דף הבית / חדשות / נתפס: CFMOTO אדוונצ'ר עם מנוע 790 סמ"ק של ק.ט.מ
CFMOTO

נתפס: CFMOTO אדוונצ'ר עם מנוע 790 סמ"ק של ק.ט.מ

דגם אדוונצ'ר חדש של היצרנית הסינית CFMOTO - עם מנוע הטווין 790 סמ"ק של ק.ט.מ - נתפס במבחנים

דגם אדוונצ'ר ראשון ל-CFMOTO – עם מנוע 800 סמ"ק שמקורו מק.ט.מ – נצפה במבחנים וצפוי לצאת עוד השנה.

היצרנית הסינית CFMOTO תציג, כנראה בסוף השנה הזאת, דגם אדוונצ'ר בינוני ראשון עבורה. כרגע אין שום פרטים על האופנוע, למעט העובדה שהוא יהיה עם המנוע שמגיע במקור בק.ט.מ 790 אדוונצ'ר. לגבי כל השאר – הסינים משתמשים בדגמים האחרים במכלולים איכותיים כמו מערכות הזרקה של בוש, בולמי קאיאבה, צמיגי מצלר וקונטטיננטל, מערכות ABS של קונטיננטל, ועוד. הגיוני מאוד שאלו יורכבו גם על-גבי האדוונצ'ר החדש.

מנוע הטווין המקבילי (LC8c) מגיע מה-790 דיוק. זהו מנוע בנפח 799 סמ"ק, שבו פיני הארכובה נמצאים בזווית של 75 מעלות – כמו מנועי ה-V של ק.ט.מ, רק בטווין מקבילי קומפקטי וקל במיוחד. במעבר מהדיוק לאדוונצ'ר הוא עבר מספר שינויים שהורידו את ההספק מ-105 ל-95 כ"ס, דבר שמאפשר גרסת A1, וכן עיבו את גרף המומנט וגם את המומנט המקסימלי. במילים אחרות – מנוע פחות מתפרץ ויותר גמיש מאשר בדיוק. אתם מוזמנים לקרוא את הרשמים החיוביים שלנו מהמנוע במבחן של הק.ט.מ 790 אדוונצ'ר.

כבר ידוע שבק.ט.מ זונחים את מנוע ה-790 ועוברים לנפח גדול יותר – 890 סמ"ק. המנוע כבר הוצג ב-890 דיוק R החדש ויגיע גם לדגמי האדוונצ'ר. אך, כאמור, ב-CFMOTO ישתמשו במנוע הנוכחי לאדוונצ'ר החדש, כשהאופנוע יורכב במפעל המשותף של ק.ט.מ ו-CFMOTO בסין.

 

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן