דף הבית / חדשות / חדש בארץ: דוקאטי סטריטפייטר V4 החדש
Ducati-Streetfighter-V4-026

חדש בארץ: דוקאטי סטריטפייטר V4 החדש

הסטריטפייטר V4 האימתני של דוקאטי, הבנוי על בסיס הפניגאלה V4, הגיע ארצה; המחיר: החל מ-138 אלף ש"ח

ליגל, יבואנית דוקאטי לישראל, מודיעה על הגעתו ארצה של אחד הכלים המסקרנים של השנה – הסטריטפייטר V4 החדש.

הסטריטפייטר V4, אשר הוצג רשמית לקראת תערוכת מילאנו האחרונה, הוא גרסה עירומה של אופנוע הספורט של דוקאטי – הפניגאלה V4 – והוא משלב בין הביצועים והטכנולוגיה של הפניגאלה V4 לבין תנוחת רכיבה זקופה ונוחה יותר וכן שימושיות גבוהה יותר.

דוקאטי פניגאלה V4 סטריטפייטר
דוקאטי פניגאלה V4 סטריטפייטר

הסטריטפייטר V4 הוא גרסה מופשטת פיירינג עם כידון שטוח וגבוה של הפניגאלה V4 מבית היצרנית האיטלקית. המנוע זהה לפניגאלה V4, עם נפח של 1,103 סמ"ק המספק 208 כ"ס ב-12,750 סל"ד. ההספק הופחת במעט ביחס לגרסת המקור, אולם המומנט טיפס – ובעיקר התעבה, כשכבר בסל"ד נמוך ובמהירויות נמוכות יש שפע של מומנט זמין – 30% יותר מקודמו בתפקיד עם מנוע ה-1,098. אגב, עם קיט מרוצים למסלול בלבד, שכולל מערכת פליטה יעודית של אקרופוביץ' השוקל 6 ק"ג פחות, תוכלו להעלות את ההספק ל-220 כ"ס! המשקל היבש עומד על 178 ק"ג לגרסת ה-V4S ו-180 ק"ג ל-V4.

הסטריטפייטר V4 יגיע עם כנפונים, כמו אחיו הלבוש, שמספקים 28 ק"ג כוח הצמדה במהירות של 270 קמ"ש. כלומר בעלי הצוואר החזק יקבלו אופנוע נטוע ויציב במהירויות הגבוהות. הסטריטפייטר מספק חבילת האלקטרוניקה נרחבת שכוללת מערכת ABS מתקדמת להטיה ב-3 מצבים שמאפשרת שליטה בהחלקת הגלגל האחורי בכניסה לפנייה על הבלמים. בנוסף, בקרת אחיזה מהדור האחרון של דוקאטי עם בקרת החלקה ביציאה מהפנייה (בקרת דריפט). יש בקרת זינוק, בקרת ווילי, בקרת בלימת מנוע, וקוויקשיפטר לשני הכיוונים. כל הבקרות מתאפשרות בזכות יחידת האינרציה ב-6 צירים של בוש – IMU 6, שמנטרת את התאוצות ב-6 צירים, כך המידע מאפשר לבקרות לעבוד לכל הכיוונים ובסינרגיה מלאה.

גרסת ה-S מוסיפה מערכת בולמים חשמלית ומתקדמת של אוהלינס: בעוד שלגרסת ה-V4 יש מזלג שוואה 43 מ"מ מדגם BPF מלפנים ובולם אחורי של זקס, לגרסת ה-S יש מזלג אוהלינס NIX30 ובולם אחורי TTX36 – שניהם של אוהלינס, חשמליים סמי-אקטיביים.

לשני הדגמים מסך TFT בגודל 5″ וכידון שטוח במקום קליפ-און, שמורכב על הפניגאלים האחרים. הרגליות הוזזו מעט קדימה לעומת דגמי הכביש והמושב הוגבה מעט לטובת נוחות מוגברת. העיצוב, המרשים לכל דעות, עוצב – כך לטענת דוקאטי – בהשראת דמות הג'וקר מסדרת הקומיקס של באטמן.

מחיריהם של הדוקאטי סטריטפייטר V4 והסטריטפייטר V4S נקבעו על 145,100 ש"ח ו-169,103 ש"ח בהתאמה. במסגרת חודש ההשקה יוצעו צמד הדגמים במחירים של 137,900 ו-161,000 ש"ח – מוגבל לכמות ולזמן.

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

EXPLORER-PRO- (1)

דגמי 2024 של Sea-Doo מושקים בישראל

עופר אבניר, יבואנית SEA DOO לישראל, החלה בימים אלו בשיווק אופנועי הים לשנת 2024 עם RXP-X ...

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן