דף הבית / חדשות / סופר-אנדורו: סוף סלע מנצח בגרמניה!
suff Sella Germany 24 3

סופר-אנדורו: סוף סלע מנצח בגרמניה!

סוף סלע הבלתי נלאה ממשיך בהצלחות באליפות הסופר-אנדורו העולמית ומנצח בסבב שנערך בגרמניה; יעל קדשאי וגדי נחמני התחילו את מסעם הארוך והקשה בדקאר 2024

הרוכב הישראלי סוף סלע ממשיך בהצלחות באליפות הסופר-אנדורו העולמית, ומנצח בסבב שנערך בגרמניה. זהו ניצחונו השני עד כה העונה בקטגורית הג'וניור. יעל קדשאי וגדי נחמני סיימו את היומיים הראשונים של הדקאר הקשוח.

עונת 2024 באליפות העולם בסופר-אנדורו התחילה בצרפת וסימנה את ניצחונו הראשון של סוף סלע המוכשר (ק.ט.מ). את הסבב השני בפולין הוא סיים במקום השלישי, ובסוף השבוע האחרון, בסבב השלישי באליפות שנערך בגרמניה, הוא סיים שוב על המדרגה הגבוהה בפודיום.

סוף סלע על הפודיום
סוף סלע על הפודיום

בדירוג הכללי הוא ממוקם במקום הראשון, שתי נקודות מעל ליריבו הקרוב ביותר – אשטון ברייטמור מאנגליה (גאס גאס). את הגמר הראשון סיים סוף במקום השני, אך את שני הסיבובים האחרונים (התוצאה הכללית מסכמת את שלושת המרוצים של הלילה) הוא סיים ראשון.

בילי בולט (הוסקוורנה) ממשיך לשלוט בקטגוריה הבכירה כאשר הוא מנצח שוב לפני ג'וני ווקר (בטא) ומני לטנביכלר (ק.ט.מ). ארבעה מפגשים נשארו עד לסיומה של עונת 2024, כאשר הסבב הבא יתקיים ברומניה בעוד כשבועיים. בהצלחה סוף!

למרוץ דקאר 2024 זינקו יעל קדשאי וגדי נחמני, ובסיומו של היום השני שמסכם 541 ק"מ (414 ק"מ ספיישל מדוד) ביום הראשון ו-655 ק"מ (463 ק"מ מדודים) ביום השני ממוקמת יעל במקום ה-69 בדירוג הכללי כאשר גדי נחמני נמצא במקום ה-91 הכללי.

אנו נעלה סיכום יומי בדף הפייסבוק שלנו, וכן סיכום אמצע וסיכום מרוץ כאן באתר.

יעל קדשאי בראלי דקאר
יעל קדשאי בראלי דקאר
סוף סלע בסופר-אנדורו
סוף סלע בסופר-אנדורו

suff Sella Germany 24 2

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    כל הכבוד!
    תמונה מקסימה עם הקפיצה והרמת היד בסיום.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן