דף הבית / חדשות / דוקאטי תספק את האופנועים ל-MotoE החשמלית
Sketch_Ducati_MotoE_UC345248_Mid

דוקאטי תספק את האופנועים ל-MotoE החשמלית

חדשות מפתיעות בסגמנט האופנועים החשמליים, כאשר דוקאטי הוכרזה כספקית האופנועים לאליפות העולם לאופנועים חשמליים, ה-MotoE, החל מעונת 2023

דוקאטי תחליף את אנרג'יקה ותספק את האופנועים לאליפות העולם למרוצי אופנועים חשמליים, ה-MotoE, החל מעונת 2023.

ידיעה מעניינת מתחום עולם המרוצים מגיעה עם הבשורה שדוקאטי נבחרו לספק את אופנועי המרוץ החשמליים באליפות ה-MotoE החל מעונת 2023, כאשר עד אז ימשיכו אנרג'יקה לעשות זאת. האליפות החשמלית התחילה על רגל שמאל בעונת 2019 כאשר שריפה בפאדוק כילתה את כל האופנועים של עונת 2019 של כל הקבוצות, את חלקי החילוף, את המחשבים ואת הציוד של הקבוצות, והלכה למעשה מחקה את כל קטגוריית האופנועים החשמליים באליפות העולם. זה התרחש לאחר שאחת מתחנות ההטענה עלתה באש, ככל הנראה כתוצאה מקצר חשמלי. תחילת העונה נדחתה ולאחר מכן יצאה לדרך, אך לא ניתן לומר שהיא השאירה את חותמה בעולם המרוצים.

החדשות מפתיעות משום שדוקאטי אינה שחקנית מרכזית או שחקנית בכלל בתחום ההנעה החשמלית לאופנועים, אך זהו בהחלט הצהרת כוונות לעתיד, שכן דוקאטי תרכוש ניסיון יקר ערך בתחום, יחד עם המשאבים המשמעותיים שמאחורי החברה, וזה יבוא לידי ביטוי באופנועים החשמליים לצרכן הסופי החל משנת 2025 לערך.

עד כה החיבור של דוקאטי עם חברה סינית בשם VMOTO שמייצרת עבור דוקאטי קטנוע חשמלי ונוכחותה בתחום האופניים החשמליים היא הניסיון היחיד, אבל לא נשכח את הפניגאלה החשמלי עם ה-דוקאטי Elettrico rendering, שמעולם לא הוכחש רשמית על ידיהם. נמשיך כמובן לעדכן.

מנכ"ל דוקאטי קלאודיו דומיניקלי ומנכ"ל דורנה כרמלו אספלטה מציגים את ההסכם
מנכ"ל דוקאטי קלאודיו דומיניקלי ומנכ"ל דורנה כרמלו אספלטה מציגים את ההסכם

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Aprilia-SR-GT-001

אפריליה מציגה צמד קטנועי אדוונצ'ר

אפריליה מציגה גרסת GT לסדרת דגמי ה-SR, שמגיעה כאורבן אדוונצ'ר אופנתי בנפחי 125 ו-200 סמ"ק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן