוקי ויסטרום 1050

הסוזוקי ויסטרום 1050 החדש, המעוצב ברוח ה-DR Big האייקוני, נחת בישראל בצמד גרסאות; המחירים: 90 ו-100 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO